Огляд каталогу
- 14,302 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 14302 результатів
Перегляньте foodestablishment у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 14,302 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 3,603,803 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає foodestablishment з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Це є щастя та віддушина приходити сюди. Такий собі денний релакс та заряд енергії . Їжа не лише для тіла, а і для духу. Смачно готують дуже. Дбають і про сольовий, і про кислотний баланс. Органічні складові. Використовують для страв масло, а не підміняють маргарином. Місце, де відчувається сродна праця . Спасибі”
“Сама смачна кава у місті саме тут. А ще божественний імбирний чай”
“Супер смачно, швидко, доступно Завжди повертаюсь !Дякую за вашу працю”
“Esco.bar — це місце, де хочеться залишитись надовго: стильний інтер’єр, вайб «їж, пий, танцюй» і велика літня тераса, на якій затишно і з кавою, і з ноутом, і з друзями. Обслуговування — на вищому рівні: тепле, уважне, щире. І кухня тут на всі настрії — від легкого шніцеля з пюре з горошку до потужних картопляних оладок з беконом і яйцем пашот, які заряджають з першої ложки. Сирники з манговим соусом — то просто ранок у тропіках, а міні-чіз Лотос — десерт, що обіймає. Атмосфера ненапружена, сучасна й доброзичлива, ще й pet-friendly. Прекрасна локація для тих, хто хоче якісного відпочинку.”
“Вибирали піцу поблизу і по відгукам і залишилися повністю задоволені Тісто дуже смачне не сухе , насинка неймовірно смачна А ще неймовірно смачні пироги”
“Дуже смачна піца. Рекомендую спробувати. Приємне обслуговування і атмосфера в мінізакладі.”
“Піца смачна. Начінки достатньо. Виконання замовлення швидке!”
“Шикарне місце з цікавими краєвидами. Дуже смачна кухня”
“Один із моїх найулюбленіших закладів Києва! Обожнюю суди повертатись за смачними стравами і ніжним паштетом, він просто ідеальний! Цього разу ми також замовили закуску Баклажан із запеченим перцем. Як основні страви були окрошка з лососем та курка масала на грилі. Весь наш обід був дуже смачний, ми залишились задоволені. Окрема вдячність персоналу, які завжди привітні і професіонали своєї справи, допоможуть з вибором страви. Кожен похід сюди це насолода, бо тут все чудово, від сніданків до десертів, і від лимонадів до коктейлів.”
“Не дуже сподобалося, що не попередили, що довго чекати замовлення і що дуже гучно в закладі, але в цілому враховуючи, що була повна посадка в залі, то це цілком очікуванно. Стосовно страв – все максимально чудово. Величезні порції і неймовірно смачні. Велика кількість сиру, це прям моя любов, ще ніколи не їла страву, щоб так щедро було засипано їм.”
“1 серпня ми організували весілля у Forest Club — і це був ідеальний день. Як весільний організатор, я завжди звертаю увагу на деталі: команду, чистоту, сервіс, умови, кухню. Тут все на найвищому рівні! Зранку побачила колектив, який працює як єдиний механізм, але з великим серцем: доброзичливе спілкування, взаємоповага, підтримка один одного. Кухня — смачна та вишукана й подається чітко за таймінгом. Особлива подяка керуючому Петру — завжди уважний до деталей, цікавиться, чи все за таймінгом, і підтримує спокійний ритм роботи всієї локації. Подяка адміністратору Кирилу за вирішення питань будь-якої складності, офіціантам Данилу та Насті за турботу про гостей й найкращий сервіс! Пара й гості залишились дуже задоволені і всій команді організаторів було дуже приємно працювати. Чистота, доглянута територія та тепла атмосфера роблять Forest Club місцем, куди хочеться повертатися знову і знову.”
“Добрий день. Дякуємо вашій команді за проведення весілля наших дітей. Все було чудово:страви гарні і смачні,офіціанти і весь персонал уважні і досвідчені.Гостям було зручно і просторо,тепло і затишно. Постійно непомітно велося прибирання приміщень. Окрема подяка офіціантам за поради по ходу свята.Вони встигали виконувати всі прохання гостей і швидко і непомітно обслуговувати. Страви були смачні:салати,закуски,основні страви.Чудові канапки на фуршетному столі-різні і смачні.Вразили чорні вареники з сомом,смак і подача.Ікра була красиво оформлена і смачна.Їжі було вдосталь,а що залишилося,було акуратно складене в бокси з собою. Дякуємо ще раз. До зустрічі.”
“Вчора святкувала своє день народження. Все дуже сподобалось: атмосфера, обслуговування і їжа. Все на висоті. Особливо було приємним привітання від закладу, вийшли під запальний танець з колонкою, конфеті, в подарунок: бокали. Це було неочікувано і дуже приємно. Обовʼязково повертатимемось і рекомендуватимемо. Бажаю закладу процвітання і вдячних клієнтів!”
“Мала дуже приємний досвід в цьому закладі. А саме завдяки офіціанту Вірі, яка дуже захоплено, впевнено та оптимістично мене консультувала по всьому пивному меню, закусках, запропонувала скуштувати по 50 мл три вида пива, щоб обрати свій смак. Детально та багато розповідала про післясмаки кожного вида пива, було дуже цікаво слухати її. Основну страву принесла менше ніж за 10 хвилин, як попереджувала. Крильця барбекю мені сподобались найбільше. Хрусткі, солодко-солоні соковиті, з жирненьким соусом поєднувалось дуже добре. Картопля була гаряча та свіжа, нагетси та грінки були також смачні. Пиво смакувало з цією стравою чудово, саме так, як описувала Віра, що до фільтрованого краще щось жирне та мʼясне) Приємно було, що Віра протягом смакування підходила 2 рази, цікавилась, чи все мені подобається) Я дуже задоволена вечором в даному закладі. Хочу подякувати Віру та попросити керівництво винагородити її за плідну та старанну працю. Бо вона справді поводила себе дуже професійно, позитивно, впевнено, що посмішка сама по собі зʼявляється)”
“Снідали кілька разів. Смачно. Хумус в різних варіаціях - май лав) Перший раз нас поводили по закладу, включаючи другий поверх, який бронюють тільки для компаній і за передплатою, розказали історію. Було цікаво) Інтерʼєр мені дуже подобається, це місце з атмосферою. 2 літні веранди, одна виходить на вулицю, друга на задній двір. Кожна приємна по-своєму. Ціни норм, як на мене. Вопшем, хороше, смачне і атмосферне місце.”
“Робили “Gender Party” в ресторані «Hayloft 2.0” Щиро дякуємо Анні та всій команді! Усі гості відзначили, що кухня була дуже смачна, атмосфера — затишна та тепла, не дивлячись на погоду за вікном, а окрема віп зала нам чудово підійшла для нашого свята. Особлива подяка офіціанту Ярославу — дуже чемний, приємний хлопець, який уважно реагував на всі наші прохання та постійно допомагав. Нам було надзвичайно приємно, що таке миле та важливе свято ми провели у Вас! Обов’язково повернемось знов! Дякуємо за чудовий прийом ❤️”
“Це найкраща і найулюбленіша кав'ярня вже 6 років поспіль. Завжди дружній персонал, смачна кава та тепла атмосфера. Кав'ярня з радістю приймає і з пухнастими хвостиками. Діткам там теж завжди раді. Дуже дякуємо за смачні напої та затишний прийом!”
“Дуже атмосферне місце! Затишно, м'яко, тихо. Бариста робить чудову каву та має відмінний смак до музики. Прекрасне місце як для усамітнення, так і теплої зустрічі з друзями, щоб почитати книгу чи, можливо, навіть попрацювати (але атмосфера тут - суцільний релакс). Однозначно повернусь знов”
“Хоча місце невелике, у пікові години черга рухається швидко. На виніс — дуже зручно”
“Смачна кава та дуже круті зігріваючі напої в асортименті. Яскрава вивіска дає себе замітити на цій вулиці)”
“Дуже сподобалось все. Чудовий, тактовний і чуйний персонал. Марʼяна допомогла нам з організацією поминального обіду, порадила меню і дуже швидко все влаштувала. В кафе чисто і затишно, смачні домашні страви. Ми дуже вдячні!”
“всередині більше, як зовні ))) затишна атмосфера, гарний дизайн, приємний персонал. є багато варіантів кави для цінителів, круасани, тістечка, сендвічі. зайшли випадково, але нам сподобалось.”
“Хороша кава, на жаль не працює принтер на каві, і не відомо коли запрацює”
“Справжній київський колорит. Баристи - справжні профі, кава тут це просто магія. Приємна атмосфера, можна попрацювати, але загалом сюди треба приходити виключно за відпочинком та чудовою кавою. Шикарний вибір смаколиків.”
“Найкраща кавʼярня Києва. Самий кращий флет. Найсмачніші макаруни, затишна атмосфера - що в дощ в середині кавʼярні, що на вулиці влітку за столиками під шум листя над головою, чи взимку на великих деревʼяних «сходах» через дорогу навпроти, в сонячний морозний день (бо саме там зранку світить сонце).”
“Випадково потрапила у книгарню-кавʼярню, зовсім не шкодую, бо залишилися лише хороші враження. Хороше обслуговування, затишна атмосфера, безліч книжок та ароматна кава…. Що ще потрібно для щастя? Рекомендую книгоманам і не тільки їм)”
“Це не тільки офігенна кава! Це ще й затишна, прикольна атмосфера і значки!!!”
“Назва місцевості Лук'янівка походить від імені ремісника Лук'яна Черепіна. От, власне і вся напівміфологічна суть цієї історії. Я пропоную подивитися на історію цієї частини Києва ІНАКШЕ. Першим відомим мешканцем Лук'янівки, місцини на той час віддаленої від багатолюдних вулиць, був Самсон Стрільбицький. І тут ( до 1830 року), на березі річки Скоморох ( ріка наразі в колекторі під колишнім депо та стадіоном) він збудував собі "дачу". Фахівці твердять, що будівля садиби Стрельбицького не зберіглась, бо була дерев'яною. Проте його інший будинок - кам'яниця на Подолі - існує і досі. Наразі в цьому будинку "мешкає" американський консул. А в 1811 році під час величезної пожежі Подолу завдяки тому, що будівля була з цегли, в підвалах будинку на Покровській, 5 рятувались і люди, і ікони Покровської церкви, старостою якої і був Самсон Стрільбицький. Самсон був людиною заможною, родовитою та відомою: художник, ювелір, громадський діяч, власник цегельні, з продукції якої і звів собі будинок на Подолі. І ще один - на Печерську. В цьому, печерському будинку у Стрільбицького була майстерня, де ювелір робив золоті рами для ікон Києво-Печерської лаври. У подільської кам'яниці Самсона Стрільбицького цікава історія. Будинок свого часу викупив Михайло Дегтерьов для вдів та сиріт. Той Дегтерьов, ім'ям якого названо вулицю неподалік того місця, де було зведено перший відомий будинок на Лук'янівці - будинок Самсона Стрільбицького. А от вулиця, яка колись називалась Самсонівська, тепер носить ім'я Глібова. Отак інакше можна побачити історію Лук'янівки. І для цього просто візьміть в кав'ярні Innаche філіжанку кави, вийдіть з кав'ярні на ганок, поверніть голову трохи ліворуч, закрийте очі, і, смакуючи "каву з гусем", уявіть, як 200 років тому, в цьому самому місці, серед дерев молодого саду гуляли справжні відгодовані величезні... ні, не павичі, а гуси.”
“Була вперше, дуже чемний персонал, прислухаються до побажань гостей щодо матчів, звуку. Нормальні ціни, смачне пиво, бургери теж на рівні, порції огого, ледь доїла)) В залах не палять, комфортно сидіти довго. Сервісом, інтер'єром і доступністю задоволена. Рекомендую)”
“Найкраща кав'ярня на районі. Кава дуже якісна, хоча і недешева. Великий американо - справді великий, капучіно роблять з дивними малюнками. Стильні бариста, особливо дівчина з дредами. Поряд дерева, влітку приємно посидіти на вулиці.”