Green Kava
“Дуже смачна кава! І найсмачніші хот доги розрізані ) Привітні хлопець та дівчата! Дякую за вашу роботу”
Знайдено 5 результатів
“Дуже смачна кава! І найсмачніші хот доги розрізані ) Привітні хлопець та дівчата! Дякую за вашу роботу”
“Неймовірне місце! Кава смачна, десерти – просто бомба! Атмосфера дуже затишна, а баристи — окрема подяка: привітні, охайні та справжні професіонали. Видно, що люди на своєму місці — приємні в спілкуванні, все швидко і з посмішкою. Завжди приємно повертатися туди, де не тільки смачно, а й людяно. Рекомендую всім, хто цінує якість і щирий сервіс ❤️”
“Сьогодні я прийшов щоб випити кави, але побачивши асортимент товарів Я втратив контроль над собою і почав судорожно коштувати всі можливі Напої. В ітозі Я зловив кофейний передоз. 5/5⭐️”
“Люблю тут іноді взяти щось смачненьке з напоїв. Вибір досить великий.”
“Дуже хороший бариста. Кава на рівні столичних кав'ярень. Дякую за підтримку високих стандартів.”