Огляд каталогу
- 285 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 285 результатів
Перегляньте health у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 285 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 24,034 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає health з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Звичайна аптека, нічого особливого.”
“Не поганий медичний центр.Професійні і привітні лікарі.”
“Рекомендую! Хороша аптека, вічливий персонал завжди порекомендують те що потрібно. Якщо немає товару в аптеці , завжди пропонують замовити на наступний день.”
“Відвідую салон з початку його існування - 7 років, мої люди,моя атмосфера. Масаж обличчя та загальний це мої фаворити, ще до вподоби скрабування та обгортання - класні процедури. Всі майстри професійні,звісно є улюблений майстр- Наталі. Адміни завжди допоможуть вирішити всі питання. Місто де можно відпочити,розслабитися,та насолодитися спокоєм.”
“Ввічливе ставлення і людяність працівників фізіотерапії. Реально допомогли, хоча спочатку скептично ставилася до електрофорезу. Окрема подяка Петровичу М.! Я продовжуватиму фізичні вправи вдома, бо реально працює, вже легше!)”
“Нормальна поліклініка. Якихось особливих відхилень помічено не було.”
“Добрий день! Хотів би подякувати за чудову роботу лікарю Денису Рейзіну та його помічникам! Мою маму(Любов Скалозуб) прооперували та видалили жовчний міхур. Операція пройшла на достойному рівні, вправність лікарів допомогла швидко вирішити проблему, що не дозволяла жити наповну роками! Дякую за золоті руки лікарів, чудове ставлення персона Київської міської лікарні 8. Хотілося б бачити такий сервіс та таких лікарів частіше по всій нашій країні!”
“Компактне приміщення на три-чотири кабінети. Наразі тут приймає моя семейна лікарка (за підписаною декларацією). Зручне та затишне місце. Що тут ще роблять інші лікарі – не знаю. На стінах – картини. В коридорі – лавки для очікування в черзі. Є туалет.”
“Дуже привітний персонал. Таких привітних фармацевтів пошукати ще треба! Практично завжди все є, не доводиться бігати всім аптекам.”
“Купую тут ліки через інтернет замовлення- ціна адекватна, знаходиться близько. Рекомендую!”
“Завжди є всі ліки. Гарні дівчата, знають все що і від чого.”
“Обслуговуванння в діагностичному центрі сподобалось! Уважні до пацієнтів від реєстратури до адміністрації. персонал сумнівно і чітко виконує свої обовязки. Особлива подяка Нечипорук Оксані - лікар від бога!”
“Дуже доброзичливий персонал і хороший вибір ліків.”
“Працюємо з лабораторією харчової продукції вже кілька років. Тестування зразків проводиться професійно і швидко, співробітники доброзичливі, зауважень немає”
“Хочу щиро подякувати медичному центру «Гармонія здоров’я» персоналу та особливо чудовому лікарю — Мінаєвій Ірині Володимирівні! Це лікар з великої літери — уважна, компетентна, чуйна і завжди відкрита до діалогу. З першого візиту відчувається професіоналізм і щире бажання допомогти. Завдяки її кваліфікованому підходу, грамотному лікуванню та підтримці, я швидко відчула покращення. Дуже приємно мати справу з фахівцем, який не тільки володіє глибокими знаннями, а й по-людськи турбується про кожного пацієнта. Рекомендую «Гармонію здоров’я» всім, хто цінує якісну медицину, та особливо — Ірину Володимирівну. Дякую за турботу та професіоналізм та всьому персоналу хто допоміг!”
“Мій сімейний лікар приймає у цій поліклініці. Григор'єва Ганна Сергіївна, дуже уважний та професійний підхід. Завжди на зв'язку, об'єктивні рекомендації та супровід”
“Чудова аптека, обслуговування та припарати проосто супер!”
“Звернулася в диспансер за порадою сімейного лікаря. Вибрала зручний для себе день і прийшла на прийом лікаря по факту. В реєстратурі завели і видали нову карточку, і відразу ж дали талон на прийом до лікаря, що приймає в день звернення. Тільки при собі потрібно мати паспорт! Щоб зареєструватися))) Прийом у лікаря і аналізи - все безкоштовно. Лікарі толкові, діагностують, а вже потім назначають лікування. Принаймні в моєму випадку все було саме так. Все вічливо, ніхто не грубив))) головне не соромитися запитувати, якщо щось не зрозуміло, і вічливо розповідати про свої "скарги"”
“А мені везе на адміністраторів) Неймовірно чемна дівчина сьогодні трубочку брала.Все спокійно пояснила,на всі питання відовіла.Дуже дякую!”
“Сама поліклініка не дуже. Черги величезні. Хочу відзначити одну лікарку ! Лікар-гінеколог від Бога. Працює тут багато років. Чудовий лікар та золота людина! Постійно задаюсь питанням, чому вона тут? З її знаннями та відношенням до людей їй би працювати в гарній клініці за хорошу зарплату. Я пройшла дуже багато гінекологів і від преміум сегменту до звичайних. І все одно я прийшла до неї. Ніколи не назначить не потрібного, вона завжди намагається розібратись в проблемі і довести до кінця. Вона чесна, якщо розуміє що не зможе допомогти в цій проблемі вона каже так як є, а не призначає 10000 непотрібних препаратів, як це робили в інших клініках .звати її Лазарева Юлія Анатоліївна! Я їй не 5 зірок ставлю а 100.”
“Приїхали під ніч в приймальне відділення, медсестра на чергуванні (здається, Олена) просто чудова, допомагала і щиро переживала, виконала свою роботу на всі сто. Дякуємо. Лікарка хірург теж дуже приємна і професіонал своєї справи. Враження від візиту позитивні”
“Гарні лікарі… дуже рідко буваю у них”
“Вітаю. Моїй мамі дуже часто доводиться здавати аналізи. Як добре, що у нас на Борщагівці є такий Центр, де можна здати життєво необхідні аналізи БЕЗКОШТОВНО і не тільки пенсіонерам (каб. 168). Персонал завжди ввічливий, привітний, не байдужий до долі пацієнтів. Особливо хочу відзначити професійність і віртуозну працю маніпуляційної медсестри - не помічаєш, як береться кров. Всі медсестрички - просто профі. Відчувалось, що нам віддають максимум уваги. Затишно, ввічливо, професійно, так тримати! Дякую персоналу! Дівчата - ви зірочки! Будьте здорові і мир вашому дому! Але відгук пишу ще для того, щоб керівництво підтримувало свій медичний персонал і створювало всі умови для їх роботи в ці нелегкі часи для нашої країни. Більше таких лабораторій в нашому місті і в Україні в цілому!”
“Чудове ставлення і допомога у всіх нюансах Вдовенко Надія Андріївна просто топ!)”