ITIS Cafe
“Вчора купувала смаколики у Вашому кафе в ТРЦ Більшовик! Обслуговувала мене працівник Вероніка, яка допомогла все обрати, підказала та порадила. Чудова дівчина, я залишилась задоволена! Прийду ще)”
Знайдено 5 результатів
“Вчора купувала смаколики у Вашому кафе в ТРЦ Більшовик! Обслуговувала мене працівник Вероніка, яка допомогла все обрати, підказала та порадила. Чудова дівчина, я залишилась задоволена! Прийду ще)”
“Дуже часто буваю в цьому кафе в Скаймолі. Мочі дуже смачні, дівчата допоможуть підібрати на ваш смак будь який десерт та напій. Обслуговування на високому рівні, дівчата дуже професійно працюють, приємно ще раз приходити, все якісно та смачно))”
“Являюся постійним клієнтом в даному закладі в ТЦ Аладін! Якісне обслуговування, приємний персонал, смачна кава! Особливо подобається десерт Юзу! Подобається також, що можна придбати декілька різних десертів які для вас запакують у фірмову коробку, підходить для подарунків на різні приємні свята!!! Рекомендую!!!”
“Дуже смачно, атмосферно, і максимально по японськи. Я ніде не їв кращих мочі і данго.”
“Відмінне місце всередині ТРЦ АртМолл зі справжніми сечами, привезеними з Японії ”