Огляд каталогу
- 523 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 94% З фото
Знайдено 523 результатів
Перегляньте kyiv restaurant у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 523 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 315,296 відгуків та оцінок.
“Святкували день народження! Обрали квест Гаррі Поттер територією. У захваті не лише мої діти, а й усі гості. Дуже сподобалося, дякую хлопцям!!!”
“Це вже друге моє враження подароване близькими людьми від компанії bodo. Обидва враження були на кулінарну тематику. Дуже круто що сертифікат діє більше ніж пів року, можна вибрати дати які підходять щоб використати його. Кухарі які проводять майстер класи дуже професійні, і атмосфера дружня. Мені все подобається, я і надалі буду замовляти враження у bodo. А компанії бажа розвитку!”
“Перлина цього бару - крафтові настоянки. Зайшли компанією випадково, отримали купу задоволення. Особлива подяка Олексію за індивідуальний підхід.”
“Затишна атмосфера. Стіл біля вікна з гарним видом, смачні страви та десерт. Ввічливий персонал. Дякую!”
GastroLOFT — це кулінарний простір у Шевченківському районі Києва, на проспекті Перемоги, де вечеря перетворюється на подію. Тут роблять ставку не лише на смак, а й на формат: гості можуть не просто куштувати, а й брати участь у приготуванні страв.
“Смачні коктейлі, димний кальян і приємна атмосфера, рекомендую!”
Abokado – це київський сервіс доставки, що спеціалізується на стравах японської та азійської кухні. Заклад гарантує стабільно високу якість та свіжість продуктів, незалежно від сезону чи зовнішніх обставин, наприклад, відключень світла. Меню пропонує великі порції за приємними цінами.
“Святкували новорічний корпоратив компанії . Ідеально місце для 20-30 людей . Для нас виділили окремо зал , обслуговування - топ! Затишний та комфортний ресторан! Від всій душі вам дякуємо !”
“Дуже сподобалось! Смачно! Швидко готують! А ще якщо ви їсте у закладі, то ви їсте із керамічного посуду і нормальними виделками (я замовляла локшину удон з куркою)! Супер! Дякую персоналу закладу!”
“Відвідали чудове бістро з прекрасною терасою, де можна насолоджуватися гарними краєвидами та приємною атмосферою. Ціни тут трохи вищі за середні, але якість їжі та обслуговування повністю виправдовують витрати. Виникла кумедна ситуація: офіціант випадково розлив окрошку, але, щоб загладити непорозуміння, нам принесли комплімент від шефа — дві порції лазаньї. Це було приємним і неочікуваним сюрпризом, адже могли обійтися простішим рішенням. Усі залишились задоволені: їжа була неймовірно смачна, а обслуговування — на високому рівні. Радимо всім відвідати це місце!”
“Просто супер смачно! Супер тонке тісто в поєднанні з багатою начінкою та неймовірним соусом строрюють найнеочікуваніші смакові поєднання! Цей смаковий шедевр вартий того, щоб їхати за ним через все місто!”
True Price на Протасовому Яру — це заклад з цікавою концепцією, де можна отримати страви за цінами, нижчими за середні по місту. Меню тут велике, з їжею на будь-який смак. Страви та коктейлі мають гарну подачу, а офіціанти завжди приємні.
«В МʼЯСО» на Подолі — це новий гарний заклад, який варто відвідати. Тут смачно, швидко та відносно недорого. У закладі пропонують преміум стейки, язик з пюре та грузинський салат.
“Гарне місце для відпочинку с друзями. Можна покурити димний кальян та замовити декілька шотів”
“Чудове місце для відпочинку на свіжому повітрі, та на воді. Чудовий вибір плавзасобів: сапы, каяки, каное, та рафти. Чудова компанія, завжди можна швидко дізнатись про деталі катання, графіку роботи, та дізнатись про наявність плавзасобів. Чудовий колектив завжди підкаже-покаже плавзасіб на ваш смак та настрій. І завжди порекомендують на чому покататись, чи що робити, та куди можна покататись. Дуже рекомендую :)”
“Дуже рада що отпала саме смайл, вже пів року стоїть, не розбухло не зацарапалось, дуже подобається стільниця”
“Вчора закінчився наш заїзд. Я відправляла двох дітей.перші 4-5 днів були важкі,діти вдень телефонували і казали що все добре,а от ввечері обоє були не в настрої і плакали,але це нормальна реакція для дітей при адаптації,просто ці вечори треба пережити.Потім все пішло як «по маслу». Я вдячна за відповідальність всіх працівників,за гарне відношення до дітей.за те,що під час обстрілів діти були в безпеці.за 12 днів не було ніяких питань щодо харчування,якщо потрібно було дати ліки-теж без проблем в будь-який час,хоч вночі. Речі які діти забули теж всі повернули. Я задоволена що діти з користю провели канікули саме в цьому таборі,це їх перший досвід і він позитивний! Дякую за Вашу працю і відданість ❤️”
“Відпочинок у чанах «Афродіта» перевершив усі очікування. Вода гаряча, сам чан чистий, а атмосфера просто магічна. Провели там кілька годин і повернулися абсолютно оновленими. Ціни теж порадували – недорого для такого класного сервісу. Обов’язково приїдемо знову!”
“Был в Киеве с семьёй с 30.10.2.18 по 02.11.2018, остановились в номере с сауной ( очень кстати хорошая штука). В номере есть все необходимое для жизни: миникухня с набором посуды для приготовления и для приема пищи, ТВ, WI-FI, холодильник, кондиционер, душ, умывальни( короче « однокомнатная квартира» со всеми удобствами). И что немаловажно находиться на первом этаже с отдельным входом, машину поставили под окнами на парковке( очень удобно).Рядом ресторан «Вано-Ивано» очень даже неплохо. Рядом озеро, детские площадки, церковь. Вообще очень удобное расположение. Большое спасибо администратору Алёне, встретила, все объяснила, поселила. В день выезда ( выезжали в 7.30) пришла , приняла, выселила ( ни каких заморочек, все быстро). Если кто надумает остановиться в этом номере, я думаю не пожалеет, номер стоит своих денег!!! Спасибо Вам за гостеприимство!!!”
“Прекрасний магазин! Кілька років тому купували тут ліжко, і от на днях зайшли, щоб придбати вітальню. Вразило те наскільки все оперативно. Буквально, за два дні все доставили, занесли, зібрали. Подяка пану Миколі за його роботу, привітність і увагу до клієнтів!”
“Замовляв тур в Туреччину: комунікація і супровід на вищому рівні. Гарна робота!”
“Дуже сподобалось. Смачна кава та атмосферне місце. Все просто, гармонійно та якісно. Заходитиму частіше) Подяка працівникам та власникам.”
“Ця поїздка зруйнувала всі стереотипи та міфи щодо групових турів! Нещодавно повернулась з Грузії, а саме Тбілісі. Це були дуууже насичені 4 дні, сповнені яскравих емоцій та вражень! Організація туру була на висоті, група невелика, а тому до кінця першого дня всі вже знали один одного. Програма була складена неймовірно, ми побачили не тільки Тбілісі, а ще й околиці міста, відвідали винні дегустації, майстер класи по приготуванню національних страв і ще багато чого цікавого! Тепер я знаю, що груповий тур може бути класною ідеєю не тільки для тих, хто не має компанії для подорожі, але й тим, хто просто хоче провести декілька днів у веселій компанії!”
“Все сподобалось! Багато чого в номері та вбиральні з душем продумано, як треба для готеля. Ідеальна чистота, все нове. У номері не було сторонніх запахів. Жили на другому поверсі з видом у сторону траси, але з закритим вікном шуму не чули. З відкритим шум нас не напрягав. Дуже ввічливий персонал. Невеличка парковка перед входом, на якій ми знайшли де поставити авто. Є зона відпочинку у дворі.”
“Кращий магазин, персонал завжди привітний, вибір великий, єдиний магазин що я знаю, який працює у вихідні в нашому районі. Кращі!”
“регулярно замовляємо тут піццу. стабільно добра якість, смачно, великий асортимент, роблять швидко. можна замовити через сайт чи прямо на місці. ціни досить низькі, це приємно. є генератор, так що під час відключень все працює (крім термінала хіба).”
“Все було смачно, атмосфера приємна, персонал уважний .Дуже приємно здивувало, що нас ще й пригостили десертами,було неочікувано і приємно ❤️ Видно, що тут цінують гостей”
“Сьогодні мав змогу скуштувати піцу в цьому закладі, був дуже вражений, адже незважаючи на те що я дуже полюбляю піцу тут вона мені запам'яталась цікавим смаком та вишуканістью , окрема подяка персоналу закладу за поважне та вічливе обслуговування, адже для мене так як я був вперше це було вкрай важливо, рекумедую це місце , та надалі зупинюсь на цьому закладі для відвідування ❤️”
“Досить добротний квест, якщо не хочеться сильно поглинається в тему вибору організаторів чи закладу. Були на Екстремальному шоу, навіть дуже непогано. Були великою компанією максимальною кількістю то може і не було так страшно я могло би бути так як нас багато і хтось в центрі і до нього сильно нічого не доходить. Тому раджу ходити групою до 5-6 людей це прям класно. Шокерами б'ють, але мене власне лише пару разів думаю якраз через те що було багато людей. Не знаю як для кого але власно мені хотілося би більше різких моментів, ЩОБ БУЛО БІЛЬШЕ КОНТАКТУ зі сторони акторів. Типу щоб десь за ногу хватанули, актор трохи потягнув за руку а після сам сховався, щоб були скриміри, думаю зрозуміли мою ідею.. І бажано щоб якщо додали перелічені мною моменти ціна не зросла а залишилася як і була 400 гривень, тоді прям ДУЖЕ АФІГЄННО було б. А так можу сміло рекомендувати, доволі добротний квест. Не знаю як інші 2 гри але думаю так само.”
“Від постановок в цьому театрі я отримую завжди велике задоволення! Від гри акторів, від того, як вони співають, від танцювальних номерів - я в захваті!”