Огляд каталогу
- 39 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 97% З фото
Знайдено 39 результатів
Перегляньте nightclub та restaurant у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 39 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 31,378 відгуків та оцінок.
“Доволі симпатичний ресторанчик на 7 поверсі - відкривається чудовий вид на Київ. Рекомендую вегетаріанський салат з медово-гірчичною заправкою і фреші - багатий вибір.”
“Вже не вперше відвідую даний заклад. Дуже подобається, кухня на вищому рівні, все неймовірно смачно. Персонал доброзичливий та професійний. Враження від ресторану пречудові. Раджу!”
“Главное очень вкусный бургер, отличный салат с креветками, и доставка по селу до 23.00. Гениально!”
“Для святкування ювілею доньки (10 років) замовили Diamond PartyBus на 3 години, і це був правильний вибір, дітки були в захваті, емоції їх просто переповнювали, повернулись як вижаті лимони, ді-джей-ведучий Микола - НАЙКРАЩИЙ ді-джей, бармен Аня найкраща в своїй справі, водій Віталій першокласний водій, за що їм окрема подяка! Діток було 25 чоловік з якими вони справились на відмінно. Дякую компанії «Party Bus» за те що даруєте незабутні емоції нашим діткам навіть в такі тяжкі часи! Рекомендую всім!”
“Добрий день. Дякуємо вашій команді за проведення весілля наших дітей. Все було чудово:страви гарні і смачні,офіціанти і весь персонал уважні і досвідчені.Гостям було зручно і просторо,тепло і затишно. Постійно непомітно велося прибирання приміщень. Окрема подяка офіціантам за поради по ходу свята.Вони встигали виконувати всі прохання гостей і швидко і непомітно обслуговувати. Страви були смачні:салати,закуски,основні страви.Чудові канапки на фуршетному столі-різні і смачні.Вразили чорні вареники з сомом,смак і подача.Ікра була красиво оформлена і смачна.Їжі було вдосталь,а що залишилося,було акуратно складене в бокси з собою. Дякуємо ще раз. До зустрічі.”
“Робили “Gender Party” в ресторані «Hayloft 2.0” Щиро дякуємо Анні та всій команді! Усі гості відзначили, що кухня була дуже смачна, атмосфера — затишна та тепла, не дивлячись на погоду за вікном, а окрема віп зала нам чудово підійшла для нашого свята. Особлива подяка офіціанту Ярославу — дуже чемний, приємний хлопець, який уважно реагував на всі наші прохання та постійно допомагав. Нам було надзвичайно приємно, що таке миле та важливе свято ми провели у Вас! Обов’язково повернемось знов! Дякуємо за чудовий прийом ❤️”
THE NEXT — це яскравий літній клуб‑ресторан у Печерському районі Києва, створений для вечірнього відпочинку в компанії друзів. Формат закладу поєднує нічні вечірки, шоу‑програму та ресторанну складову, тож тут легко спланувати як гучний вихід, так і атмосферну зустріч.
“Дуже смачна кухня з доступними цінами, привітні офіціанти, страви готували швидко. Дуже сподобалась риба на мангалі, хачапурі з мʼясом.”
“Closer — це був не просто техноклуб з моєї юності. Там проходили нішеві лекції на культурно-філософські теми. Для мене, ще школярки, це було справжнє відкриття. Тут можна було почути щось про ситуаціонізм, постструктуралізм тощо.”
“Заклад приємно вразив. Обслуговування на висоті, піца смачна, атмосфера тепла. Підняли настрій на 100%)”
“Все сподобалось, смачна їжа, гарне обслуговування, класний кальян Дуже затишно ввечері”
“Нещодавно відвідала Шандарашку і просто в захваті. Це те що потрібно для вивільнення всіх негативних емоцій і класного відпочинку! Персонал дуже приємний і зробить все що б ви класно провели час! Якщо ви ще вагаєтесь чи варто спробувати - не зволікайте! Рекомендую!!)”
“Була у цьому закладі багато разів. Я і мої друзі святкували тут День народження. Чудова атмосфера, смачна їжа, привітний персонал, помірні ціни. Дітям дуже подобається піца і десерт. Дорослі люблять всі страви. Жінки обожнюють Просекко)). Рекомендую!”
“Дівчата роблять фантастичне шоу. Гарно, красиво, насолоджуєшся кожною хвилиною. Бар смачний, хороший рівень обслуговування. Все конфіденційно, що також плюс. Заклад хороший.”
“Давно хотів зайти та відвідати "Туса Бар" - місцина класна! Всім раджу. Якщо вас буде обслуговувати офіціант Настя (Настя тобі окреме дякую) то будьте впевнені, що ваш вечір пройде під п'ятизірковий сервісом. Туса Бар - ви круті!!!”
“Для святкування весілля, ми з чоловіком обрали саме цей заклад і ні разу не пошкодували. Зручне розташування, можна вибрати будь-який зал або будиночок. Нам сподобався зал vip, теплий, затишний, з гарним інтерʼєром, і підходить для невеликої кількості гостей. Хочемо відмітити, що кухня тут смачна, хороші порції і адекватні ціни. Ми хвилювались, що буде мало їжі, але все було зовсім навпаки, на столі не було вільного місця ) Окремо хочемо подякувати дівчинці, яка працювала на нашому святі, за чудове обслуговування та сервіс, ми дуже задоволені.”
“Відвідали цей ресторан і залишилися в захваті! Атмосфера дуже затишна, обслуговування на найвищому рівні – персонал уважний і привітний. А їжа просто неймовірна! Страви не лише смачні, а й красиво подані. Ціни цілком виправдані якістю. Обов’язково повернемося ще!”
“Дуже чудовий ресторан, я просто захоплююсь професіоналізмом директора ресторана і від персоналу, який будь який буденний день можуть зробити ще яскравіше і не забуваймо! Кухня, обслуговування та дозвілля (жива музика, танці), ну просто топ. Футбольна команда «Аякс» Київ висловлює вдячність за чудовий прийом нашого колективу і не забутої враження від ресторану «Шум». Якби ми видавали зірки Мішлен - ми б дали всі що є і навіть ті що на емблемі Динамо Київ!”
“атмосферне місце, приємно проводити час з друзями. особливо на літній терасі. недороге та смачне меню. швидко готуються, обслуговування на рівні.”
“Не вперше зупиняюсь у цьому Гостьовому Будинку. Завжди все на висоті. Найголовніше для мене -це те, що саме в цьому Гостьовому Будинку мене можуть заселити як в 5 ранку (без доплати) так і в 2 ночі. Тут завжди затишно, приємний персонал і відчуття, ніби вдома. Всього на п'ять кімнат два санвузла і одна кухня. Кухня повністю облаштована до найменших дрібниць. Холодильник, мікрохвильова, електрочайник, електрична плита, а також весь необхідний посуд -все це є в наявності у вільному користуванні. Тобто, можна зупинятись як на одну ніч так і на декілька. Спілкуватися з людьми, які там проживають вже 2 роки. З цього можна одразу зробити висновок, що жити в Гостьовому Будинку "Осокорки" досить комфортно. Дуже важливо, якщо зупиняєшся з дітками на декілька днів, можна приготувати звичну їду для себе та дитини. Сам будиночок досить симпатичний. Завжди тихо, чистенько. Власники дбають про красу навколо. Наприклад, цього разу зі звичайного провулка, вони зробили неймовірну красу. Від ремонту дороги (хоча вона не особисто їхня, по вулиці є ще будівлі) до величезних вазонів по краю дороги, що виглядає дуже гарно. При заселенні, видають тапочки, гель та мило БЕЗКОШТОВНО! Бувала в багатьох місцях, тому маю з чим порівняти. Кімнати просторі. В кожній з них двоспальне ліжко. Є кімнати з терасою, є з балкончиком. В деяких кімнатах є телевізор. Завжди свіжа постіль та рушники. Це все дуже зручно, бо не потрібно з собою брати цілий багаж. Є прекрасний дворик, де можна поставити машину, знову ж таки БЕЗКОШТОВНО. Ціни тут надзвичайно низькі, як для такої кількості послуг. При чому, після початку війни, вони навіть знизились, а якщо проживати більше 3 ночей, діють знижки. Я часто подорожую по справах і зупиняюсь тільки тут. Рекомендую Гостьовий Будинок "Осокорки", не пожалкуєте.”
“Дуже круте місце. Чудове розташування. Був тут декілька разів на вечірках, фестивалях і останній раз був на підпільному стенд апі. Все як завжди на висоті.”
“Після відвідин спа-салону, залишилось єдине бажання.... повернутись і не раз , за тією насолодою, релаксом та позитивними враженнями від процедур. Окремі слова вдячності масажисту Ользі, вона професіонал своєї справи і що головне, ти відчуваєш з яким позитивом працює майстер, вона фанат і закохана у свою професію. Дякую.”
“Цінник 700грн з чоловіка це за резерв столика!”
Karaoke HUB — це караоке-бар у Києві на Подолі, неподалік Контрактової площі, де головний акцент зроблено на вечірній атмосфері та спільному відпочинку. Заклад позиціонується як місце для компаній, які хочуть і поспівати, і «покайфувати» під музику в невимушеному форматі.
“Вже не вперше замовляю страви з собою, завжди все чудово і вчасно. Легко робити замовлення, завжди ввічлива адміністратор. Дуже подобаються різного виду хачапурі та гриль- асорті. Мʼясо соковите, не пересмажене. Дякую закладу за сервіс!”
“Я звичайно не знаю що таке напівпараметричний еквалайзер))))) Думаю, що раніше написаний відгук залишив нещодавно закінчив курси "звукорежа" чоловічок))) Особисто я ходжу в це караоке стабільно два роки! І ходитиму скільки вистачить сил пити і співати))) Це найкраще місце для відпочинку!!! Звук налаштовується індивідуально під кожен голос, ти дійсно почуваєшся зіркою!! Як на мене та думку моїх друзів, тут працюють професіонали!! Такої затишної атмосфери, оригінального інтер'єру, смачної кухні, а головне - привітного, щирого персоналу, ви не знайдете ні де! І це факт!! Я не хочу навіть експериментувати з іншими закладами, навіщо витрачати час на порожню???? Якщо у мене є "Місто"!!!!! Дякуємо керівництву та колективу за теплу атмосферу!!!!”
“Нещодавно святкували наше весілля. Адміністрація та обслуговування були на вищому рівні. Неймовірні емоції не тільки від свята, але й від локації. На території зелена зона, біля якої протікає річка, роблячи неймовірні краєвиди. Ресторан подарував приємні враження від свята, та номер в гарному готелі зі сніданком. Всі свята тільки в Бабай Садиба!!”
“5 зірок виключно за те, що це місце колись мало назву "Під горою" і сповнене радісними та яскравими спогадами :)”
“Дуже затишно і смачно. Класні альтанки для компанії.”