MTVk noodle wok
“Чудовий заклад, брав на виніс локшину 5+- разів (і ще буду), кожен раз дуже смачно, привітний персонал, дуже раджу фунчозу!”
Знайдено 9 результатів
“Чудовий заклад, брав на виніс локшину 5+- разів (і ще буду), кожен раз дуже смачно, привітний персонал, дуже раджу фунчозу!”
“Дуже смачна їжа і досить демократичні ціни. Мало місця, але інтер'єр дуже стильний, багато світла. Швидко готують страви, що особливо рятує, коли дуже хочеш їсти :)”
“Привіт, звертаюся як до відвідувачів так до персоналу. Їжа сподобалась , людей мало, музика сучасна, інтер'єр переносить кудись в Азію чисто та охайно . Але хотілося би, щоб персонал говорив більш культурно та між собою на державній, та і би більше привітності до відвідувачів а також трішки більше фраз до людей які приходять до закладу, підказки де знаходиться та чи інша позиція і так далі. Вам є куди рости ) Дякую за увагу ✨”
“Зустрічалися з подругами в центрі, прогулялися та думаємо, деб посидіти відзначити зустріч. Люба повела нас до Кітітайської кухні. Замовили лушу пару та пельмені, (напої були свої, ніхто не заперечував). Чесно я не дуже люблю все не наше, але було СМАЧНО! Навіть купила пару порцій дітям і онуку, він люблять таке.”
“Було дуже смачно (: Дуже часто ходимо в цей заклад”
“Приємні працівники закладу. Респект за чистоту, швидкість приготування та ввічливість.”
“Я найпалкіша фанатка цієї лапші! Смак просто неймовірно божественний і досить екзотичний! Багатьом друзям із захопленням розповідаю про чарівні коробочки ВанВок, які обов'язково мають спробувати всі гурмани! Обожнюю вашу їжу!)”
“Дуже смачні та ситні роли, нам все сподобалось. Великий асортимент, кожен знайде щось для себе)”