Огляд каталогу
- 86 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 86 результатів
Перегляньте pizza у Бучі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 86 результатів у Бучі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 22,029 відгуків та оцінок.
“Дуже затишне місце. Хочеться заходити ще раз і ще раз, особливо коли на вулиці вітер і холодно. Приємний, ввічливий персонал. Смачна кава і какао.”
“Замовили 3 піци з доставкою, моментально зателефонували підтвердили замовлення, курєр приїхав через 30хв, піца була дуже тепла, упакування приємно здивувало, соус був до кожної піци, начинки було достатньо, чесно кажучи коли обрала піцу з прошуто думала начинки буде мало як завжди, але ні було достатньо, поклали на кожен шматок широкі пелюстки прошуто, і так з іншими двома всього в досталь, тісто тонке та смачне, а бортики з соусом реально смачні)) Надіюсь що так буде і надалі, і ми не розчаруємося іншим разом)”
“Роли нам сподобалися. Ми вже замовляємо майже два місяці і тільки в суші майстер. Все таки добре, що у нас відкрили філію і так близько. Зараз і самси забираємо замовлення. Відчутно в ролах з рибкою, що вона завжди свіжа. І взагалі вся продукція тут скоріше за все використовується вищої якості. Так як смакові якості відмінні. Ми часто замовляємо великі порції.”
“Замовляю тільки онлайн вже досить великий період часу ...приблизно 2 роки. Замовленнями залишаюся задоволена, адже піца гаряча й суші свіжі. Коли якісь свята також користуюся послугами саме цього закладу. Якщо заздалегідь замовити завжди привезуть вчасно. Також люблю акції та їх кропітку роботу над вдосконаленням. Після кожного замовлення цікавляться обслуговуванням...ніколи не лінуюся об'єктивно оцінити їх роботу. Дарували неодноразово за зібрані помідорчики велику піцу на вибір, що дуже приємно. Оператори уважні та приємні)) Бажаю працювати в тім же дусі! Наша сім'я дуже любить ваш заклад.”
“Замовляли сьогодні піццу фірмову Обалдіні,та суші сет Обалдіні,все дуже смачно,нам сподобалось,зробили вперше замовлення і не пошкодували,отримали кайф від даної служби доставки Кур'єр приїхав вчасно,адміністратор спілкувався ввічливо,що рідко зустрічається!!! Дякуємо вам що подарували нам гарний настрій на весь день!!!”
“Була дуже приємно вражена, коли забувши оплачені два с половиною кг хурми мені повернули забуту покупку, а звернулася я через чотири дні☝️. Дуже дякую за порядність та увагу.”
“Якщо і не найсмачніша піца, то точно одна з найкращих. Всім, хто шукає, що замовити додому або просто любить смачно перекусити РЕКОМЕНДУЮ!)”
“Територію навколо (ліворуч від входу) варто було б упорядкувати.”
“Смачні страви та чудовий сервіс. Працівники ввічливі та привітні ☺️”
“Рекомендую! Чудове місце! Великий (навіть дуже) вибір суші, коктейлів та солодощів. У приміщенні тепло, грає приємна музика, місця розраховані лише на чотирьох, офіціанти швидко підходять за покликом. У середньому суші готуються 40 хвилин, може трохи менше. Є вішалки для одягу та розетки. Офіціанти приємні на спілкування та кухарі смачно готують. Є доставка.”
HellBoy у Бучі — це місце, де готують дивовижну піцу. Замовлення приймають та готують дуже швидко. Персонал у закладі відмінний.
“We Sushi — стабільно класна доставка. Замовляю щотижня, ще жодного разу не підвели. Сети великі, акції чесні, доставка швидка. Мої улюбленці!”
“Шаурма дуже смачна! Нам сподобалась.”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Вітаю. При користуванні сервісом та послугами "Укрпошти" жодного разу не було нарікань. Можливо людям та користувачам в разі, якщо не влаштовують умови користування не залишати негативні відгуки, а озирнутись на себе та обирати іншого перевізника. Або змінити ставлення на більш толерантніше та враховувати періоди оплати ЖКП старшим поколінням, розраховувати час та відслідковувати через інтернет за номером відправлення. Всіх хочуть та бажають все і зараз, але не враховують реалії сьогодення та фактори роботи(не бачила черги у відділ кадрів на Хрещатику про працевлаштування по роботі з клієнтами/споживачами). Дякую за роботу, успішного дня усім. І менше звертати увагу на "специфічне та токсичне" оточення.”