Огляд каталогу
- 48 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 48 результатів
Перегляньте restaurant foodestablishment у Вишгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 48 результатів у Вишгороді. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 8,885 відгуків та оцінок.
“Найкраща кав'ярня міста. Відмінна кава, смачні десерти та привітний персонал. 10/10”
“Вже більше року відвідую періодично цей заклад. Все завжди 10/10, персонал чудовий, кава та смаколики завжди смачні. Дякую що Ви є”
“Дуже класна кав'ярня, затишно, смачно, приємно. Рекомендую всім!”
“Дуже смачно. Атмосфера надзвичайно приємна! Рекомендую”
“Прекрасний затишний заклад з адекватними цінами, смачною кухнею та приємним персоналом. Відмінне місце для релаксу за чашкою кави, ділових зустрічей та посиденьок з друзями.”
“Смачна кава та чудовий вибір десертів!А також дуже затишна атмосфера.”
“Відмінна кава!!!!Рекомендую вже кілька років насолоджуюся смачною кавою та приємним спілкуванням.”
“Смачні пироги!) З класною начинкою. Є ще точка на кам'яні й чайці”
“Замовляли шашлик, кєбаб і картоплю. Все дуже дуже смачно!!! Швидка доставка, свіжий шашличок, супер. Дякую!”
“Смачна кава, смачні паніні та приємне обслуговування. Тепло та затишно за столиком”
“Приємне кафе біля кінотеатру. Є великій вибір солодких тортиків та різної випічки. Рекомендую спробувати круасани —> їх швидко розбирають але вони того коштують! Кава та напої також на високому рівні. Є можливість придбати мерч від Yakava, а також каву в зернах.”
Fukushima Sushi – це сервіс доставки, що працює у Вишгороді та навколишніх населених пунктах, включаючи Хотянівку. Компанія спеціалізується на стравах японської кухні, пропонуючи суші та роли. Заклад робить акцент на свіжості та якості продуктів. У меню представлені різноманітні роли, сети, страви WOK, супи та салати.
“Дуже смачна кава. Привабливі ціни, але головне сервіс та особливе обслуговування.”
“Дуже смачна кава. Привабливі ціни, але головне сервіс та особливе обслуговування.”
“Кава неперевершена!Ароматна, смачна. Цікавий, симпатичний, справжній та гостинний бариста. Атмосферно )))Біля жодноі кав'ярні Вишгорода не бачила стільки відвідувачів.”
“Люблю саме цю Фору. Вона зручно розташована для мене, завжди привітні продавці і смачна піца(в іншому магазині Фора брала-не така!). Подобається асортимент, чисто і затишно. Так тримати!❤️”
“Найкраще Сільпо з усіх, в яких бувала. Кулінарія на вищому рівні, все дуууже смачне, як домашнє. Окремої уваги заслуговує внутрішнє оформлення простору, всі ці неймовірні стімпанк інсталяції і малюнки під стелею зачаровують, можна кожен раз знайти щось новеньке. Люблю цей магазин! Дякую за завжди смачну їжу, гарне обслуговування і чудову атмосферу ❤️”
“Чудове, затишне місце для відпочинку з друзями на природі. Великий мангал, усі зручності.”
“Минулого вечора святкували мій ювілей в ресторані "Три сімки"))) Ми були в захваті від затишнної атмосфери та чарівного інтер'єру. Зал просто шикарний, гарно прикрашений, дуже смачні страви, гарна і своєчасна подача блюд, приємний обслуговуючий персонал. Особливо хотілося відзначити з персоналу дівчинку Жанну. Вона неймовірна, уважна, ввічлива, красива, приємна в спілкуванні, професійна в роботі, завжди готова допомогти))) Всі гості получили неймовірне задоволення від закладу та прилеглої території, де можна було спокійно відпочити та сфотографуватися. Дякуємо за позитивний настрій, гарне обслуговування. Це свято надовго запамятається нам та всім гостям. І завжди будемо рекомендувати ваш заклад всім.”
“Дійсно, найкраща кава у Вишгороді! Хороших кав"ярень, достатньо, але найкраща саме ця! Робочий день розпочинається з цього місця! Успіхів та процвітання!”
“Добрий вечір.Вчора відвідала Ваш магазин "м'ясний відділ"який я вважаю найкращим в вашому філіалі магазинів.Причудовий сервіс,якісна продукція,привітна ,уважна продавчиня Ніна,коли вона на зміні хочеться скупити всю продукцію”
“Затишне місце, смачна кава, гарний асортимент, привітний персонал. Є дисконтні картки та дитячий куточок.”
“Все чудово! Взяли номер з джакузі. А опер просторий і теплий. Сходили в СПА. В басейні і вода солона, як морська. Добре, що не продають алкоголь. Тобто в Спа-зоні алкоголь не продають від слова зовсім. Все комфортно. Люди дорослі. Фінська сауна охайна. Хамам такий як і має бути. Персонал привітний і дуже ввічливий. Відключення світла непомітні зовсім. Потужний генератор дає можливість всьому закладу працювати без виключення. Сауни працюють, освітлення працює. Дякую! А нам дуже сподобалося!”
“Смачна кава. Привітний персонал. Час ставити літній майданчик зі столиками)))))))”
“Проводилось тут збір найкращих блогерів тіктокерів 2021. Сервіс супер, номера чисті охайні різні комфортні. Дуже гарно, є конференц зал гарний з фонтанчиком всередині, круглий стіл у вигляді компаса. На криші є лижаки, столики і крісла. Можна як позагоряти так і посидіти віддихнути. Є парковка. Диско зал.”
“Готують дуже смачно рекомендую, замовляємо з відкриття!”
“Готують дуже смачно рекомендую, замовляємо з відкриття !!!”
“Доставка оперативно та дуже смачно”