Престо
“Недавно заскочив у кав'ярню, по каву (вибачте за тавтологію). Правда, час був обмежений, і не зміг там посидіти, брав каву з собою. Зате кава сподобалась”
Знайдено 11 результатів
“Недавно заскочив у кав'ярню, по каву (вибачте за тавтологію). Правда, час був обмежений, і не зміг там посидіти, брав каву з собою. Зате кава сподобалась”
“Чудова атмосфера! Приємний заклад! А їжа як пісня солов'їна,так і хочеться співати знову й знов!”
“Чудовий спа-готель, нам дуже подобається, велике розмаїття саун, два дасейни в приміщенні- теплий для дітей та прохолодний, один басейн на вулиці, якій працює цілий рік, джікузі в середині приміщення та 4 на вулиці. Для нас дуже важливо що і спа-зона і готель і ресторан знаходяться в одній будівлі, тож не треба взимку після басейну ходити з дітьми по вулиці. Також рестопан "Шкіпер" , що знаходиться поряд з основною будівлею , дуже колоритне місце! Кухня смачна, меню цікаве. Ціни, звичайно, київськи, тож не сказати щоб було дешево, але воно того варте, якість комплексу на рівні.”
“Замовляв доставку суші. Залишився задоволеним, роли смачні та великі, риби багато. Чорний дракон можу виділити, дуже смачний рол. Персонал звертається українською, привезли за 30хв замовлення. Однозначно рекомендую!”
“Святкували день народження в заміському комплексі Villa San Marino. Все дуже сподобалось. Було смачно, гарна подача блюд. Персонал ввічливий. Красива територія комплексу. Дякуємо за гостинний прийом. Обовʼязково завітаємо до вас ще).”
“Хочу відзначити чудову роботу піцейоли Наталії в магазині «Фора» у Ворзелі. Завжди привітна, уважна й дуже відповідальна. Піца в неї виходить смачна, свіжа й акуратно приготована — видно, що людина любить свою справу і ставиться до роботи з душею. Дякую Наталії за якісний сервіс і приємне ставлення до покупців. Саме такі працівники створюють гарний настрій і бажання повертатися знову!”
“Чудовий заклад в якому можна провести прекрасно час, смачно поїсти, поруч паркова що дуже зручно зупинки вашого автомобіля, тому якщо вагаєтеся, особисто раджу завітати.”
“Відпочивали тут близько тижня назад. Задоволені. Персонал ввічливий та привітний, номер комфортний. Поряд є озеро, біля будиночків мангал. Та й ціни приємні. Дякуємо за приємно проведений час.”
“Гарне місце для дитячих занять. Є послуга дитсадок на пів дня”