Огляд каталогу
- 17 Всього бізнесів
- 4.5 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 94% З фото
Знайдено 17 результатів
Перегляньте restaurant foodestablishment у Козиному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 17 результатів у Козиному. Середній рейтинг 4.5/5 на основі 4,795 відгуків та оцінок.
“Сподобалось. Смачна кава, є літній майданчик”
“Сподобалось. Смачна кава, є літній майданчик”
“Шикарна піца , за таку ціну - краще ніж в Італії! Шкода що не в місті, 30 хв гарної траси. В меню також панакота і смачна кава від шефа з Італії.”
“Завжди круто!!!(American style)”
“Гарне пиво. Гарне обслуговування. Смачна кухня.”
“Відмінний ресторан із середземноморською кухнею! Найсмачніша піца, дуже класні роли та суші, завжди свіжі морепродукти! Також працюють за ідевідуальними замовленнями! Гарний інтер'єр залу, розкішна терраса з дуже прекрасним видом на озеро! Також можна зіграти в більярд у більярдному залі, для любителів здорового способу життя є басейн та тренажерний зал! Також у ресторанному меню є вегетаріанські та сироїдні страви для любителів здорового харчування! Чудові десерти, нагадають смак дитинства!”
“Прекрасне, тихе місце для відпочинку”
“Вже з перших хвилин перебування ми відчули атмосферу затишку та турботи. Персонал зустрів нас привітно, допоміг із поселенням і завжди був готовий відповісти на будь-які питання. Це справді те, що створює відчуття гостинності та комфорту. Номер виявився надзвичайно зручним: чистота на найвищому рівні, свіжа постіль, зручне ліжко, якісний матрац – спалося чудово. Усе продумано до дрібниць, від хорошого освітлення до сучасних меблів. Було відчуття, що тут піклуються про гостей щиро, а не формально. Харчування заслуговує окремих компліментів. Страви різноманітні, свіжі й дуже смачні. Видно, що кухня працює з душею – і подача, і смак на високому рівні. Кожен день можна було знайти щось нове та цікаве, тож ми завжди залишалися задоволеними. Також сподобалося місце розташування готелю. Зручно дістатися до основних локацій, але при цьому тут тихо й спокійно – ідеально для відпочинку. Атмосфера готелю загалом дуже приємна: гарний інтер’єр, продуманий дизайн і відчуття комфорту в кожному куточку. Ми щиро вдячні всьому колективу «Платіум» за чудовий прийом і сервіс. Це саме той випадок, коли хочеться повертатися знову й рекомендувати друзям. Якщо ви шукаєте місце для справжнього відпочинку, де поєднуються комфорт, гостинність і якість, то цей готель стане найкращим вибором! Єдине що нас змусило, це підвищення цін на бар і кухню. Думаю краще було б може знизити трохи ціни, добавити піцу в меню і закрити вхід зі своїми напоями та їжою бо люди ж не мають меж.... Своє дешеве пиво, піца, шампанське ящиками... Рівень гостей дуже падає ...нажаль ((( А вцілому,дякуємо за відпочинок !!!)”
“Чудовий магазин. Потрапляєш, наче у казку. Дуже романтично. Охайно. Святково.”
“Святкували День Народження у родинному колі… місце затишне, красиве- зі своїм вайбом! Атмосфера неперевершена. Персонал і менеджер Яна допомагали зі всіма дрібничками і не тільки. Піклувались про комфорт і затишок! За що ми дуже вдячні. Так, цінник завищій, ніж у конкурентів такого рівня… і навіть, відсоток за обслуговування теж значно вищий, що дуже спонукало розглянути інші варіанти для святкування. Знижок для іменинників ніяких немає ( с таким вперше зіткнулися), в будні дні діє система cork free, що дуже зручно! А ось на що звернули увагу, навіть, не я , а гості, що заклад у День народження - не привітав, навіть, ніяк зі святом. Ніякого ні десерту, ні шматочку тортика - ніякої уваги зі сторони закладу для свого гостя не зробили!”
“Дуже атмосферний заклад зі своєю історією та смачною кухнею. Котлета по-київськи та деруни просто неймовірні!”
“Краще гурмани нехаї рос казують.”
“Приємна атмосфера і смачна кава)))”
“Відпочивали з пʼятниці на суботу. Залишилися лише приємні враження від цього місця. По-перше, коли приїхали раніше, нам змогли знайти номер такого ж рівня, як ми бронювали, вже вільний і заселити раніше часу. Номер з терасою пристойного рівня. Дуже великий плюс, що готель pet friendly. У готелі є укриття. Територія зелена, затишна, хоч і невелика. Басейн чистий. Хлопці з персоналу уважно стежили, щоб басейн був чистий впродовж дня, і коли була можливість, очищали від листя і тп. Лежаки дуже зручні і мʼякі , якщо порівнювати з лежаками в інших закладах такого ж типу. В ресторані смачно, є вибір з цікавих страв. В самому ресторані затишно. Хоча ввечері багатенько комарів:) Персонал привітний і завжди готові допомогти. Навіть ввечері змогли надати з аптечки необхідний препарат від алергії, бо наш залишився вдома:) Загалом враження тільки позитивні, в це місце точно захочеться вертатися!”
“Нереально смачні та корисні десерти, якісна кава, затишна атмосфера, гарний вид із вікна та з тераси, надзвичайно привітний сервіс ♥️”
“Затишне класне місце, кава готується з душею”
“Смачна кава! Хороша випічка. Бариста відмінний фахівець. Навіть додому у них зерна купую”