Огляд каталогу
- 28 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 28 результатів
Перегляньте restaurant foodestablishment у Крюківщині. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 28 результатів у Крюківщині. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 7,513 відгуків та оцінок.
“Дуже смачні та завжди свіжі суші та роли. Дорослі та діти в захваті від смакоти! Раджу всім своїм друзям!)”
“Satofood — це просто знахідка! Я давно не отримував такого задоволення від їжі! Кожна страва — свіжа, ароматна і неймовірно смачна. Замовляв кілька разів, і щоразу все на найвищому рівні. Суші — свіжі та ніжні, піца — з ідеальними інгредієнтами! Рекомендую Satofood усім!”
“Все в меню дуже смачне, часто з'являються новинки. Навіть постійні страви і десерти з часом стають ще смачніші. Привітні працівники, завжди приємна атмосфера в закладі. Всі родинні свята - з тортами від Banana Cake і це завжди запорука приємних вражень, бо вони неймовірної краси і феєрії смаку! Дякую всій команді Banana Cake за вашу залученість до того, щоб клієнтам було смачно і приємно.”
“Класнюча кава, завжди смачна, якісно приготована, з правильною пінкою. Беру зазвичай лате. Подобається яскравий затишний інтерʼєр, вся кавʼярня втопає у квітах, наче у джунглях.”
“Часто замовляємо в Сушилюбі, бо тут найкращі Скільки ми пробували різних у Вишневому/Крюківщині, ніде немає такого чудового смаку, співвідношення ціни/якості) Дуже рекомендую завжди смачно, якісно та не дорого)”
“Місце затишне, дуже приємний персонал, особливо адміністратор Євгенія. Всі страви смачні, мʼясо готується з під ножа. Якщо бажаєте смачно поїсти та гарно відпочити за приємливу ціну- раджу завітати до цього ресторану! Рекомендую на всі 100%”
“Чудова кава є вай фай, можливо підєднатись до розеток і підзарядитися. Дуже приємний адмністратор/барменша.”
“Відпочивали з кумою та 2 дітьми 2р та 4р на басейні. Чудовий сервіс, діткам комфортний теплий басейн, безпечний простір довкола басейну, людей не багато в будні, різноманітне меню і помірні ціни. Також є дитячий майданчик з батутом. Дітки залишились довольні, мами теж. Обовʼязково приїдемо ще❤️”
“Відпочивали з кумою та 2 дітьми 2р та 4р на басейні. Чудовий сервіс, діткам комфортний теплий басейн, безпечний простір довкола басейну, людей не багато в будні, різноманітне меню і помірні ціни. Також є дитячий майданчик з батутом. Дітки залишились довольні, мами теж. Обовʼязково приїдемо ще❤️”
“Гідний супермаркет своєї оновленої мережі. Достатньо великий вибір необхідних товарів всіх споживацьких груп. Є виготовлення піцци. Є три термінали кас самообслуговування. Особисто мені хочеться більшого вибору, але все необхідне в наявності, тому це мої примхи. Не дуже зручний виїзд, з урахуванням ремонту дороги”
“Я поруч мешкаю і в цей парк давно знаю. Власники не змінюються і це, на маю думку, позитивно впливає на функціонування парку- вони знають що , кому і скільки потрібно для отримання необхідної дози здорового адреналіну- це , насамперед, вейкбордінг, потім сапи або просто чілінг на шезлонгах біля озера або доглянутого і чималого басейну з фільтрованою водою, єдиний на весь Крючок. Шезлонги платні і , якщо ви захочете пірнуть в басейн, то вас ще попросять заплатити. В озері купатись на території Вейкпарку заборонено, так як там постійно проходять тренування і є ризик травмувати плаваючу людину дошкою вейбордіста при виконанні розвороту або трюка. Окремо хочу сказати про тренерів, які працюють з вейкбордистами . Всі тренера проходять жорсткий відбір власниками парку, котрі знають що таке вейк не з інтернету, а самі приймають участь у всеукраїнських змаганнях і займають призові місця.Якщо кваліфікація тренера здається їм недостатньою, то вони персонально займаються з таким тренером, вчать його, аж потім допускають до роботи з клієнтами. Так , що рекомендую спробувати, якщо ще досі ввагаєтесь:)”
“Супер плов, казан кебаб та шаурма. Це те що я завжди беру. Набагато смачніше ніж переоцінений Плов №1 в Києві на Гарматній. Мої діти одноголосно сказали, що наш плов( саме цей, з Крюківщини) самий смачний. Тому більше не експериментуємо. Тим паче він розташований по дорозі додому.”
“Відмінне місце, щоб випити смачну каву з коханим чоловіком. Плюс у тому, що є по візитці кожна 7 чашка безкоштовно. Рекомендую!”
“Святкували весілля 8 листопада. Задоволені це легко сказано. Настільки професійна робота адміністраторів, офіціантів.Все чітко, злагоджено, обслуговування на найвищому рівні. А кухня. то взагалі без слів. Все дуже смачно, порції величезні, різноманітність страв. Адміністратори радять, що краще, і щоб було не забагато. Туалети протягом всього весілля були чистенькі, хоча потік людей великий. Оцінка 5+++! Дякуємо! Особливо хочу подякувати Юлічці яка нас обслуговувала, за враховані всі наші капризи та побажання... ВСЕ БУЛО СУПЕР;) Однозначно рекомендуємо))))”
“Гарний інтер'єр, привітний персонал, страви готували швидко. Замовляли сирний крем-суп, суп Том Ям, глінтвейн та лимонад манго-маракуйя, все було дуже смачно. Лимонад запропонували без льоду, оскільки прохолодна пора року, було смачно. Сирний суп був дуже смачним.”
“Відпочивали з друзями в шале №3 , нам все сподобалося , чисто, будиночки всим облаштовані, починаючи з посуду закінчуючи постільною білизною, та халатами , все чисте в будинку приємний запах , єдине це озеро біля будинку в якому не можна купатись але то таке, на проти є пляж де можна чудово провести час, або на основну локацію хлопці на катері перевезли і там ми скористались басейном. Що до персоналу теж все чудово по приїзду нас зустрів адміністратор і все чітко пояснив де що знаходиться, меню сніданків надіслав з розясненням як ми можемо замовити, по першому проханню лазню почали топить( баня на дровах і це супер), так була затримка з ресторану на 15-20 хвилин, але ми все розуміємо що ми не одні відпочивати приїхали, окрема подяка за ласощі для нашого песика. В загальному враження чудові, відпочили на всі 150%. Дякуємо вам за те що ви є, процвітання вам і побільше вдячних гостей. У вас дійсно місце сили !!! Те що пишуть вам різні відгуки негативні, то більш за все люди яким немає з чим зрівняти або ті що привикли на шаріка відпочивати. Сервіс : 5 зірочок Кухня : 5 зірочок Загальне враження : 5 зірочок.”
“Святкуємо корпоратив у вас уже другий рік підряд — і щоразу залишаємося дуже задоволені. Надзвичайно смачна та різноманітна кухня, привітні й уважні офіціанти, а також чудова організація заходу. Усе продумано до дрібниць, атмосфера легка й святкова. Дякуємо!”
“Смачна кава, примний продавець, все чудово і стильно, рекомендую!!!!”
“Ну дуже смачна шаурма!!! Багато м'яса,смачний лаваш,багато ананасу... Категорично РЕКОМЕНДУЮ!!”
“Люблю тут фреш, особливо грейпфрутовий (300 мл 130 грн). У відгуках тут є роли/суші, за фактом зараз їх немає (літо 2024), є тільки хот-доги та солодощі.”
“Дуже круте місце. Стільки цікавинок. Просто прекрасне місце! Чудовий персонал. Дуже атмосферно. Абсолютно точно рекомендую завітати. Морозиво неймовірно смачне!”
“Замовляли з собою. Порції великі, роли смачні, wok дуже смачний:) Персонал ввічливий та привітний.”
“Чудові тортики на замовлення. На будь-який смак. Рекомендую.”
“Дуже добрі суші, ціна-якість відмінно! Вчасна доставка. Рекомендую!”
“Гарно ... смачно ... затишно ...”
“Зайшла випадково, взяла пару сидрів на пробу, сподобались, не Хімозні”