КУБ
“Дякую за оперативність і ціни . Оператори молодці , працюють на совість.”
Знайдено 4 результатів
“Дякую за оперативність і ціни . Оператори молодці , працюють на совість.”
“Чесність і пунктуальність у працівників магазина є. Моє замовлення збирали всього лише дві години. Потім позвонили і сказали що їдуть. Ціна за доставку така як і домовлялися. Водій навіть до мене у двір газель загнав, щоб легше було розвантажувати.”
“Швидко зв"язались та оформили. Ніяких негараздів не трапилось. Все добре пряцює. Вантажники на складі гарно роблять свою справу”
“Дуже все сподобалось, швидко, матеріали якісні, сайт класний - дуже легко шукати те що потрібно) Буду замовляти ще!”