Огляд каталогу
- 40 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 40 результатів
Перегляньте skoda у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 40 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 4,150 відгуків та оцінок.
“Все чудово робив Робив тут каппіталку 1.9 TDI BLS, міняв гальма в круг, замінював всю ходову перед і зад, робив заміну счеплення і маховика двухмасового, нормальні адекватні ціни на запчастини і роботу Рекомендую”
“Вже не вперше користуюся послугами даного СТО. Якість на рівні, швидкість виконання робіт та доставки запчастин оптимальний. По мірі виконання робіт персонал звертає увагу на додаткові проблеми, які можуть виникнути у майбутньому по авто. Є затишна кімната відпочинку, автомат з кавою та снеками з гарними цінами і якістю. Рекомендую)”
“Приїхала на ремонт генератора у своєму Пасаті Б5. Полагодили за день. Результат ремонту фото. За ціною втричі дешевше за новий, сподіваюся ходитиме.”
“Майстри своєї справи. Рекомендую.”
“Передісторія: Після 2-х СТО включаючи офіційне де примудрилися зірвати різьблення на 3-х болтах захисту та на болті переднього сайлентблока. Не могли визначити причину підтікання олії в районі піддону двигуна, переклеїли кришку піддону проблема не пішла. Порадили замінити бічну кришку двигуна на нову та перепакувати... Після цього зайнявся пошуками іншого СТО Ось знайшов на форумі VW позитивні відгуки про це СТО, записався приїхав. Управитель Олександр вислухав проблеми, порадив почекати як звільнитися майстер Микола і заїхати до нього. Майстер дуже тямущий, оглянув машину визначив що підтікає в районі прокладки щупа, розібрав прокладка була надірвана-замінили. Болт сайлентблока відкрутили, перепресували сайлентблок, відновили різьблення, поставили новий болт. Зробили все швидко. Роботою задоволений. Ціни зрозумілі, на офіціалі віддав стільки ж за діагностику, де нічого не зробили. За кілька днів заїхав на розвал. дивлюся під машину ... О диво Сухо. Залишився дуже задоволений, обслуговуватимуся тепер тільки тут. Рекомендую СТО VW на Стеценка”
“Гарний сервіс. Користуюсь років 10 вже.”
“Рекомендую! Швидше і якісне обслуговування, предметні консультації.”
“Завжди якісна взаємодія. То тримати.”
“Ремонтував свій Skoda Scout 2011 року - залишився дуже задоволений. Ходова та електрика тепер повністю робочому стані. Приємні ціни, якісна робота, швидко і з доброзичливим ставленням. Однозначно рекомендую!”
“Професійні спеціалісти, відмінний сервіс. Придбав тут автомобіль Skoda Octavia A5 у 2012 році і обслуговуюсь вже 13 років. Автомобіль у доброму стані і я задоволений обслуговуванням і співпрацею з 1-м Автоцентром Skoda”
“Чудовий сервіс. Влітку появилась помилка з датчиком радаром. На Нивках за 1.5 години нічого не виявили. Сказали, що треба знімати бампер для подальшої діагностики, яку не варто робити у них, бо нема апаратури для калібрування датчика. Тут за 20 хвилин без демонтажу знайшли причину і показали фото із зламаним кріпленням. Замовили деталь і через пару тижнів якісно поремонтувати. Менеджер Микола обслуговував. Молодці!”
“Заїхав на сервіс, швидко поміняли акумулятор, зробили адаптацію заслінок пічки та скинули помилки. Усе зайняло близько пів години. Без зайвих розмов, усе чітко і по ділу. Задоволений.”
“Мені сподобалось,гарний вибір, чемні продавці і ціни нормальні!!!”
“Гідний сервіс, люди посміхаються, чисто.”
“Оперативний прийом замовлень та актуальна ціна. Рекомендую”
“Не знаю що там писали попередні оратори, але брав чверть кузова зробили за гарною ціною з доставкою на СТО.а в самому офісі кави як приємний бонус.”
СТО VAG GARAGE є спеціалізованим сервісним центром для автомобілів концерну Volkswagen Group у Києві. Компанія надає комплексні послуги з ремонту та обслуговування автомобілів марок Volkswagen, Audi, Skoda та SEAT. VAG GARAGE пропонує послуги з діагностики та ремонту електричних систем автомобілів VAG.
“Постійно обслуговую свій нещасний туарег, відмінний сервіс, золоті руки!”
“У машині почали моргати фари і пропадав звук сигналу — сама я не розбираюсь у електриці, тому звернулась до майстрів. Зробили. Красота ніяких збоїв по ціні норм)”
“Робив заміну мастила. Матеріали підібрали якісні. Роботу також зробили класно та за розумну ціну. Рекомендую...”
“Хочу написати відгук СТО «КРС-ТІМ» . Обслуговую свою машину на сто вже три роки. Робила ремонт рульової рейки на BMW та планові ТО. Я задоволена працею хлопців. По-перше, адекватні ціни, по-друге запис відповідає часу, по трете- швидкість ремонту . Хочу виділити майстра Олександра – «автомобільний доктор», та електрика Сергій – це професіонали своєї роботи. Та й взагалі приємно там перебувати, поки машину обслуговують: дуже чисто, акуратно та є кімната відпочинку де Вам чудова Наталія запропоную випити каву. Всім своїм близьким та друзям рекомендую тільки Вас!”
“Вчора забрав машину зі сто. Спочатку здалося, що фарба на бампері трохи не збігається з основним кольором, майстер переконав, що це нормально і після полірування все стане на місця, він мав рацію. Сьогодні після миття оглянув усі місця фарбування на сонці, все ідеально, не відрізнити. Сервіс на найвищому рівні та головне пунктуальність. Дякую”
“Усі в оригіналі. Хлопці підібрали та відправили все вчасно.”
“Залишилась задоволена, бо не чекала довго. Генератор працює тихо, ніякого шуму.”
“Звертаюсь до мацстрів багато років. Підняли з колін декілька моїх машин. Професіонали своєї справи. Ремонтуюсь сам та завжди рекомендую іншим. Займаються електрикою та заправляють кондиціонери. Хлопці також допомагають військовим. Молодці.”