Огляд каталогу
- 106 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 106 результатів
Перегляньте sushi bar у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 106 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 32,067 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає sushi bar з таких міст як Київ, Софіївська Борщагівка, Ірпінь, Бровари, Біла Церква та інших міст.
“Смачно!!! Заїзджаю завжди коли поряд. РЕКОМЕНДУЮ!!!”
“Дуже сподобалось. Смачна кава та атмосферне місце. Все просто, гармонійно та якісно. Заходитиму частіше) Подяка працівникам та власникам.”
“Це найкраще місце для веганів у всьому Києві. Обов'язково варто спробувати вершкову піцу, торти Київський і Суаре. Є безглютенові і raw опції. Роблять торти на замовлення з вашим дизайном до дня народження або весілля. Також тут домашня атмосфера, є ігри, багато рослин і чудовий персонал.”
“Чудовий заклад, приємна атмосфера, гарне вічливе обслуговування, смачнезні коктейлі, вишуканий кальян,з таким відношенням хочеться приходити ще і ще!!! Відпочивали з друзями кожен залишився задоволений!!! Молодці! Рекомендую всім)))”
“Піцу брали там неодноразово. Завжди смачно. Сьогодні взяли піцу Філадельфія. Сподобалася ніжним білим соусом і поєднанням її з ніжним м'ясом лосося. Тісто, як завжди - тонке і смачне, з' їли з бортиками. Дітям ця піца дууууже сподобалась. Рекомендую!”
Goodee Sushi & Bar — це затишний заклад у Дарницькому районі Києва, на вулиці Олени Пчілки, де поєднуються японські смаки та барна атмосфера. Сюди зручно заїхати після роботи або зібратися компанією на невимушений вечір у стильному інтер’єрі.
“Дякую вам вичлівий персонал порекомендовали каву и я вам скажу дуже смачна рекоменду всем прийти сюда”
“Дуже смачно, замовили якийсь великий сет за 1300 За 40 хвилин зробили та доставили Курʼєр приємний Роли смачні, багато риби та креветок Все дуже свіже, як риба, наче з ранку ще плавала Так і овочі, огірки, авокадо та інше Рис чітко як треба, без зайвих присмаків Дуже приємне місце буду замовляти далі”
“Це наше улюблене місце, дуже часто там буваємо. Смачно, адекватно. Особливий респект Сергію, він найкращий”
“Замовила сьогодні вперше у вас роли. Це просто вау! Вже на етапі пакування я була в захваті, дуже зручно, продумано! А які вони велетенські) а смачні) обов'язково замовлю ще! Дійсно приємно вразили. Успіхів вам”
Ми — «Dubai Lounge Bar», атмосферний заклад в місті Ірпінь. Ми прагнемо створювати особливий настрій для відпочинку наших гостей. Спеціалізуємося на приготуванні димних кальянів та пропонуємо різноманітні коктейлі.
“Чудовий заклад, гарна атмосфера, ввічливий персонал. Смачна кава :)”
“Смачно і затишно. Фонова музика спокійна, не заважає спілкуватись. Замовили піцу. Приготували швидко, а подали з усмішкою))) хороше місце, рекомендую)”
“Найсмачніша піца і суші в Вишгороді! Приємний персонал, дуже уважні до клієнта)”
“Мммм, кава дуже смачна !!!! І охороннику Володимиру не доплачують, за надання першокласних охоронних послуг!”
“5/5 по всьому. Просто феєричний досвід. Дуже смачно, чудове обслуговування. Жодного разу за вечір не замислилась про те, що щось можна було б інакше.”
“Смачні роли! Дуже дякуємо за швидку доставку!”
“Дуже смачно. Брали сет "Філадельфія". Все супер. Лише замало васабі. Але так все дуже смачно”
“Хороший заклад на Софіївський Борщагівці. Дизайн виконаний в традиційному українському стилі, чимось нагадує мережу ресторанів Файно з Чернівців. Персонал привітний та уважний. Всі страви були приготовлені дуже швидко, а столики та місця добре прибрані. Мені сподобався борщ, однак, у нього трішки специфічний смак через якийсь сухофрукт (можливо, груша). Курячі котлети мені не зовсім сподобались, тому за їжу 4 з 5. Ціни в закладі такі ж як і у всіх кафе в районі. У меню багато різних страв на будь-який смак. Однозначно рекомендую відвідати цей заклад.”
“Відмінні суші, замовляли вже не раз і задоволені! Лише побоїмося, що зіпсуються з часом! Прохання: продовжуйте в тому ж дусі!”
“Дуже люблю це кафе, вже давно ходимо сюди з чоловіком. Атмосфера завжди приємна, а музика на фоні — рок, що додає особливого настрою. Тут готують неймовірно смачну каву, і що приємно — завжди можуть зробити для мене мій улюблений 0,5 раф, або ж капучино, як я люблю. Дуже ціную таке ставлення до гостей і увагу до деталей. Наше затишне місце, куди хочеться повертатися!”
“Заклад, який став для нас улюбленим місцем, куди завжди хочеться повертатися. Тут стабільно смачно, затишно й атмосферно. Кожного разу страви радують якістю та автентичним смаком – від хінкалі до хачапурі. Окрема подяка офіціантці Ірині – завжди привітна, уважна й дуже професійна. Завдяки її щирості й турботі відчуваєш себе бажаним гостем. Саме такий сервіс робить візити особливими. Рекомендую всім, хто любить грузинську кухню та хороший сервіс!❤️”
“Відвідали заклад, все сподобалося, смачна їжа, подавали швидко. Небайдужий персонал, дбає про затишок гостей. Дякую офіціанту Жені за гарне обслуговування! Cozy bar - чудове місце для зустрічей з близькими! Всім раджу!”
“Найсмачніша їжа в Обухові!!☺️☺️ Дуже приємні офіціанти, проконсультують з легкістю і порадили дуже смачні роли. Дуже часто приходжу в заклад Зефір і кожен раз приємна атмосфера. Також є тераса поряд, тому коли гарна погода можна присісти там))”
“Прогулюючись біля озера, випадково натрапили на затишну кав'ярню. Дуже приємні враження після першого відвідування. Приємна атмосфера, якісне обслуговування. Напої, морозиво, сендвічі, тістечка, льодяники, книги, шкарпетки, свічки - все це можна тут придбати. Здається, ще й смаколики для песиків є в наявності.”
“Затишний ресторан японської кухні. Все смачно і гарно виглядає. Раджу.”
“Замовляли пад тай, спрінг роли. Все було смачно. Порція локшини велика, додатково до кожного замовлення додано три соуси”
“Маленьке затишне кафе з терасою. Гарне обслуговування та смачна їжа”
“Автентичне кафе з японськими нотками. Мені здається, що про автентичність японського закладу можна говорити, якщо в ньому є такоякі) якщо не пробували, рекомендую скуштувати. Це дуже популярна вулична їжа. Такоякі є в меню тільки по будням після 16:00, але воно того варте, бо мені смак нагадав вулиці Кіото) а ще дуже рекомендую карааге курочку, вона тут супер смачна)! А ще тут є манга японською”