Огляд каталогу
- 112 Всього бізнесів
- 4.8 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 96% З фото
Знайдено 112 результатів
Перегляньте synevo у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 112 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.8/5 на основі 37,860 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає synevo з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Софіївська Борщагівка, Бородянка та інших міст.
“Сьогодні були на аналізах. Чудове обслуговування, все було швидко. На жаль, були перебої з інтернетом, тому не правильно виставила оцінку у чат боті. Вибачте. Дякую вам ще раз!”
“Найкраще відділення, в якому я була!Чемні працівники,приємна атмосфера.Взяття аналізу безболісно,не відчутно.Дуже сподобалось!”
“Гостомель. вул. Прорізна 5. Зручно, ошатно, професійно, щиро. Медичні сестри випромінюють приязнь і старанність. Процес отримання результатів відпрацьований до дрібниць.”
“Дуже вічливі дівчатка ,все пройшло швидко і без болю , дуже стерильно і пояснюють всі процеси”
“Не зважаючи на неспокійну ніч в регіоні, персонал Сінево був дуже привітним, професіоналізм на висоті. Окрема подяка медсестричці яка забирала матеріал для досліджень.”
“Дуже вдячна за якісне обслуговування”
“Сподобалось все: швидко, комфортно. Ввічливе ставлення, надання обґрунтованих відповідей на поставлені питання. Молодці, так тримати!!! Все супер!!!”
“Вся моя родина (я у тому числі) ходить у цю лабораторію вже протягом дуже багатьох років, оскільки живемо поруч. Незважаючи, що впродовж всього цього часу значно розширилась кількість лабораторій, але Сінево залишається номер один. Завжди все оперативно, швидко та ввічливо. Завжди допоможуть, підкажуть. Ставлення максимально ввічливе та з повагою. Навіть такі деталі як цукерочка після процедури й пропонування води - великі зелені прапорці. Дуже вдячна!”
“Приємний і ввічливий персонал. Особлива подяка Тетяні - завжди готова прийти на допомогу і просто зробити день кращим своїм ставленням.”
“Відвідували сьогодні Вашу медичну лабораторію, приємно були вражені відношенням персоналу, дівчата приємні, ввічливі, особливо хочеться відзначити адміністратора Олену, яка створює позитивну та затишну атмосферу навколо себе, а також дівчину яка професійно здійснює забір крові. Щиро вдячні.”
“Все чудово! Гарний персонал, від здачі крові на руці як нічого і не робили, про що не можу сказати у найближчих конкурентів. Тому тільки сюди вже буду приходити.”
“Завжди приємно отримувати консультацію і послуги від гарних професіоналів- дівчаток відділення. Дякую!”
“Якісне обслуговування, дуже приємний та професійний персонал, дякую за вашу роботу!”
“Вже не вперше користуюсь послугами лабораторії Сінево, завжди все на рівні. Ніяких нарікань, персонал з яким доводилось комунікувати - завжди привітний та вічливий”
“Дуже сподобалась лабораторія Сінево. І під гарним враженням від додатку,ю.”
“Дуже сподобалась лабораторія Сінево. І під гарним враженням від додатку,ю.”
“Сьогодні здавала кров в Сінево Васильків, дуже задоволена якістю обслуговування. Персонал привітний, доброзичливий. Допомогли мені швидко оприділитисЯ які саме аналізи мені потрібні, знайти інформацію. Медсестра тендітна. Одразу видно Європейську якість.”
“Здаю аналізи в сінево уже вдруге дуже подобається. Завжди діють акції на пакети дуже приємне обслуговування”
“Дуже професійно працюють,у маленької дитини брали кров з вени,швидко та без "наслідків",все пройшло чудово,дитина навіть не плакала,дякую”
“Чудове місце, завжди привітні працівники! Неймовірно добрі та щирі люди! Чудово приймають аналізи, жодного разу боляче не було)”
“Раді, що відкрилась філія лабораторій "Сінево" в Білогородці. Зручне місце розташування - центр. Також, хочеться звернути увагу на те, що у медсестри легка рука, брала кров у дитини (7 років) і в мене без жодного синця. До доньки поставились з розумінням, та теплом. Дякуємо”
“Сьогодні сдавала аналізи.Дівчата дуже привітні,усміхнені.Все пояснили по аналізу, розповіли про акціі.Медсестра взяла кров зовсім безболісно. Щиро дякую персоналу”
“Дуже ввічливий персонал все зробили швидко, комфортно. Дякую.”
“Дуже гарний, приємний, вічливий персонал. На момент мого візиту черги не було. Процедури пройшли швидко та безболісно. Вдячний за гарний сервіс.”
“Привітний та уважний персонал, які готові допомогти та дійсно переживають за клієнтів. Як прийом так і аналізи все робиться дуже швидко і якісно.”
“Сьогодні здала аналізи тут. Дуже швидке та привітне обслуговування. Зробили забір крові дуже швидко і безболісно. Медсестра Альона бездоганно впоралася з моїми проблемними венами. Дуже дякую! Обовʼязково ще звернусь саме сюди”
“Завжди приємно користуватися послугами цього відділення, дуже оперативні та ввічливі співробітники. До цього здавала аналізи на Білоруській, але після ремонту відділення стало не зовсім зручним. Дякую за сервіс, Синєво завжди на висоті.”
“Медсестра Тетяна Салій - професіонал вищого левелу. Буду ходити тільки до неї. Дівчата всі привітні, сервіс чудовий.”
“Хочу подякувати команді «Сінево» за чудове обслуговування! Персонал привітний, уважний і професійний. Всі процедури проходять швидко та комфортно, адміністратори детально пояснюють усі деталі, а медсестри працюють дуже обережно та делікатно. Приємно, що все чисто, організовано і без черг. Дякую за турботу та високий рівень сервісу!”