Under Armour
“Робила резерв в Інтернеті на цей магазин. Добре, що зарезервувала, бо взуття трохи маломерить. Хлопці превітні, обслуговування швидке. Всім задоволена!”
Знайдено 9 результатів
“Робила резерв в Інтернеті на цей магазин. Добре, що зарезервувала, бо взуття трохи маломерить. Хлопці превітні, обслуговування швидке. Всім задоволена!”
“Магазин дуже гарний. Два рази здійснювала покупки та кожен раз мені нагадували про акцію 1+1=3. Адміністратор дівчина(нажаль не спитала її ім'я) дуже привітна та дуже уважна до потреб покупця))) Вона допомагала з вибором, консультувала, шукала розміри та завжди посміхалась. Також познайомилась на касі ще з одним адміністратором. Допоміг з оформленням додаткової знижки для сімей військовослужбовців. Команда топчик!!!”
“Була 14.03, дуже привітні і ввічливі хлопці, запропонували великий вибір лосінів.”
“Купувала футболку 13.09, дуже приємний персонал і круті речі.”
“Час від часу купляю тут одяг, асортимент та обслуговування на рівні”
“Дуже крутий магазин і бренд загалом!) Хлопці молодці”
“Купував тут гарні речі, бувають непогані знижки”
“Чудовий магазин, приємні ціни, висока якість товару та гарне обслуговування, дякую, завітаю до Вас іще з радістю!!!!!!”