Under Armour
“Магазин дуже гарний. Два рази здійснювала покупки та кожен раз мені нагадували про акцію 1+1=3. Адміністратор дівчина(нажаль не спитала її ім'я) дуже привітна та дуже уважна до потреб покупця))) Вона допомагала з вибором, консультувала, шукала розміри та завжди посміхалась. Також познайомилась на касі ще з одним адміністратором. Допоміг з оформленням додаткової знижки для сімей військовослужбовців. Команда топчик!!!”