VARUS
“Буваю дуже рідко в цьому супермаркеті, тому можу написати лише про загальне враження. Просторий магазин, широкі вільні проходи, нічого не заставлено під ногами, можна вільно пересуватися з тележкою. Зазвичай в супермаркетах всі проходи заставлені палєтами з товарами, що дуже сильно дратує. В цьому магазині такого нема. Ще відмітила для себе- неймовірно чистий пол у торгівельному залі!”