Огляд каталогу
- 17 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 17 результатів
Перегляньте vip зона у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 17 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 4,299 відгуків та оцінок.
“Відвідую Лазерхауз із 2022 року. Маю досвід обслуговування у Вінниці, Одесі й Києві. Задоволена обслуговуванням і результатом від процедур. Працівники чемні, уважні, професійні. Також є різні приємні знижки. Ще у них можна придбати товари для догляду. Спеціаліст може допомогти підібрати те, що підходить саме мені. З приємних дрібничок – смачна кава та цукерочки, особливо з передбаченням. У Києві на даний час відвідую і рекомендую спеціаліста Олександру Олександрівну Цуркан.”
“Величезний вибір клінкерної цегли, різних фасадних систем на будь-який смак. Особливо радує можливість купити варіант, що сподобався по акції) а також можливість "приміряти" зразок у потрібному місці.”
“Дуже гарне, затишне і приємне місце для святкувань і відпочинку. На території багато чудової зелені, є затишні альтанки, фонтан. Ввічливий персонал, адекватні ціни, смачна кухня.”
“Переживала так як у мене амг і не всі могли нормально їздити, тут одвірків не було, хлопці Ви супер!”
“Чудова школа, харизматичні та чудові викладачі! Місце з унікальною атмосферою, класною музикою та гарним настроєм))”
Салон краси Barbaris — салон краси у вулиця Євгена Сверстюка 3. Тут надають перукарські послуги та стрижки. У закладі панує затишна атмосфера.
“Сьогодні смачненько повечеряли. Місце зовсім не на слуху, просто були поруч, тому зайшли. Все дуже смачно, готували не довго, обслуговування без претензій на елітарність. Порції такі, що салатом можна наїстись. Нам дуже сподобалось. Рекомендую”
“Дуже дякую персоналу і власниці ресторану за хорошу атмосферу, вишукану смачну кухню і за індивідуальний підхід до клієнтів. Бургег тепер мій улюблений,надзвичайно смачні салати.Бажаю процвітання та адекватних кліентів). До зустрічі!”
“Чудовий заклад! Підійде для святкування дня народження/корпоративу або вечірнього відпочинку. Незважаючи на назву, "Джентельмен-клуб" У закладі є перший поверх, де розташований Караоке-зал та ресторан з чудовою кухнею Хороші коктейлі та Шоти, і дуже смачний кальян. Рекомендуємо після нашого святкування обов'язково повернемося ще!”
“Шикарний інтер'єр. Тут є величезна дитяча кімната з лабіринтом і наглядачем. Кухня непогана, але не щось надзвичайне (куштували великі набори на мангалі і метровий кебаб). Є власне пиво, смачне. Вбиральні чисті і просторі. Раджу як місце відпочинку з дітьми, до того ж є дитяче меню!”
“Кращий стан душі, коли замовляєш роли і тобі привозять швидко. А так само завжди свіжоприготовані. Я ще не зустрічалася з таким оперативним сервісом з доставки готової їжі. Дякуемо.”
“4 рази за останній тиждень скористалася послугами ред таксі – все дуже сподобалося. Я навіть здивувалася. Оператори ввічливі, машини чисті, нормальні, не роблять прокурені. Машину в годину пік знаходили за 2 хвилини та через 9 хвилин приїхала. Дякую, користуватимуся і далі вашою службою.”
“3 лютого були вперше в 2021 році. До цього два останні рази були просто жахливі. Але новий підхід Містер Кет просто вразив. Кардинально інше відношення до гостей. Все було супер. Одне із найкращих обслуговувань. Нас було 6 чоловік і 4 дітей. Ми сиділи за різними столами. Офіціант Олександр, просто вразив своєю харизмою і щирим відношенням до нас і саме головне, до дітей. Сьогодні ми наче потрапили у свою домівку, до родини. Швидкий прийом замовлення, а також подача смачних страв та напоїв, не змогли не порадувати. За вечір, офіціант та адміністратор разів 6 запитали чи у нас все добре, на що отримали задовільні відгуки. Дуже рада, що змінилась концепція персоналу в Містер Кет. Адже ми зможемо сюди повертатись знову з великим задоволенням, як було раніше. P.S. Офіціант Олександр просто супер. Керівництву раджу придивитись до нього і запропонувати одну з керівних посад :) Дякую закладу Містер Кет. Сьгодні було мега класно.”
“У Фавориті святкували кооператив до НГ. Все сподобалося. Привітний персонал. Смачна домашня їжа.”
“Приїхали з друзями у будній день. Людей практично не було, тому ми змогли спокійно відпочити. Басейн був чистий, персонал дуже ввічливий, ціни демократичні. Загалом, враження залишилися приємними.”