VR Motion Клуб Виртуальной Реальности Киев
“Класні люди, все зручно та доброзичливо)”
Знайдено 5 результатів
“Класні люди, все зручно та доброзичливо)”
“Дуже сподобалось, проходили з друзями втечу з В'язниці, було весело) Майже всі були вперше у вр, тож трохи тупили, але з підказками вийшли. Дуже зручно, що їх можна вибрати в квесті, бо я переживала, що оператор не запам'ятає підказки до усіх 15+ квестів і не зможе нам допомогти, але все продумано. За потреби можна і з оператором поговорити, якщо щось піде не так, в нас було що загубився важливий елемент квесту, і вона сказала, що він заспавнився в початковому місці, тож змогли його взяти. Операторка квесту була дуже привітна, все пояснила, як управляти, пофоткала нас на прохання в шлемах) Було пару раз, що попадали в інших гравців контролером, коли десь далеко хотіли дотягнутись, але це просто треба звикнути до механіки вр, що є обмежене поле, де ти можеш вільно рухатись. Ще трохи відволікало, коли провід від шлему потрапляв на рот чи шию в процесі і його треба було відсунути вперед і вверх. Але в цілому було дуже прикольно і незвично) Бажаю розвитку і процвітання вашій мережі квестів! І більше безпровідних шлемів)”
“Дуже сподобалось, буду приходити ще.”
“Рекомендуємо відвідати. Були сім'єю, все дуже сподобалося. Чемний і уважний персонал, завдяки яким ми відкрили в собі нові приховані можливості, наприклад я ніколи не думала, що мені так сподобається стріляти)). Дякую вам хлопці за чудово проведений час.”
“Перший раз спробував vr, 2 години в шоломах oculus quest 2та3 отримавши неймовірні враження від гри, дякую Андрію за допомогу.”