Огляд каталогу
- 334 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 334 результатів
Перегляньте вечеря у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 334 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 149,515 відгуків та оцінок.
“Зупинилися в цьому готелі Номер чистий Зустріли нас привітно Тут одразу в готелі магазин і кафе . Рекомендую.”
“Затишне місце для відпочинку, смачного споживання страв у різний час доби. Персонал орієнтований на клієнта, старається почути і донести з найкращими побажаннями)))”
“Неперевершено смачно!Доступні ціни. Все було швидко,подача дуже красива. Повернусь ще як тільки приїду в місто.”
“Чудовий заклад, зручна локація і привітний персонал, демонструють професіоналізм навіть в нестандартних ситуаціях і при цьому зовсім не проявляють розгубленості”
“Відпочивали сімʼями із дітками, і це був дуже вражаючий та насичений відпочинок, звірята доглянуті що найважливіше, територія дуже велика, на території є туалет для відвідувачів, є кафе, а поруч біля паркінгу є столики де можна із своєю їжею якщо Ви з далекої дорого. Рекомендую, дітки під незабутнім враженням після відвідування”
“Смачні чебуреки. Великий вибір начинки. Є пиво на розлив, гарніри та величезна кількість закусок. Спробували три різні чебуреки, найбільше сподобався з мʼясом і твердим сиром, також смачний був з шинкою та домашнім сиром. Однозначно рекомендую спробувати.”
“Затишна атмосфера в закладі, приглушене світло, теплі кольори, приємна музика на фоні Можна провести не погане побачення з коханою людиною, а можна взяти макбук і посидіти в закладі, за чашкою кави і і чимось солодким працюється в рази продуктивніше Вайфай в закладі хороший а інтернет швидкий (за це від мене особисто подяка)”
“Вау! У пабі так чисто! Столи чисті, під стільницею немає ні пилюки, ні жувальної гумки, туалети теж чисті:) Дуже цікава пивна карта, хороше меню. Ціни помірні. Зазначу, що грає приємна музика, затишний інтер'єр. І що дуже цікаво (і приємно), власникам не байдужі коментарі та відгуки відвідувачів. Дякую за такий сервіс!”
“Святкувалы два разы день народження. Дуже сподобалося. Дуже смачно,велыкымы порцыямы подають.персонал хорошый.кухня необична.ціна выдповыдаэ якосты.”
“Гостинний і дуже гарний ресторан, зі смачною кухнею!”
“Відвідувала цей заклад і все дуже сподобалось, страви дуже смачні, приготування швидке, офіціанти вічливі. Рекомендую”
“Вирішила і я залишити свій коментар, оскільки я часто буваю клієнтом цієї служби доставки. У мене ніколи не було неприємних ситуацій із даним відділенням та компанією вцілому. Швидка доставка за низьку ціну, гарне ввічливе обслуговування, практично не буває черг, як із іншими деякими службами. Не розумію деяких попередніх коментаторів, чим вони не задоволені, тому що оператори приємні, усміхнені, завжди побажають гарного дня. Приємно приходити і йти від вас у гарному настрої :))”
“У закладі дуже сподобалося! Атмосфера приємна, страви смачні та красиво подані. Особливо хочеться відзначити офіціантку Анну — ввічлива, уважна й щира, зробила наше перебування ще приємнішим. Обов’язково повернемося знову!”
“Смаковий оргазм, кухарі знають своє діло, дівчата-офіціаетки детально і з ентузіазмом розповіли про кожне блюдо, яке я питала. Дуже задоволена!!! Я люблю основательні відгуки писати, особливо коли хочу похвалити заклад. Тож, пишу. Вони цього варті! Брала Мезе - набір закусок з свіжоспеченим хлібом-пітою, самі закуски - це хумус, ромеско, ще щось гостре і кульки з баклажанів і тіста обсмажені в клярі з соусом , весь цей парад смаків в роті - ох як же смааачно! Також брала Пад Тай - все чудово, а я жила деякий час в Таїланді, Камбоджі, Лаосі, Малайзії, тож я їла справжній Пад Тай сотні разів, і скажу, що в цьому закладі дуже достойно готують. Також взяла Смаженого Кальмара додому - теж дуже смачно, сам кальмар соковитий, не пересушений, при чому у них саме свіжі щупальця ( а не тулуб, який можна купити замороженим і якому може бути роки і роки). І кальмар в класному соусі, з зеленню і також такими величенькими азійськими бобами,не знаю назви, але знаю,що це традиційно для Азії і що вони смачні.”
“Смачна кухня, є місце для 50 людей. Різні страви з риби дуже смачні, деякі страви мали запах холодильника)”
“Дуже смачна їжа багато всього сервіс просто бомба дуже дякую за гарно проведені христини”
“Був чудовий обід. Піцца насичена та мяка, зайшла на ура. У супчику гарні кусоски курки. Затишний заклад, ввічливий персонал, рекомендую.”
“Вчора сталася дуже неприємна ситуація з доставкою. Але мова піде не про це. Дівчина Тетяна( на жаль не знаю,яку посаду вона займає) ,виправила ситуацію в раз. Дуже гарний підхід,дуже приємна дівчина,людяна і привітна. Навіть тільки і з-за однієї цієї дівчинки,я дуже раджу заклад ,,Соло,,. Хоча я не місцева,але знаю точно,що піца там найсмачніша в Луцьку . Дякую керівництву,за такий персонал”
“На мою думку,потрібно ретельніше слідкувати за туалетом.Почистити сіточку кранів та сифон”
“Назва не відповідає дійсності (що видно буде з фото). Можливо відсутня основна вивіска. Але є бар-баня. Про баню не цікавилися, нічого не можу сказати. Можливо хтось з місцевих щось скаже. Та і бару заклад не відповідає. Цілком пристойний ресторан. Відвідували в умовах карантину в рамках туристичної подорожі до Луцьку. Враження позитивні. Пообідали на літній терасі - досить зручно. Привітний персонал. Досить швидке та точне обслуговування. Помірні ціни. Стилізований середньовічний інтер’єр. Чисті вбиральні. Приймають картки. Дитячої зони нема (можливо закрита у зв’язку з карантином).”
“постійно заходжу обідати, стабільно беру кебаб хл - золотий стандарт. Ціна = розмір = смак, м'яско смачне, овочі хрусткі і дуже смачні, часто беру додаток мариновані огірочки, завжди все смакує. Персонал завжди привітний і усміхнений, гарне обслуговування, взагалом чудовий заклад для обідів, рекомендую!”
“Хороший заклад для проведення посиденьок. Трохи перебрали ресторанів для зустрічі випускників та зупинились на Мелодії з декількох причин: 1) чудовий інтер'єр – чисто, охайно, підходить для "багєми" замість закладів подорожче :) 2) наявність окремого будиночку дозволяє слухати власну музику чи горланити караоке коли самі захочете :) 3) ціни адекватні. В лютому 2019 кухня обійшлася в 450 грн, плюс мінімальне замовлення спиртного ще 150 грн. :) 4) можливість приносити власне спиртне поверх мінімального замовлення :) 5) не потрібно далеко перебиратися після опівночі :) караоке до ранку поруч”
“Дуже привітне і приємне обслуговування! Кухня сподобалась: брали три різні види медальйонів і усі смачні кожен по своєму, і салати і гарніри... І ціни не космічні. На літньому майданчику дуже гарно і є, хоч і невеличка, зона для діток. Дякуємо!!!”
“Ресторан справив надзвичайно приємне враження. Атмосфера затишна й доброзичлива, персонал уважний і професійний. Кухня на високому рівні — усі страви свіжі, смачні та естетично подані. Це місце, куди хочеться повертатися знову.”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Гарна їдальня. Якщо розуміється, шо ты прийшов поїсти, а не за антуражем, то це ідеальне місце. Я, особисто, задоволений, і дуже наївся. Моя порція коштувала 249 шрн”
“Розташування самий центр, обслуговування на відмінно, шеф-кухар на відмінно, подача блюд ресторан найвищого рівня, дякуємо за сервіс та смачну кухню, однозначно повернемось до Вас!!!”
“Просто чудово! Завітали на вечерю з новим гриль меню. Затишна атмосфера, уважний персонал, і страви просто шедевральні. Особливо вразило каре з телятини! І доповненням був шоколадний фондан. Обов'язково повернемося!"”
“Вже не вперше по дорозі в Шацьк зупиняємося на обід у цьому затишному місці. Смачні страви і помірні ціни вас приємно здивують. Єдине, що потрібно трохи зачекати, бо тут, як правило, завжди людно. Рекомендую!”
Family cafe — затишне місце у місті Володимир на вулиці Ковельській, де можна неспішно відпочити та смачно поїсти в приємній атмосфері. Заклад позиціонується як сімейне кафе з акцентом на теплий прийом і комфортний простір для зустрічей.