Огляд каталогу
- 38 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 38 результатів
Перегляньте гарна їжа у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 38 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 9,700 відгуків та оцінок.
“Гарний інтер‘єр, хороший вибір страв, помірні ціни. Тримайте марку!”
“Дякую!!! Щиро!!! Все смачно. Порції великі. Атмосфера шикарна”
“Улюблене місце, де живе вишиванковий настрій! Найкращі вишиванки, сучасні розробки конструкцій одягу та візерунків та натуральні тканини! Традиції оживають.”
“Бюджетний готель, чиста постіль, ввічливий персонал. На 1 ніч те що треба. Єдиний мінус - що кухня в неділю відкривалась в 11 ранку, а це досить пізно, якщо іти кудись гуляти В ресторані часто святкують весілля, але ми досить пізно заїхали, тому заклад вже закривався і ніхто не шумів під вікнами”
“Дуже затишно та смачно, великий вибір на будь-який смак, вбиральні комфортні для використання як дорослих так і дітей. Також дуже зручно що є QR код з меню, оплатою та відгуком.”
Гриль-бар «МИТРОФАН» — атмосферний заклад у Дубні, де акцент зроблено на ситній кухні та відпочинку у дружній компанії. Це місце, куди приходять не лише поїсти, а й провести вечір із настроєм під живу музику.
“Відвідали заклад — залишилися дуже задоволені. Атмосфера затишна, музика ненав’язлива. Кальяни якісні. Окремо варто відзначити уважний персонал, який допомагав із вибором. Ціни адекватні для такого рівня сервісу, обов’язково завітаємо ще”
“Хороший заклад. Затишно ,смачно.”
“Гарне місце при виїзді з Луцька в сторону Ковеля.”
Asparagus_restaurant — це затишний заклад в Устилузі на вулиці Володимирській, де роблять ставку на смачну кухню та приємну атмосферу. Це місце добре підходить і для спокійної вечері, і для святкувань, коли хочеться більше емоцій та настрою.
“Прекрасне працевлаштування, чудовий колектив, можливість кар'єрного росту”
“Завжди є обмін грошей, пінка хороша і недорого. Можливо, найдешевший сервіс в районі”
“Відвідувала цей заклад і все дуже сподобалось, страви дуже смачні, приготування швидке, офіціанти вічливі. Рекомендую”
“Смаковий оргазм, кухарі знають своє діло, дівчата-офіціаетки детально і з ентузіазмом розповіли про кожне блюдо, яке я питала. Дуже задоволена!!! Я люблю основательні відгуки писати, особливо коли хочу похвалити заклад. Тож, пишу. Вони цього варті! Брала Мезе - набір закусок з свіжоспеченим хлібом-пітою, самі закуски - це хумус, ромеско, ще щось гостре і кульки з баклажанів і тіста обсмажені в клярі з соусом , весь цей парад смаків в роті - ох як же смааачно! Також брала Пад Тай - все чудово, а я жила деякий час в Таїланді, Камбоджі, Лаосі, Малайзії, тож я їла справжній Пад Тай сотні разів, і скажу, що в цьому закладі дуже достойно готують. Також взяла Смаженого Кальмара додому - теж дуже смачно, сам кальмар соковитий, не пересушений, при чому у них саме свіжі щупальця ( а не тулуб, який можна купити замороженим і якому може бути роки і роки). І кальмар в класному соусі, з зеленню і також такими величенькими азійськими бобами,не знаю назви, але знаю,що це традиційно для Азії і що вони смачні.”
“На відміну від того, що магазин невеликих розмірів асортимент товарів дуже великий)))”
“Дуже смачні роли. Особливо, сет # 10”
“Доброго всім дня,щойно залиши цей заклад, і скажу Вам приємно вражена!!!Меню,ціни ,швидкість виконання замовлення,супер.Polecam wszystkim!!!”
“Чудове обслуговування, особливо адміністратор пані Олена, побільше б таких працівників)”
Заклад «Два серця» розташований у селі Завишень на вулиці Українській, 136 і поєднує формат ресторану/бару з простором для відпочинку на свіжому повітрі. Це місце, куди зручно заїхати компанією або родиною, адже тут є просторе подвір’я та велика парковка.
“Приїзджали перекусити й випити пива. За баром неймовірна, привітна дівчина. Очікували близько 15-20 хвилин, що доволі швидко зважаючи на велике замовлення. Однозначно можу рекомендувати це місце. І пиво і їжа дуже сподобалися.”
“Магазин, в якому продають багато різних товарів з Європи. Ціни прийнятні, вибір широкий”
“Магазин, у якому можна придбати різноманітні алкогольні напої та живе пиво за досить помірними цінами. Розташований у хорошому місці, гарно облаштована клієнтська зона. Також є достатній вибір інших товарів до столу - напої, їжа. Ще один магазин мережі, в який регулярно завозять продукти, тому вони є завжди свіжими.”
“Хороше місце але вони працюють тільки на замовлення!!!”
“Непоганий готель, відносно ціна-якість. Наявність ресторану -це плюс. Але мінус що працює з 10:00, і не можна раніше поснідати.”
“Тут можна смачно перекусити і відносно не дорого”
“Норм. магазинчик. Такий собі Там-Там в мініатюрі :)”
“Це точно краще ніж попередній супермаркет, наче Наш Край був). Але!!! Ціни - завишені, асортимент скупуватий, єдине що розташування зручне. Не рекомендую, якщо є час, то вже краще пройтись в Сільпо, там і ціни приємніші, і вибір товару значно більший.”