Райдуга
“Магазин нормальний .Ціни помірні!Продавець супер,Привітна а головне весела і проводить як найкраще!Постійно купую все там!!!!”
Знайдено 9 результатів
“Магазин нормальний .Ціни помірні!Продавець супер,Привітна а головне весела і проводить як найкраще!Постійно купую все там!!!!”
“Брав свинячу шию на шашлик!Бомбічна!!!Рекомендасьон!!!”
“Продукція смачна, персонал привітний. Раджу!”
“Хороший магазин зі свіжим м'ясом! Привітний персонал і гарний асортимент рекомендую. Телятина ТОП!”
“Вдалося побувати на відкритті цього закладу 28.12.20. Перше що відразу здивувало це мала площа кафе. Потім були лише позитивні враження від кавування (лате арт зробили, десерт підібрали, фоткати дозволили). Цікаво чому така назва, бо ХЛІБ я все таки купив. До речі, дуже смачний ХЛІБ.”
“Дуже смачно і великий вибір усякої всячини. Просто в приготуванні і швидко. Коли лінь готувати - саме те що потрібно.”