Огляд каталогу
- 559 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 559 результатів
Перегляньте життя у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 559 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 58,933 відгуків та оцінок.
“Приїзджали перекусити й випити пива. За баром неймовірна, привітна дівчина. Очікували близько 15-20 хвилин, що доволі швидко зважаючи на велике замовлення. Однозначно можу рекомендувати це місце. І пиво і їжа дуже сподобалися.”
“Гарний магазин! Великий вибір спортивних речей!”
“відмінна школа вчився там до 5 класу, поки не переїхав у житомир може хтось пам'ятає з однокласників, дима, +380983032321 ось мій номер дзвоніть, якщо хтось пам'ятає мене буде класно поспілкуватися)”
“Найінстаграмніший корт у Луцьку. Гарна атмосфера, цікаві люди, дуже затишно - рекомендую.”
“Хороший магазин з адекватними цінами...”
“Замовлення виконали швидко і без помилок.”
“Супер магазин!!! великий вибір, чудова консультація, всім рекомендую”
“Рекомендую, чудова якість, швидка доставка , асортимент на будь-який смак!”
“Хороша аптека, але було б класно як би трішки довше працювали б .”
“Обожнюю Fineorganic!!! По-перше це смакота нереальна, причому ВСЕ що я куштувала -- масло, сири (особливо з оливками і пажитником), бургерні котлети, шпроти то взагалі відпад, яблучний оцет натуральний, навіть випічка! По-друге, склад продукії на висоті, вище всіляких похвал, інгредієнти натуральні, ще й органічного виробництва! Я не знайома особисто з власниками, але відчуваю, що це люди, які не просто про бізнес, а також про здоров'я і навколишнє середовище. Ще знаю, що це сімейний бізнес, і вони багато інгредієнтів самі вирощують на своїх землях і це вау! Дуже пишаюсь, що в нас в Україні є такі компанії!!! Дякую вам, любі Fineorganic!”
“Чудове агентство з гарним обслуговуванням.”
“Найкращий садок!!! Дітки завжди доглянуті, нагодовані, зайняті. В садку зроблений сучасний ремонт. На майданчиках для дітей достатня кількість гірок, гойдалок.”
“Сервіс чудовий як при замовленні так і при доставці а вода дуже смачна.”
“Я в шоці! Дуже крутий магазин!!”
“Дуже приємний магазинчик! Гуляли в ньому, доки чекали на потяг. Купили сумку середнього розміру та костюм із жатки (сорочка короткий рукав+шорти) - вийшло близько 900 гривень, приємно здивована! І загалом багато всякого різного там, і для кухні, і побутові штуки. Заздрю місцевим, бо у Києві до нього їхати аж на Троєщину:)”
“Дуже великий вибір, хороші ціни та просто відмінне обслуговування. Взялися за замовлення, яке ніхто не хотів робити. Результат перевершив усі мої очікування. Супер! Відмінна заміна нахабному Мадоту.”