Огляд каталогу
- 586 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 586 результатів
Перегляньте знижки у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 586 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 126,652 відгуків та оцінок.
“Класний маркет. Все що потрібно для будинку, дітей , дорослих. Ну просто все що забажає ваша душа. Плюс замовлення інтернет магазину тут можна забрати. Приємна система бонусів.”
“Чудовий заклад, витончений інтерʼєр, столик у формі роялі і пташки роблять чудову атмосферу, їжа смачна, швидке приговання, приємні ціни”
“Великий вибір товарів, поділених по окремих кімнатах, є вибір з оригінальної продукції, а також хороші репліки відомих брендів”
“Багато місця - це великий плюс! Гарний зал для тренувань на тренажерах.”
“Якісний одяг українського виробництва як на свою ціну”
“Вдала покупка! Люблю зручне і якісне взуття. А у вас приємно і ненав'язливо мені продали саме те, що треба. Дякую.”
“Гарне обслуговування, великий асортимент доступні ціни дуже привітний персонал.”
“Найкращий вибір прикрас у місті!!! Тут завжди професійне обслуговування, демократичні ціни та широкий асортимент товарів на любий гаманець)”
“Дуже чисто, приємний персонал, готова зайти ще не раз та залишити тут багато грошей)”
“Чудова книгарня! Асортимент просто вражає – знайшов все, що шукав , і навіть більше. Приємно здивували привітні продавці, які допомогли обрати ідеальну книгу. Атмосфера затишна, приємно знаходитися в такому місці. Обов’язково повернуся за новими книжками! Рекомендую всім, хто цінує якісну літературу та обслуговування.”
“Дуже хороше туристичне агентство. Мандруємо разом вже 7 років. Менеджер Анна завжди дослухається до потреб та вимог туристів.”
“Дуже приємні продавці- консультанти, приємні акції, прям здійснила мрію!) Антоніо Бандерас!) ))))). Дякую.”
“Замовив телефон якого не було в наявності в цьому магазині - за два неповних дні, його перевезли з магазину, що в Луцьку, в цей магазин і швиденько оформили оплату частинами. Доступно пояснюють за роботу телефона та можливі проблеми в експлуатації, хороший сервіс. Лишився задоволений.”
“Завжди свіжі продукти, охайні продавці”
“Чудовий був супермаркет але жаль що закрився”
“не перший раз купую техніку епел в цьому магазині, спочатку було важко перейти з андроїда але консультанти справилися зі своєю задачою і доступно пояснили всі нюанси користування айфоном, при чому навіть по телефону)”
Салон із приємною атмосферою та майстрами, яких радять знайомим. Клієнти відзначають роботу Ольги Левчук і загальну якість обслуговування.
“Один з Найкращих закладів Ковеля))смачна кухня ,ввічливий і охайний персонал)))”
“Сама заправка як заправка, сервіс як сервіс, навіть краще. Якість бензину в порівнянні з українськими АЗС одна з найкращих. В цій автозаправній мережі також вигідно купуіати бензин, бо тут діє система знижок та бонусів за карткою Фішка, що є немалим плюсом, багато їздиш-маєш дуже класні бонуси, які можна витрачати як гроші на будь що практично в т.ч. на покупку бензину.”
“Привітний персонал і дуже дешеве пальне. По якості не помітив, що газ чимось гірший ніж у інших.”
“Як на мене,то хотіла б побачити різноманіття більш якіснішого товару. Щодо обслуговуючого персоналу, то їм немає ціни. Загалом,магазин- в який хочеться зайти навіть, без нагальної потреби. Інна”
“Дякую за гарне ставлення до клієнтів гарного мирного тихого дня”
“Якісне і свіженьке м'яско за найнижчими цінами. Смачні ковбаси та м'ясні делікатеси на будь-який смак. Швидке та привітне обслуговування.”
“Майже кожен день заїдждаю. Усе на високому рівні. Тільки текучка касирів вражає. Що не тиждень то новий працівник. Не встигаю звикнути.”
“Дуже привітні дівчатка консультанти, завжди підберуть найкращі варіанти, великий асортимент білизни,домашнього одягу та купальників, якість супер. Купую тільки бренд Anabel Arto❤”
“Хороший магазин, привітний персонал) товар за доступними цінами) є хороші акції)”
“Писала негативний відгук бо була проблема саме з цим магазином…відгук видалила тому що сільпо ( а точніше керівник магазину Андрій) постарались знайти хоч якийсь вихід з ситуації… дякуючи керівнику Андрію проблема не зникла але я хоч побачила що сільпо не знімає з себе відповідальність!!! Зробили дуже приємний подарунок…хоч мені поки не можна солодкого…але чесно кажучи це порадувало”
“Обожнюю цей магаз)))Привітні і виховані дівчата-продавці-консультанти,величезний асортимент,постійні акції і знижки,чисто і тепло,легко знайти потрібний товар.Рекомендую!!!”