Огляд каталогу
- 173 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 173 результатів
Перегляньте коктейлі у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 173 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 41,294 відгуків та оцінок.
“Самий смачний червоний борщ в Луцьку.Якщо ви гість в Луцьку ви можете тут завжди смачно поїсти.От тільки на вечір столик варто замовити заздалегідь , бо можете не знайти місце.”
“Kabanosy мають інтенсивний, насичений смак м'яса, який просто розтоплюється у роті. Вони поєднують в собі легку пікантність з багатим ароматом. Загалом, снеки Kabanosy - це чудовий вибір для тих, хто любить смачну та якісну їжу. Їх смак і якість залишають приємні враження, а зручна упаковка робить їх ідеальним варіантом для перекусу в будь-якій ситуації.”
“Приємне місце, щоб випити каву у середині завантаженого дня. Уважний, але ненав'язливий сервіс. Меренга була чудова. Інтер'єр туалетної кімнати - супер, з почуттям гумору, респект”
“Все дуже смачно Ціни помірні На компанію з 4 людей наїли і напили на 2 тисячі. Ще їжа лишалася. Наїлися від душі. Все смачно, калорійно, і як то кажуть: «від душі». Все по-домашньому, для того щоб відпочити з друзями чи колегами просто чудовий заклад. Обслуговування сподобалося. Милі офіціанти. Офіціантка Христина дуже добре обслуговувала наш стіл та гарно спілкувалася з нами. Усе було чисто і охайно. (Дуже дякуємо бармену Анастасії за чудові напої та запальничку)Все приносили вчасно. Чудовий заклад, атмосферний та приємний. Ще раз відвідаємо точно!!!”
“Єдиний кінотеатр у Ковелі. Після останнього переїзду приємно змінився інтер'єр. Стильно та красиво. Також прем'єри виходять без затримок. Затишний зал і нарешті в Ковелі - зручні крісла, для перегляду фільму 2 години не потрібна запасна спина та інші частини тіла))) нічого не болить і не ниє. Акустика хороша , але в тихих моментах фільму можна почути і що діється в коридорі. Мабуть ізоляція звуку не дуже добра. Дякую за креатив та удосконалення власникам та працівникам”
Classic Lounge Bar — це атмосферний лаунж-бар у Ковелі, розташований на вулиці Адама Міцкевича, де поєднуються вечірній відпочинок, музика та кухня в одному просторі. Заклад позиціонується як місце для неспішних зустрічей, нічного дозвілля та перезавантаження від щоденної рутини.
“Гарне місце при виїзді з Луцька в сторону Ковеля.”
“Один з Найкращих закладів Ковеля))смачна кухня ,ввічливий і охайний персонал)))”
“Якісний будинок, просторі квартири, зручні під'їзди”
“Супер, все як дома! І ціни помірні. Раджу.”
“Смачно. Швидке обслуговування. Помірні ціни. Є літній майданчик. Тільки не розумію як користуватися пісуаром, якщо перед ним стоїть відро для сміття.”
“Хороша столова із помірними цінами та непоганою кухнею прямо в серці історичної частини міста. Є два зали. Приємний персонал. Довго чекати не доведеться.”
“Прекрасне працевлаштування, чудовий колектив, можливість кар'єрного росту”
“Дуже затишно:) Гарний і приємний персонал:) Смачні суші:)”
“Майдан одночасно змінюється та залишається незмінним. Зараз стало дуже багато музичних та тематичних вечірок. І, що мені найбільш подобається, нова кухня. З'явилося багато страв з гриля, смачні салати та пательні. Ну й і свіже прохолодне пиво. В для шанувальників міцних напоїв - настоянки, коньяк та віски. І це не рахуючи горілки. Вдень - це затишне місце, де можно пообідати та провести час за бесідою з друзями. Ввечері - заклад перетворюється у більш неформальній з рок-музикою та старими (але чудовими) кліпами. У п'ятницю та суботу можна послухати живі концерти музикантів з усього світу, або кавер-версії відомих пісень. Окремо треба сказати за чудове обслуговування - бармен та офіціянти дуже привітні та гостинні до постійних та нових гостей закладу. Ну й час роботи - в Луцьку небагато закладів куди можно навідатися після 12 ночі.”
“Працюють з 8 години ранку (для тих , хто в дорозі дуже зручно ) . Чисто , охайно , атмосферно , смачно, гарний сервіс. Є пандус та альтанки . Рекомендуємо .”
“Назва магазину говорить сама за себе: Угринів-молоко для всієї родини. Отож, молоко, хліб та інші продукти високої якості. Ціни приємні. Як новинка - іваничівський домашній хліб на заквасці. Тут діє бонусна програма, є автопарковка. Чудовий магазин у спальному р-ні міста.”
“Вау! У пабі так чисто! Столи чисті, під стільницею немає ні пилюки, ні жувальної гумки, туалети теж чисті:) Дуже цікава пивна карта, хороше меню. Ціни помірні. Зазначу, що грає приємна музика, затишний інтер'єр. І що дуже цікаво (і приємно), власникам не байдужі коментарі та відгуки відвідувачів. Дякую за такий сервіс!”
“Чудове місце щоб попити пиво і кальян, було кисле пиво поміняли без проблем тому 5”
“Відвідувала цей заклад і все дуже сподобалось, страви дуже смачні, приготування швидке, офіціанти вічливі. Рекомендую”
“У закладі дуже сподобалося! Атмосфера приємна, страви смачні та красиво подані. Особливо хочеться відзначити офіціантку Анну — ввічлива, уважна й щира, зробила наше перебування ще приємнішим. Обов’язково повернемося знову!”
“Смаковий оргазм, кухарі знають своє діло, дівчата-офіціаетки детально і з ентузіазмом розповіли про кожне блюдо, яке я питала. Дуже задоволена!!! Я люблю основательні відгуки писати, особливо коли хочу похвалити заклад. Тож, пишу. Вони цього варті! Брала Мезе - набір закусок з свіжоспеченим хлібом-пітою, самі закуски - це хумус, ромеско, ще щось гостре і кульки з баклажанів і тіста обсмажені в клярі з соусом , весь цей парад смаків в роті - ох як же смааачно! Також брала Пад Тай - все чудово, а я жила деякий час в Таїланді, Камбоджі, Лаосі, Малайзії, тож я їла справжній Пад Тай сотні разів, і скажу, що в цьому закладі дуже достойно готують. Також взяла Смаженого Кальмара додому - теж дуже смачно, сам кальмар соковитий, не пересушений, при чому у них саме свіжі щупальця ( а не тулуб, який можна купити замороженим і якому може бути роки і роки). І кальмар в класному соусі, з зеленню і також такими величенькими азійськими бобами,не знаю назви, але знаю,що це традиційно для Азії і що вони смачні.”
“Смачна кухня, є місце для 50 людей. Різні страви з риби дуже смачні, деякі страви мали запах холодильника)”
“Дуже смачна їжа багато всього сервіс просто бомба дуже дякую за гарно проведені христини”
“Дякуєм за гарну кухню і чудове обслуговування. Рекомендую кумпачок і мамалигу з кручениками і печінку з грибами, салат коханий, запечена скумбрія))))). Дуже хороша кухня, повару респект. Дякуємо за наше весілля))))”
“На мою думку,потрібно ретельніше слідкувати за туалетом.Почистити сіточку кранів та сифон”
“Хороший заклад покурити кальян. Уважний кальянщик. А на рахунок їжі незнаю просто їсти і курити одночасно це шкідливо. Хто розбирається зрозуміє”
“Люблю це місце! Це дійсно легендарне кафе! Скільки тут святкових подій відзначали?!? Рекомендую!!!”
“Зайшла залишити відгук, прочитала попередній, і у неймовірному подиві. Так як завжди бронюю столик заздалегідь чи по приходу, ввічливо прошу дізнатися чи є вільні столики телефонним дзвінком від адміністатора, що зниз, тому таких проблем ніколи немає. Завжди задоволена роботою офіціантів та адміністраторів!!! Залишаюсь лише з приємними враженнями від атмосфери, смачної кухні та усіх заходів. Із задоволенням рекомендую.”