Огляд каталогу
- 33 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 64% З фото
Знайдено 33 результатів
Перегляньте круїзи у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 33 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 2,078 відгуків та оцінок.
“Професійний підхід, гарне обслуговування.”
“Дякуємо Тетяні Кухарук за підібраний тур до Єгипту, і за постійну комунікацію з нами. Відпочинок був неймовірний, готель супер, хороше харчування, чисті пляжі, кожного вечора були розважальні програми як для дорослих так і для дітей. Всі задоволені поїздкою, дякуємо «Море Турів»!”
“Рекомендую агенство «КD_Travel” для цікавих подорожей.Подяка турагенту Наталі за підбір хорошого готелю у Домінікані.Наталя професійний менеджер у своїй справі.Підібрала чудовий готель , де поруч був аквапарк.Відпочинок вдався на усі 100%. Місце дуже гарне для відпочинку. Пізніше наша сімʼя купила у цьому ж агентстві путівку, та через війну ми полетіти на відпочинок не змогли. Гроші турагентство повернуло повністю, отож це ще й порядна турфірма, з якою можна без страху мати справи. Усім гарного відпочинку. Вибирайте турагентство «KD_Travel” і ви будете задоволені”
“Щойно повернулась з Домінікани і не можу втриматись, щоб не лишити відгук)Я в захваті) Ще до карантину я їздила від цієї компанії, від Олени, і з тих пір я побувала і на Мальдівах, Дубаї, Туречинні та Египті не один раз. Це завжди сервіс на висоті та підібраними турами ціна-якість під конкретний запит. Чи то хотілось подивитись щось цікаве, чи просто полежати на пляжі))З нетерпінням чекаю наступної поїздки) Доречі, Ми також подорожували в Карпати від Олени.Відпочинки та готелі супер! Однозначно рекомендую!”
“Добрий вечір! Щиро дякуємо за атмосферну екскурсію до Зарваниці. Позитивні емоції, гарні враження, передсвятковий настрій... Особливі слова вдячності гіду пані Марині Кашуті- мудрій, інтелігентній, досвідченій, відповідальній, обізнаній у сфері туризму, СПРАВЖНІЙ ПРОФЕСІОНАЛЦІ СПРАВИ! Доземний уклін менеджерці пані Ірині Комарницькій за фаховість, комунікацію, емпатію! Далі буде...”
“Дякуємо дівчатам за підбір туру ! Відпочивали в Туреччині і зараз приїхали з Єгипту , і все було просто супер , рекомендую агенцію”
“Дуже хороше туристичне агентство. Мандруємо разом вже 7 років. Менеджер Анна завжди дослухається до потреб та вимог туристів.”
“Дуже дякуємо турагентстві, а особливо Світлані за її допомогу у виборі туру і в подальшому оформлені. Обов'язково звернемось до вас ще, і всім рекомендуємо!!!)))”
“Фірма давeр на ринку, займається профeсійно відпочинком, індивідуальний підхід. Нe пропонують нeякісні готeлі, навіть, коли вони, як всі кажуть "горять" і хороша ціна. Звязуються, при нeобхідності, напряму з готeлями, опeратори про цю фірму тeж добрe відзиваються.”
“Користувався послугами агенції - все просто чудово. Чітко і якісно. Recommend!”
“Спасибі хлопцям за допомогу в оформленні броні.”
“Олена-надзвичайно приємна і уважна до клієнтів.Давно працює в сфері туризму,любить свою роботу і пропонує чудові тури та готелі.”
“Прекрасне турагентство, забезпечили чудовий та безтурботний відпочинок!”
“Звернулася в Тур-Гламур вперше, по рекомендації знайомих.І залишилася дуже задоволеною. Тут реально врахували всі наші побажання і запропонували прекрасний, вищого класу готель в Єгипті, за доступною ціною. Приємно мати справу з професіоналами. Вважаю, що знайшла для себе туристичну фірму, в якій буду підбирати наступні подорожі.”
“Дуже привітні, обслуговування оперативне та приємне.”
“Шалено подобається агенство, спасибі Тетяна за відмінну путівку!”
“Дуже гарне місце, приємна консультант Люба. Дуже детально і ввічливо у спілкуванні.”
“Це моє перше відвідування такого центру, зазвичай я завжди сам планую та читаю інфо про історію локацій. Але, тут я був супер здивований професіоналізмом співробітника, який одразу надав майже з десяток брошур, мап, поштових листівок... Нас начебто не хотіли відпускати і розказати якомога більше про локації Луцька, які варто побачити) я МЕГА РЕКОМЕНДУЮ зайти сюди, якщо ви вперше в місті.”
“Давно мріяла побувати в Італії. Дякую Олені за хорошу організацію поїздки. Разом з подругою нафотографувалися в Мілані коло Домскьго собору, каталися на човнику у Венеції і смакували піцою Вероні)) Плануємо наступну поїздку в Барселону!”
“Рекомендую :) приємні хлопці !!”