Огляд каталогу
- 334 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 334 результатів
Перегляньте м'ясо у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 334 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 68,695 відгуків та оцінок.
“Дууууже зручний) охайний) зі свіженькими продуктами та смачнющою кавою маркет))) Асортимент підібраний вдало, знайдете все, від колготки Сonte до смачного перекусу в дорозі) і що не мало важливо, можна завжди зручно закупитись продуктами додому(так завжди роблю). Є зручна парковка. Дуже вдалий магазин) Дійсно рекомендую)”
“Приємний колектив.розумні ціни.смачні чебуреки”
“Добре обслуговуваня.Висока якість товару”
“Люблю це місце! Це дійсно легендарне кафе! Скільки тут святкових подій відзначали?!? Рекомендую!!!”
“Хороший магазин великий вибір сирої та готової продукції зажди все свіже та приємні продавці.”
“Декілька разів заходив купляв хліб. Магазин як магазин. Все основне що треба є”
“Дуже хороший магазин.Дівчатка дуже приємні!!!Сьогодні був у магазині ,продавці дуже старались мені догодити,все сподобалось,дуже їм вдячний!!Побажали гарного дня і що не мало важливо своєю посмішкою подарували мені приємну думку за магазин!!!”
“Класний магазинчик. Чисто , є все необхідне. Продавці привітні , приємні.!!! Дівчатка так тримати.”
“магазинчик звичайно не супермаркет але з величезним вибором продуктів, з цінами нижчими чим у супермаркетах. і головне не стоїш в ВЕЛИЧЕЗНИХ чергах”
“Краще місце з привітним персоналом ,щоб швидко попити кави на початку старого міста так тримати молодці! З різдвом!”
“Завжди свіжа продукція, ввічливі продавці, великий асортимент продукції. Завітайте сюди. Вам завжди будуть раді.”
“Приватні і чесні продавці. Я постійний клієнт”
“Широкий вибір електропродукції, нормальні ціни”
“Зустрічайте оновлений Маркет! Раді повідомити, що маркет Сім23 на вулиці Лесі Українки, 67 у місті Луцьк оновився на Сімі та став ще більш зручним для відвідувачів. Тепер робити покупки в улюбленому маркеті стало ще приємніше! На покупців чекає можливість зміксувати аж 6 смаків улюбленого слашу, насолодитись морозивом, гарячими снеками та навіть піцою. Також Сімі оптимізували простір задля швидкості твоїх покупок та встановили новенькі каси самообслуговування, що значно скорочують тривалість процесу оплати. А також з’явилась можливість скуштувати каву на рослинному молоці! Окрім того, для зручності покупців в маркеті є безкоштовний Wi-Fi та можливість підзарядити мобільні гаджети.”
“Маленький маркет, але вперше бачу про піклування про клієнта. При вході і кава і швидкі корисні сніданки і мікрохвильовка для розігріву багетів та бутербродів придбаних тут же. Попити каву та підзарядити телефон - без проблем. Вразило. Хоча вже видно, що час бере своє і місцями є певні зношеності меблів та інтер'єру. Аое в цілому, враження позитивні!”
“Замовили їжу з собою, гарно запаковано та їжа смачна,сподобався той факт, що страви запаковані з собою були з подачею як на фото в меню! Приємно, що поклали достатньо серветок та запакували гарячі страви в фольгу щоб не втрачали тепла, дякую!”
“Хороший придорожній магазинчик з помірними цінами і привітним персоналом.”
“З різдвом!! Хочу подякувати сільпо за таку ввічливу і приємну жіночку ! Вчора купляв піцу папероні Дуже смачна Всім рекомендую!”
“Привіт, давно хотів поділитись враженням про цей заклад харчування. Я вперше відвідав його у 2005 році. Спершу не сподобався дизайн з пліснявою і павутинням, але потім я зрозумів що це фішка. Тому не лякайтесь. Піца дуже смачна за доступною ціною. За піцу діаметром 50 см можете заплатити до 30 грн. Ціна на продукти нормальна. Але дуже мало овочів. На жаль не зустрів тут свої улюблені фрукти: Лоденгвест, Айстровий фрукт, бебрина, жербики. А дуже хотілось, будь ласка зверніть на це увагу перед відвідуванням. Купляв тут свій останній телефон: Xiaomi redmi Note 5 на 16 ГБ лише за 17000 грн!!! Також дуже великий вибір алкогольних напоїв, слава богу не продають людям молодше 6 років. Я хочу їсти. Поділюсь з вами секретом: якщо хочете отримати знижку на товари-влаштовуйтесь працювати там. Я прилаштував свою бабулю туди і маю знижку, однозначно рекомендую!!! З поганого: не продають корм для крокодилів та акул, питання: чому? В наявності є лише для котів та папуг. Вся моя сім’я, окрім бабулі скупляється тут, тому не забувайте про це. Загальна оцінка: Люблю тебе АТБ!! Рекомендую!”
“Вдале місце розташування , прийнятна ціна, рекомендую це відділення)”
“Дуже гарний персонал,Город Світлані підвищуйте зарплату вона дуже гарна і працьовита дівчинка”
“Типовий міні-маркет, де можна купити багато чого, як з продуктів, так і з непродовольчих товарів (побутова хімія, канцелярія...)”
“Єдиний магазин на всю Львівську в якій я найшла карі. Супер мега великий респект”
“Дуже полюбляю ваші магазини , вибір та ціни дуже приємні .”
“Смачно ,затишно.2поверх став нашим місцем релаксу”