Огляд каталогу
- 490 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 490 результатів
Перегляньте напої у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 490 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 94,297 відгуків та оцінок.
“Дуже класне місце для розваг..працівникі цікаво все зарекомендували і все таки ми ми пішли...і не пожаліли... дуже повеселились...тому рекомендую це місце не тільки для дітей, а і для дорослих”
“Затишно! Озеро поряд! Рекомендую!”
“Один з найгарніших закладів в яких я була. Атмосфера прохолодного ранку з кавою і книгою біля води змушує повернутись ще раз❤️”
“Чудове місце, смачна домашня кухня ( віднині я фанат Ваших дерунів і горщика!), привітний персонал, швидке обслуговування. Замовлення чекали, буквально, 15 хв. , при тому, що дівчата попередили, що в них банкет і страви доведеться зачекати десь півгодини. Обов"язково прийдемо ще.”
Сервіс доставки «Sushizoom» у Луцьку пропонує мешканцям міста якісні страви японської кухні. Компанія зарекомендувала себе завдяки вдалому поєднанню смаку, доступної ціни та високого рівня обслуговування. Заклад цінують за оперативність у роботі та повагу до клієнтів. Команда «Sushizoom» забезпечує своєчасну доставку замовлень.
“Перше турагенство в Луцьку з унікальним концептом)”
“Добре магазін.Пріветлівой і веселий продавец.Хорошіе ціни нормальний асортимент товаров.Рекомендую як відмінний магазин.”
“Кава- смачна, обслуговування- супер. Такого крутого Наполеона ще в Луцьку не було!))”
“ПРИЄМНИЙ І АДЕКВАТНИЙ ПЕРСОНАЛ , Є ВСЕ НЕОБХІДНЕ , СМАЧНА КАВА , ВСЕ В НОРМІ , БАГАТО АКЦІЙ .”
“Дуже хороша автошкола! Однозначно рекомендуємо! Навчання проходить дуже легко, приємно і швидко. Щиро дякуємо інструктору Юрію Олександровичу, який був дуже спокійним і вічливим, легко пояснював і навчив їздити, а головне підготував до водіння так, що вийшло здати з першого разу!”
“Крутий асортимент вин, професійне обслуговування і приємна атмосфера. Заклад справив на мене позитивне враження. Обов'язково прийду ще...”
“Чудові продавці, смачна кава і пиво)))”
“Дуже привітні і професійні баристи, особливо пані Марта”
“Смачне пиво,смачніа закуски, невимушена атмосфера))))Рекомендую всім))))”
Кафе KANNA — це затишний заклад у Луцьку, куди зручно заїхати на обід або швидко перекусити в місті. Завдяки вдалому розташуванню та формату «смачно й без зайвого пафосу» сюди часто заходять і місцеві, і гості району.
“Магазин чудовий, ціни помірні, дуже великий асортимент товару. Все просто супер. Рекомендую”
“Ставлення супер дуже гарно і акуратно стрижуть”
“Що то адреса не там вказана, типу на новій пошті сидимо. Чашки раритетні. ліплення якесь. всередині не білий колір – кому ж це подобається цікаво.”
“Вчора була можливість побувати у закладі де вино. І мені шкода, шкода що про це місце не дізнався в першу чергу. Не розумію чому про нього не розповідають болгари. Смак будь якої страви неперевершений, ціни клас, обслуговування на найвижчому рівні. Якщо Ви зателефонували і поцікавитись столиком, Вам зателефонують та попередять, що заклад скоро зачиниться та чи встигатимете зробити замовлення. Трішки тільки дратував столик який шатався, але це нн зіпсували враження про заклад. Всім обов'язково рекомендую!!!”
“Кавʼярня чудова.Всередині грає класна музика і дуже комфортний інтерʼєр. Сервіс приємний, звертаються до людей з усмішкою та повагою. Рекомендую!”
“Великий вибір крафтового пива(певно найбільший в Луцьку), навіть "Ципа" є) Також є снеки до пива. Привітний персонал допоможе з вибором.”
“Смачні суші, крутий заклад, приємний та привітний персонал, все дуже сподобалась, подобається приходити до професіоналів своєї справи”
“Дуже смачно та комфортно! Ціни приємні) дуже раджу!!”
“Ви створили чудову локацію для відпочинку. Доглянута територія. Є різні зони для відпочинку як вдвох, так і сім'єю чи компанією. Комфортний будиночок. Смачна їжа в ресторані. Привітний професійний персонал.”
“Затишне кафе з приємною атмосферою. Дуже смачна кава, десерти та роли — все на високому рівні! Хочеться повертатися сюди знову і знову. Однозначно рекомендую!”
“Вперше побував в 2010р(як же я давній :(). Далі був пробіл, заскочили в 2013р під закриття з подружкою на гутірки, далі з 2016р з дружиною регулярно відівідуємо, розбиваємо палатку і живемо для себе ці три яскравих дні... унікальна річ-візитівка регіону”
“Смачно. Прекрасне і вічлеве обслуговування. Ціни помірні, порції великі. Дуже смачна кава.”
“Дуже атмосферний заклад для дружніх зустрічей, спілкування, роботи. Мега смачна кава і привітні працівники. Рекомендую усім!”