Огляд каталогу
- 645 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 645 результатів
Перегляньте отдых у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 645 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 129,265 відгуків та оцінок.
“Кожен рік їжжю сюди відпочивати хороший готель і близько до озера”
“Готель дуже спокійний та тихий. Це справжній оазис спокою та тиші, де можна по-справжньому відпочити від міської метушні. Всюди панує чистота, комфорт та охайність, відчувається турбота про кожну деталь. А власник – надзвичайно приємна та турботлива людина, яка робить перебування ще приємнішим. Дуже рекомендую! Обов'язково повернемося!”
“Чудове місце. Відпочивав вже 3 роки, багато емоцій, нових знайомств, двома словами вражень море. Сподіваюсь що цього літа запрацює і поїду знову уже в 4,буду сподіватися...”
“ДУЖЕ смачна кухня та привітний персонал”
“Чудовий затишний заклад з вишуканим меню та ввічливим привітним персоналом!Дякую,що прикрашаєте Світязь)”
“Відпочивали родиною, з маленькою дитиною. Найщиріша подяка пані Таїсії за смачну їжу. Чудова територія, хороший пляж, лебеді, свіже повітря, спів птахів....дуже атмосферно.”
“Відпочивали в Люксі.Була приємно вражена чистотою в номері.Постіль і рушники пахли, як у 5-зірковому готелі.Кухня дуже чиста.Невеличка теріторія охайна.Дуже приємні і гостинні господарі.”
“Дуже класний заклад на відкритому повітрі. Зручно для великих компаній, є басейн. Хороше обслуговування, смачна кухня, нормальна ціна.”
“Зручне розташування в центрі міста, легкий доїзд громадським транспортом, багато різних качель для дітей, зоопарк, кафе, канатні доріжки з першкодами три поверхи, від маленьких дітей до дорослих....свіже повітря та природа. Чудове місце для відпочинку”
“Дуже гарний готель. Все чистенько, гарно. Ввічливий персонал. Ми залишилися дуже задоволені!”
“Зайшла залишити відгук, прочитала попередній, і у неймовірному подиві. Так як завжди бронюю столик заздалегідь чи по приходу, ввічливо прошу дізнатися чи є вільні столики телефонним дзвінком від адміністатора, що зниз, тому таких проблем ніколи немає. Завжди задоволена роботою офіціантів та адміністраторів!!! Залишаюсь лише з приємними враженнями від атмосфери, смачної кухні та усіх заходів. Із задоволенням рекомендую.”
“Просто найкращі для меня протягом декількох років. Найкраще співвідношення вартості номера до його площі. Обслуговування просто супер. Був тут двічі чи тричі і кожного разу був у захваті. Процвітання вам!”
“Готель знаходиться в тихому приватному масиві м. Луцька, номери відповідають заявленим на сайті. Чисто, охайно. Привітна господиня Інна охоче консультує щодо місцезнаходжень установ інфраструктури (магазини тощо). Авто можна припаркувати у внутрішньому дворику. Все подобається. Рекомендуватиму друзям.”
“Номер за свою ціну досить не поганий та затишний,в номері чисто,персонал привітний і доброзичливий,є сніданки 3 варіанти на вибір за невелику плату.Даний номер коштує 500 грн одномісний.За свою ціну все супер.Від автовокзалу центрального 1.6 км,добиратися зручно.”
“Замовили їжу з собою, гарно запаковано та їжа смачна,сподобався той факт, що страви запаковані з собою були з подачею як на фото в меню! Приємно, що поклали достатньо серветок та запакували гарячі страви в фольгу щоб не втрачали тепла, дякую!”
“Шановна Даріє Клец, дякуємо за Ваш відгук про наш заклад. Після спілкування з замовниками, окрім страви з лавашем, претензій ніяких не було. Після Вашого відгуку, ми спілкувалися з замовниками!!!! Вибачаємось перед Вами, що Ви залишились "голодні "було багато волосся, мабуть, з усього персоналу, який тільки працює в закладі". Вибачте за "сарказм", але як кажуть в народі "не треба перегинати палку". Ви живете і працюєте серед людей, які можуть Вам відповісти такою самою "правдою" як і Ви. Ми Вас гостинно запрошуємо до нас у заклад і за смачною кавою чи чаєм готові вислухати всі Ваші претензії. Або зателефонуйте нам і ми Вас вислухаємо. З повагою адміністрація закладу.”
“Гарний розважальний дитячий комплекс. Ціни могли би бути трохи нищими, бо нажаль, не всім батькам підійде по карману.”
“Відпочивали з друзями в закладі «Паб Лучеськ», гарне обслуговування, офіціант допогла нам з вибором їжи та напоїв. Кухня сподобалась , все було смачно , є караоке.... замовляли кальян та коктейлі . Все сподобалось , прийдем ще !”
“Окрема подяка за меню англійською мовою — зручно для гостей з-за кордону.”
“Дуже приємна атмосфера. Ціни не кусаються.”
“Смачні страви,обслуговуваня просто чудове,не дорого,хороша атмосфера )))і дуже дуже смачна піца”
“Дуже спокійне та красиве місце.”
“Оцінюю в 5 зірочок чисте чудове прозоре озеро Пісочне, чистий білий пісочок, великі красиві сосни та дуби на самісінькому пляжі. Пляж доглянутий, пісочок гарний, лавочки, передягалки.”
“Серед всіх альтанок за містом, сюди люблю їздити найбільше. Волейбольний майданчик, мангал, розетки і дрова, все це входить в ціну!Хороше розташування, тихо та спокійно. Рекомендую”
“Дуже крута база Діана! Гарний відпочинок для сімʼі! Затишно,комфортно! Для діток є батут і різні розваги! Перснал вічливий, чисто. Ресторан смачно готують і затишно! Перша лінія озера! Своя територія!!! Дякую за гости ність!!!”
“Тут панує справжній кулінарний настрій.”
“гостинність власників! дуже відкриті та приємні люди, дуже уважні та дуже акуратні! нам пощастило опинитись саме в цьому будинку на відпочинку. у будинку дуже чисто та затишно ніби вдома у батьків. рекомендуємо!!! можна і порибачити, і полежати в гамаку, і пограти в баскетбол, і полежати на лежаках, і пограти в бадмінтон та теніс!! а можна просто читати книги в тиші. неподалік розташоване озеро, в 5 хв ходьби, з чудовими бунгало та пончиками, озеро дуже тепле та приємне. райський острівець на землі”
“Парк чудовий. Тепер це дійсно те місце, куди хочеться йти на прогулянку. Неймовірне перевтілення зоопарку в порівнянні з минулим роками. Охайні вулички - гарна бруківка, вечірнє освітлення, чимало цікавих пам'ятників. Для прогулянок з дітьми є місце з качелями біля центральної алеї та атракціони. Є вихід на пляжну зону, де також можна позасмагати, організувати пікнік чи тренування.”
“Святкував день народження 15.02.2025.Почали о 15до 22.30.Атмосфера чудова.Кухня сподобалася .Обслуговування чудове.Власник виконує всі забаганки.Не хотілося розходитися.Рекомендую. .”