Огляд каталогу
- 267 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 267 результатів
Перегляньте отель у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 267 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 44,196 відгуків та оцінок.
“Пристойне місце, зручно розташоване, усього в годині від кордону, заселилися майже опівночі, Це не преміум готель, але ціна /якість відповідає. Відвідували неодноразово, Завжди привітний персонал, в готелі чисто, затишно. Єдине, що трохи не зручно, пізновато починає працювати ресторан, і кав'ярня, бажано щоб о 7⁰⁰ починали працювати, щоб перед виїздом можна було поснідати. Кухня хороша, все свіже, ціни як для киян, низькі. Охайне прибране містечко.”
“Дуже гарний готель. Все чистенько, гарно. Ввічливий персонал. Ми залишилися дуже задоволені!”
“Просто найкращі для меня протягом декількох років. Найкраще співвідношення вартості номера до його площі. Обслуговування просто супер. Був тут двічі чи тричі і кожного разу був у захваті. Процвітання вам!”
“Готель знаходиться в тихому приватному масиві м. Луцька, номери відповідають заявленим на сайті. Чисто, охайно. Привітна господиня Інна охоче консультує щодо місцезнаходжень установ інфраструктури (магазини тощо). Авто можна припаркувати у внутрішньому дворику. Все подобається. Рекомендуватиму друзям.”
“Номер за свою ціну досить не поганий та затишний,в номері чисто,персонал привітний і доброзичливий,є сніданки 3 варіанти на вибір за невелику плату.Даний номер коштує 500 грн одномісний.За свою ціну все супер.Від автовокзалу центрального 1.6 км,добиратися зручно.”
“Замовили їжу з собою, гарно запаковано та їжа смачна,сподобався той факт, що страви запаковані з собою були з подачею як на фото в меню! Приємно, що поклали достатньо серветок та запакували гарячі страви в фольгу щоб не втрачали тепла, дякую!”
“Окрема подяка за меню англійською мовою — зручно для гостей з-за кордону.”
“Дуже приємна атмосфера. Ціни не кусаються.”
“Рекомендую! Співвідношення ціна-якість супер. Також зразу можна поїсти в кафе - смачно і дуже помірні ціни.”
“Дуже крута база Діана! Гарний відпочинок для сімʼі! Затишно,комфортно! Для діток є батут і різні розваги! Перснал вічливий, чисто. Ресторан смачно готують і затишно! Перша лінія озера! Своя територія!!! Дякую за гости ність!!!”
“гостинність власників! дуже відкриті та приємні люди, дуже уважні та дуже акуратні! нам пощастило опинитись саме в цьому будинку на відпочинку. у будинку дуже чисто та затишно ніби вдома у батьків. рекомендуємо!!! можна і порибачити, і полежати в гамаку, і пограти в баскетбол, і полежати на лежаках, і пограти в бадмінтон та теніс!! а можна просто читати книги в тиші. неподалік розташоване озеро, в 5 хв ходьби, з чудовими бунгало та пончиками, озеро дуже тепле та приємне. райський острівець на землі”
“Нещодавно відпочивали з родиною у готелі "Версаль". Обрали сімейний номер. Якщо коротко, то все дуже сподобалось. Дуже порадувало розташування, оточуюча інфраструктура, приємний, продуманий і ненав'язливий сервіс, наявність чудових сніданків. Дуже зручна парковка, доступ до якої є як з вулиці Грушевського, так і з проспекту Василя Мойсея.”
“Гарне місце за адекватні гроші...”
“Чудова база, котра щоправда потребує додаткових вкладень. Однак не все відразу, на базі функціонує до десятка літніх будиночків, де кожен бажаючий чи то турист, чи рибалка, чи просто подорожуючий зможе зупинитись тут, переночувати. А із ранку вийти до озера та спробувати піймати рибку чи бодай трофейну рибу. І це цілком реально...”
“Це цілком варте цієї ціни. Кафе пропонує смачну їжу. Привітний персонал зігріє ваше серце. Дуже рекомендую.”
“Кожного року тут відпочиваємо . Саме краще місце до пляжу близько) Господарі хороші”
“Привітний персонал, номери недорогі, ціна відповідає умовам, загалом- всім задоволений”
“Чудові господарі! Апартаменти чисті і комфортні.”
“Чудові гостинні інтелігентні господарі! Дякуємо за прекрасний відпочинок, все зручно і затишно. Чекаємо зустрічі знову❤️”
“Дайте, будь ласка, актуальний номер власників.”
“Гарно, затишно, чисто, приємний персонал! Рекомендую! )”
“Все було чудово ) Теплий , гостинний прийом , за чистотою ретельно слідкують , 50 метрів до Світязя, дуже зручно ) Дуже дякую , обов’язково приїдемо до Вас ше))”