Огляд каталогу
- 22 Всього бізнесів
- 3.0 Середній рейтинг
- 77% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 22 результатів
Перегляньте платежі у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 22 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.0/5 на основі 544 відгуків та оцінок.
“Ощадбанк - накращий банк! Окреме дякую менеджерці віділення 10002/019 в м. Луцьк вул Кравчука 17, а саме, Юлії Олександрівні, дійсно допомогла у моєму запиті, та надала ефективну підтримку!”
“Скільки їздила по Україні. Такого обслуговування як у відділенні #2 місто Нововолинськ не бачила. Хлопці привітні і швидко обслуговують. Приємно приходити до відділення. Найкращі працівники!”
“Справжні професіонали своєї справи. Неймовірно емпатичні та приємні люди. Однозначно рекомендую!”
“Сьогодні відвідала магазин Famo... Гарне обслуговування, приватні працівники... а ще дуже класні знижки... дякую...”
“Обслуговуюся в Ощадбанку м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького 3а. Кожен раз, коли звертаюся, будь-яке питання вирішується оперативно і професійно. Обслуговування завжди бездоганне. Хочу висловити вдячність за таку класну роботу спеціалісту Богдану Михайлову та його колегам.”
“Чудове відділення. Користувалась його послугами відколи закрилось найближче до мого будинку. Розміщене у просторому приміщенні, завжди чисто та приємно прохолодно. Працює кондиціонер. Дівчата завжди привітні, швидко працюють. Ще ніколи не стояла більше 5 хвилин. Посилки приходять цілими та неушкодженими. У відділенні завжди приємна атмосфера, хочеться і далі відвідувати вас!”
“Невелике відділення на місці колишнього "ПриватБанку" у досить цікавий будівлі. Всередині достатньо місця для клієнтів, але трохи мало спеціалістів, бувають черги. Персонал орієнтується у банківських продуктах і може надати кваліфіковану пораду. Обслуговування швидке і не таке нав'язливе, як у вищезгаданому банку попереднику.”
“Зайшов покласти доллари на карту monobank. Зробили все швидко і з посмішкою.”
“Вічливий персонал та проходить все доволі бистро”
“Швидко видають замовлення. Приємний персонал. Ті хто пишуть якісь негатив - йдіть прийміть таблетки. Бо треба бути неадекватом щоб причепитись до роботи”
“Дуже хороші дівчата, приємне і фахове обслуговування”