Огляд каталогу
- 579 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 579 результатів
Перегляньте поїсти у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 579 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 167,501 відгуків та оцінок.
“Дуже чудовий тихий і уютний заклад. Все дуже було смачно, офіціанти привітливі, дуже швидко обслуговували . Страви дуже смачні . Дякую працівникам закладу все було на висоті.”
“Дуже смачно готують, відносно не дорого можна поїсти( 40-70 грн)”
“О це я розумію заклад! Чисто, смачно і не дорого))) Супи по 10 грн)) Цей заклад просто еталон того, якими мають бути кафе в Україні) Дуже дякуємо, ви кращі з кращих)”
“Залишилися задоволені всім без винятку.”
“Магазин у якому є усе необхідне!!!”
“Хороша кухня і сервіс. Бронювали обід для групи з 40 чоловік по телефону, на вказаний час запізнилися (затримки в дорозі), однак все було чудово.”
“Обслуговування на вищому рівні, чистота і комфорт. Для мене найкраще пальне в Волинській області. Завжди приємно заїзджати на ОККО, поки заправляють Бензин, в цей час і лобове скло помиють, це супер класна опція!”
“Дуже смачно! Заклад красивий, чистий, приємне оформлення літньої тераси. Персонал уважний та привітливий. Рекомендую!”
“Смачна кухня! Демократичні ціни! Приємний персонал!”
“Після ремонту та реновації значно покращився дизайн. Прискорилося обслуговування, та, здається, навіть страви стали смачніші. Процвітання та розвитку Вашому закладу.”
“Хороший заклад,смачна їжа,приємний персонал,піца найсмачніша в місті.Неодноразово сюди прихожу і завжди залишаюсь задоволеним)”
“Прийшли випадково – а потрапили в рай смаку!”
“Хороше затишне місце, піца смачна з помірними ціннами Дякуємо офіціантці за дуже хороше обслуговування Рекомендую відвідати цей заклад щоб поласувати швидкоприготованою смачною піцою... Ми куштували: "Чотири сири", "З шинкою, мисливськими ковбасками та салямі", "З шинкою, маринованими грибами, оливками та маслинами". Все дуже сподобалося, дуже дякуємо (особливо за шикарний туалет)”
“Зупинялись на обід. Обслуговування досить швидке. Ціни приємні. Їжа смачна.”
“Кава дуже смачна. Персонал приємний, уважний, майстер своєї справи. Дякую за смачну каву.”
“Надзвичайно прекрасне місце для святкування будь-якого свята. Смачна кухня, дуже приємні ціни, дуже приємні офіціанти, які швидко і непомітно допомагали Загалом заклад хороший як для святкування великих свят, так і для невеличких посидінь”
“Нещодавно відпочивали тут у бані, емоцій просто не передати, відпочили на славу , персонал приємний, щирий все дуже гарно та приємні ціни дякуємо вам☺️”
“Завжди гарна ідея) Тут можна заправити авто, та прикупити необхідні речі в дорогу.”
“Ресторан. бар.каф.смачні страви.ціни трошки завишені.смачно.приємний інтерєр”
“Дуже смачні деруни РЕКОМЕНДУЮ , хороше та спокійне місце.”
“Чудове місце. Були тут на весіллі. Незабутня атмосфера, смачна кухня, прийнятні ціни, хороший персонал”
“Хороше місце де можна смачно поїсти. Часто буваю тут, коли їду з Луцька до Ковеля. Замовляю по телефону все вчасно і смачно приготують.”
“Дуже гарне місце чудова атмосфера прекрасний ресторан веселі музики ну просто супер наступна подія мабудь відбудеться там же.Щиро дякує директору цього закладу все було ну дуже дуже гарно.Рекомендую всім поводити свої урочисті події тільки в ''Золотому Леві''.”
“Надзвичайно!!!Дуже сподобалась кухня,обслуговування і інтер"єр”
“Працюють з 8 години ранку (для тих , хто в дорозі дуже зручно ) . Чисто , охайно , атмосферно , смачно, гарний сервіс. Є пандус та альтанки . Рекомендуємо .”
“09.11.2025 святкували один рочок синочку в залі Scandi (це вже наше друге важливе свято в Терміналі А (святкували весілля в 2023 році)) і все пройшло, як завжди, на найвищому рівні. Всі страви були дуже смачними, обслуговування та комунікація були чудовими. Дуже зручно, що в ресторані є дитяча кімната. Ми та наші гості в захваті від святкування ☺️”
“Дуже хороше місце аби покурити кальян на свіжому повітрі та відпочити. Кальяни хороші, навіть дуже. Великий вибір табаків, різноманітне наповнення колб і фруктових чаш(від яблука до дині чи кокоса) В закладі дуже затишно, персонал привітний і ввічливий. Напевно це єдине місце де можна покурити дійсно хороший кальян і випити смачний коктейль.”