Огляд каталогу
- 417 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 417 результатів
Перегляньте піца у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 417 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 139,741 відгуків та оцінок.
“Зазвичай відгук закладу це не про мене! Але тут не змогла не написати!Сказати, що смачно це say nothing, чого вартує лише одне тісто, it's amazing. Ця піццерія number one in my heart та в Луцьку! А піцца Сонеска my favourite pizza, в планах скуштувати весь асортимент, і знайти кілька фаворитів! Швидко, смачно, найголовніше ситно! Однозначно recommend you Nerone pizza!♥❤ The best one!”
Піцерія IQ Pizza — це місце, де можна скуштувати смачну піцу за низькою ціною. Тут великий вибір піц, а персонал привітний. Особливою популярністю користується піца від бренд-шефа.
“Були декілька разів, піца смачна також кладуть серветки додатково, за свої гроші топ, персонал ввічливий однозначно лайк)”
«Броварня» — атмосферний заклад у Ковелі на вулиці Адама Міцкевича, де поєднуються затишок, стильний інтер’єр і комфортна посадка для зустрічей у будь-якому форматі. Це місце часто обирають і для швидкого обіду в місті, і для неспішної вечері в приємній обстановці.
“Комфортне і приємне місце для відпочинку ❤️”
“Найсмачніша піца, яку я коли-небудь куштувала. Завжди замовляємо тільки тут. Сам заклад орієнтований на продаж з собою, хоча й у самому приміщенні теж можна посидіти. Крім піци тут можна придбати безалкогольні напої та каву. Рекомендую замовляти по телефону, перед приходом і уточнювати час готовності замовлення наперед, щоб не довелося чекати. Але ця піца того варта! Спробуйте обов'язково, якщо відвідуватимете Дубно.”
“Дуже смачно. Було варто приїхати з Нововолинська на смачний кебаб”
“Дуже смачно та комфортно! Ціни приємні) дуже раджу!!”
“Затишне кафе з приємною атмосферою. Дуже смачна кава, десерти та роли — все на високому рівні! Хочеться повертатися сюди знову і знову. Однозначно рекомендую!”
“Смачно. Прекрасне і вічлеве обслуговування. Ціни помірні, порції великі. Дуже смачна кава.”
“Тиждень тому спробував відкрити для себе новий заклад і сходити в Mersi,привітні та усміхнені офіціантки Ангеліна та Марія,швидке обслуговування замовлення всі рази коли я був(заслуговує на чайові)смачне меню і приємні ціни,затишне місце щоб відволіктися від зайвих думок,затишний заклад щоб відвідувати його все частіше))”
“Дуже смачні сніданки, і ціна не кусається. Звичайно вранці хочеться ще каші чи фреш, але великий вибір сніданків перекриває бажання чогось стандартного. Ще там смачний борщ та м'ясо, рекомендую завітати щоб скуштувати добре приготовлені страви та відчути якісне Луцьке обслуговування.”
“Страви, швидкість обслуговування, інтер'єр, рівень цін я б сказав відповідні, на впевнену п'ятірочку. Потрібно було сюди й вечеряти йти, а не в той Курінь.”
“Зайшли на обід та залишились задоволеними. Страви були смачними. В закладі чисто, гарний інтер‘єр. Хороше обслуговування.”
“Різотто з телячими щоками та свіжий Грецький салат, все свіже та дуже смачне.”
“Ставлю цьому закладу 100 з 10 Смачна їжа, привітний офіціант, хостес, все як має бути. Дуже класні коктейлі. Офіціант знається на меню, підказав, зорієнтував по напоям. Також стали свідками конфліктної ситуації, дівчина (напевно адмін), дуже професійно згладила конфлікт (винні були гості закладу) Музика, то окремий плюсик в карму цьому закладу) Обов’язково повернемося ще раз, як будемо в гостях у Луцьку ❤️”
“В ресторані дуже приємна атмосфера, як всередині, так і на вулиці. Їжа сподобалася, різноманітне меню, є цікаві страви. Качиний борщ - дуже смачний. Також сподобався сервіс, всі працівники приємні, ввічливі.”
«Добрий Шеф» — це місце, де можна насолодитися вишуканою та смачною піцою. Тут помірковані ціни та приємні бонуси, як-от напої в подарунок. Доставка працює якісно.
Піцерія IQ Pizza — це місце, де завжди смачно та вчасно. Тут приємний та ввічливий персонал. Це місце, куди хочеться повертатися.
“Завжди смачне, свіже. У співвідношенні "ціна-якість" єдина пекарня в свому роді у Ковелі. Привітний та професійний персонал, широкий асортимент виробів лишає мало шансів покупцю, щоб щось не придбати, зайшовши навіть просто-так у вашу пекарню. А запах...!!!))))”
“Гарний інтерʼєр,швидке обслуговування,смачно поїли.”
“Замовляли піцу і соус у вас. Дуже задоволені,піца смачна,соус теж дуже класний❤️ Ціни низькі! Дякуємо,будемо ще і ще у вас робити замовлення.”
“Дуже смачна випічка Чудова акція на хот дог,а піци- бомба⭐⭐⭐⭐⭐”
“Дякую за найсмачніше живе пиво!!!”
“Пʼять зірок це замало для такого сервісу!!! Заїхали пізнім вечором, нас зустріла приємна дівчина адміністратор , поселила . Номери ну дуже гарні, жили кілька разів і в покращеному і в стандарті , обидва номери шикарні, просторі, чисті, зручні. Матрац дуже зручний, виспались з дороги як вдома!!! Все в номері до самих дрібниць зроблено з душею, на совість. Найкращі враження від персоналу!! Сніданки окреме вау! Сніданок за адекватну ціну королівський, на вибір, швидко приготували і ми поснідали в приємному ресторані. Все, абсолютно все, тільки найкращі враження і подяка!!!”
“Дуже смачно!!!Великі порції по хорошій вартості ,відчувається що власники Sushi at Home турбуються про всі дрібниці Однозначно рекомендую!”
“Святкували весілля в ресторані!!! Неймовірно вражені і кухнею і обслуговуванням і інтер'єром! Смачні страви, гарна подача,персонал ввічливий! Фуршетні столи смачні і дуже гарно оформлені! Особлива подяка адміністратору Олі, яка при форс-мажорних ситуаціях вміла заспокоїти і знайти вихід! Вона велика молодець і майстер своєї справи! Всі гості залишились задоволені, а ми осбливо! Обов'язково будемо рекомендувати даний заклад! Ще раз велике дякуємо ☺️”
“Замовляли піцу в Мохіто, дуже смачна безкоштовна доставка. Все супер рекомендуємо. Вчора за очікування в звязку з великою кількістю замовлень дали від закладу коктейль безкоштовно. Ніби нічого особливого але приємно.”
“Дуже смачна випічка Чудова акція на хот дог,а піци- бомба⭐⭐⭐⭐⭐”
“Чудовий заклад з неймовірно смачною кухнею! Щира подяка за організоване свято, персонал привітний, обслуговування чудове. Процвітання Вам і хороших клієнтів!”