Огляд каталогу
- 44 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 44 результатів
Перегляньте робота з wi у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 44 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 15,640 відгуків та оцінок.
“Заїзджав щойно. Допомогли підібрати Шини до мого авто, поставили та вібалансували. Все супер, мені сподобалось. Сервіс на рівні, дуже позитивний майстер Віктор.”
“Дуже м’яка атмосфера — відчуття тепла не полишає.”
“Закохаласяу цю кав’ярню з першого ковтка! Тут відчувається, що кожен напій готують з любов’ю. Інтер’єр стильний, але не холодний — навпаки, дуже душевний. Ідеальне місце для зустрічей або роботи з ноутбуком. Обов’язково повернуся ще!”
“Затишна кав‘ярня в центрі міста . Найсмачніша кава !!!!”
“Чудовий заклад для сімейного відпочинку, сюди можна прийти з дітьми, з компанією друзів, є місця для закоханих парочок. Тут дуже смачна і різноманітна кухня, є суші і традиційні страви, багато оригінальних і незвичних, всі з чудовою презентацією. Інтер'єр Базиліка теж дуже сподобався, стильно, затишно і красиво. Персонал закладу привітний, охайний і професійний. Нам тут було комфортно, заклад задовільнив всі наші смаки. Дуже рекомендую!”
“Бюджетний готель, чиста постіль, ввічливий персонал. На 1 ніч те що треба. Єдиний мінус - що кухня в неділю відкривалась в 11 ранку, а це досить пізно, якщо іти кудись гуляти В ресторані часто святкують весілля, але ми досить пізно заїхали, тому заклад вже закривався і ніхто не шумів під вікнами”
“Ззовні будівля геть не розкриває характер закладу: фасад стриманий і нейтральний. Всередині ж інтер'єр виглядає досить гармонійно і відповідає концепції. Дещо викликає питання поєднання української традиційної кухні з піцою...та це можна вибачити, бо кухня дійсно смачна. До речі, поруч фірмовий магазин, де можна купити м'ясні вироби.”
“Дуже сподобалося. Привітний персонал. Дуже смачна їжа! Рекомендую!”
“потрапили в цей готель випадково 25 серпня 2023 (зломалося авто - змушені були чекати ремонту)... Прожили 2 доби. залишилися ДУЖЕ задоволені. Доброзичливий, приємний та готовий на будь-яку допомогу персонал. Комфортні ліжка, в номері чисто, білизна та рушники - білюсінькі, санвузол в номері, холодильник, телевізор. Наявні одноразові комплекти (шампунь, гель для душу, мило). Безкоштовний та швидкий wi-fi, безкоштовна стоянка для авто на території. Зручна локація. ВЕЛИКА подяка персоналу та власникам готелю!”
“Хороший заклад. Затишно ,смачно.”
“Чудове місце для обіду чи вечері! Привітний персонал, який все розкаже та дасть поради щодо вибору, смачні страви, приємна тепла атмосфера. Дуже хороший варіант для відвідування з дітками, ще й з розважальною кімнатою поруч!)”
“Писала негативний відгук бо була проблема саме з цим магазином…відгук видалила тому що сільпо ( а точніше керівник магазину Андрій) постарались знайти хоч якийсь вихід з ситуації… дякуючи керівнику Андрію проблема не зникла але я хоч побачила що сільпо не знімає з себе відповідальність!!! Зробили дуже приємний подарунок…хоч мені поки не можна солодкого…але чесно кажучи це порадувало”
“Дякую всім причетним до купівлі кавового апарата, тільки по вул. Лесі Українки, а також за заряд бадьорості щоранку. Окрема подяка Володимиру))”
“Відвідувала цей заклад і все дуже сподобалось, страви дуже смачні, приготування швидке, офіціанти вічливі. Рекомендую”
“Дякуєм за гарну кухню і чудове обслуговування. Рекомендую кумпачок і мамалигу з кручениками і печінку з грибами, салат коханий, запечена скумбрія))))). Дуже хороша кухня, повару респект. Дякуємо за наше весілля))))”
“Приємне місце для ранкової кави та сніданку. Ввічливий персонал.”
“Замовляли на доставку піцу, боялась, що довго везтимуть, бо субота вечір, але привезли за 40 хв. як і вказано в додатку. Також сподобалось відношення дівчини яка приймала замовлення, все ввічливо, плюс порадила встановити додаток, бо хотіла оплатити картою і сказала, що потім бонуси будуть. Були питання по додатку - зробила другий дзвінок, теж допомогла і все гарно пояснила. Плюс в додатку зручніше порахувати суму замовлення і обрати вигідні пропозиції, що і зробила. Акція 3+1 крута, хоча планували лиш 2 піци, але так дійсно вигідніше і краще бо посмакували 4 різними видами піц для всієї сім,ї, ) Давно не замовляли у Вас піцу, але вчора була приємно вражена і тепер Дядя піца знову буде найулюбленіша! Смачно і за доступною ціною!!!”
“Шановна Даріє Клец, дякуємо за Ваш відгук про наш заклад. Після спілкування з замовниками, окрім страви з лавашем, претензій ніяких не було. Після Вашого відгуку, ми спілкувалися з замовниками!!!! Вибачаємось перед Вами, що Ви залишились "голодні "було багато волосся, мабуть, з усього персоналу, який тільки працює в закладі". Вибачте за "сарказм", але як кажуть в народі "не треба перегинати палку". Ви живете і працюєте серед людей, які можуть Вам відповісти такою самою "правдою" як і Ви. Ми Вас гостинно запрошуємо до нас у заклад і за смачною кавою чи чаєм готові вислухати всі Ваші претензії. Або зателефонуйте нам і ми Вас вислухаємо. З повагою адміністрація закладу.”
“Обожнюю Рінг за різноманітне меню! Тут є все, на будь який смак. Від закусок, до основних страв, суші, піци та буріто. Овочі гриль ніде так не готують, як у Вас, навіть в закладах спеціалізованих по грилю. У вашої кухні, є якийсь особливий смак, якого хочеться і хочеться! Обслуговування та привітність персоналу завжди чудові.”
“Дуже смачні кавові напої за адекватні гроші.”
“Рекомендую. Дуже смачна кухня і ціни помірні. Ввічливий персонал.”
“кльовий магазин, великий асортимент, дуже приємний персонал)))”
“Дуже позитивний заклад. Гарна кухня. Піца – велика і смачна на тонкому тісті.”
“Хороше місце але вони працюють тільки на замовлення!!!”
“Непоганий готель, відносно ціна-якість. Наявність ресторану -це плюс. Але мінус що працює з 10:00, і не можна раніше поснідати.”
“Смачна кава, думав, що нічого більшого крім десерту не знайду. А ні - деруни є, млинці.”
“Заточувала перукарський інструмент вже другий раз, все дуже подобається. Майстер дуже хороший і привітний. Можу сміло рекомендувати це місце)”