Огляд каталогу
- 115 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 115 результатів
Перегляньте роллы у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 115 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 47,896 відгуків та оцінок.
“Найсмачніша піца в Луцьку: завжди багато начинки, все свіже і дуже хороший сервіс”
“Окрема подяка за меню англійською мовою — зручно для гостей з-за кордону.”
“Дуже смачні суші за адекватною ціною,сподобались всім. Начинки багато,прямо дуже порадувало. Єдине,що доставка не швидка(півтори години),в іншому-все класно.”
“Найсмачніші суші в моєму житті. Інтер'єр, страви, посуд, кожна деталь продумані до дрібничок.”
“Дуде смачно, ваш удон з креветкою це просто 10 з 10. А Драго сет це попадання прямо в серце . Респект кухарям . Сервіс на рівні . Рекомендую , молодці❤️”
“Наш улюблений заклад.Гарна музика,смачна їжа,приємна атмосфера.Музика супер.День народження святкували,все відмінно.Були в банкетці,обслуговував офіціант Ілля,уважний,все вчасно подавав,дякую йому..”
“Смачні страви,обслуговуваня просто чудове,не дорого,хороша атмосфера )))і дуже дуже смачна піца”
Ресторан «Околиця» — це місце з приємною атмосферою та смачною кухнею. Тут приємні офіціанти, а ціни помірні. Це чудове місце для проведення урочистостей та просто відпочинку в колі друзів.
“Дуже смачна їжа, вічливий персонал,зустріли з усмішкою та гарним настроєм. Страви принесли зі швидкістю світла,навіть не встигла подивитися тік ток) дякую!! Гарна атмосфера закладу ! Затишно як вдома ,навіть краще,бо готувати не потрібно)”
“Дуже приємна, тепла атмосфера закладу. Смачно, якісно приготовані страви, затишок як вдома. І банкети на вищому рівні! Рекомендую!”
“Чудове обслуговування, особливо адміністратор пані Олена, побільше б таких працівників)”
“Швидке обслуговування, смачна кухня. В меню є класні акційні пропозиції на великі компанії. Персонал привітний. Рекомендую!)”
“Квадрат Суші улюблений заклад в Луцьку ♥️У них майже кожного тижня цікаві акції та часто радують новинками в меню,що є рідкістю для закладів.Коли завітаєте в цей заклад ,то зверніть увагу на гарячий рол Цезар(завжди його беру ) та Рол Прайм та піцу Цезар .”
“Ми вперше у вашому закладі – залишилися в захваті! Атмосфера дуже приємна, все доглянуто, чисто й затишно. Кухня смачна, страви подаються швидко та красиво оформлені. Відчувається, що персонал дбає про комфорт гостей. Окрема подяка стажерці-офіціантці — дуже привітна, уважна й щира дівчина. Незважаючи на те, що вона лише навчається, обслуговування було на найвищому рівні. Бажаємо їй успіхів і розвитку у професії! Обов’язково приїдемо ще раз. Гості з Луцька.”
“Дуже гарне кафе, приємний і привітний персонал. Кухня смачна і недорога. Рекомендую.”
“Смачно, швидка доставка, ціни не вище, ніж скрізь.”
“Смачно, швидка доставка, ціни не вище, ніж скрізь.”
“Все дуже смачно! Порекомендували колеги, залишилася задоволена! Однозначно лайк”
“Смачна кухня,гарне обслуговання”
“Це щось нове.І дуже смачно! Поєднання смаків, легкої гостроти та інгредієнтів, робить цю доставку моєю улюбленою!”
“По домашньому затишне і спокійне місце. Приємний персонал і швидке обслуговування, радують помірні ціни на страви. Заходимо сюди не перший раз, завжди все дуже якісно і швидко, а головне смачно!)”
“Смачна їжа, сиділи з команією на терасі , дуже весело , гарна музика. Обслуговувала офіціанта Даша дуже класна, розповіла про новинки , дуже приємно спілкувалась, і окрім цього дуже гарна. Кароче афішений заклад”
“Замовляли з дівчиною даний сет у вас. Все дуже сподобалося, все найвищому рівні.”
“Катя та Свэта приємний персонал, супер обслуговування! Дякую, що ми завітали в цей заклад»Данго»”
“Дуже дякую за суші.Дуже великий вибір і різноманітний.Багато начинки. Великі за розміром. Для справжніх цінителей сушів і смаку. Мега раджу тому, що справді дуже смачно. Швидка доставка і також дуже свіжа риба.”
“Суші смачні, достатньо риби! Багато пишуть, що один рис, але як на мене, то всього в міру!”
“Хороше оформлення і персонал професійний. Пораджу завітати, мені сподобалося.”
“Дуже смачно і дешево!!!! Великі порції і дешеві ціни!!! Можна заїхати на територію вантажівкою!!!”