Огляд каталогу
- 224 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 224 результатів
Перегляньте суши у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 224 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 88,089 відгуків та оцінок.
“Як завжди все круто! Комплексні обіди ням-ням!”
“Ходила в заклад протягом трьох днів у Луцьку, точно одна з найкращих кавʼярень у Луцьку, обслуговування дуже привітне, і сама атмосфера у закладі дуже приємна”
“Все на високому рівні!!! Піца дуже смачна, приємний бонус-1л. апельсинового прохолодного соку. Обслуговування без нарікань, все гарно. Доброзичливих клієнтів і не втрачати рівень”
“Дуже затишно та смачно, великий вибір на будь-який смак, вбиральні комфортні для використання як дорослих так і дітей. Також дуже зручно що є QR код з меню, оплатою та відгуком.”
“Хочу поділитися чудовими враженнями від відвідування цього ресторану! Затишна атмосфера, уважний персонал та неймовірно смачна кухня — усе на найвищому рівні. Страви були подані красиво й швидко, а смак перевершив усі очікування. Обов’язково повернуся ще й рекомендую всім, хто цінує якісне обслуговування та гастрономічне задоволення! Лимонад був дуже смачний”
“Дуже сподобався заклад, їжа ну дууужжжее смачнюча, борщ неймовірний, шикарна подача с салком та українськими смаколиками, голубці неймовірні. Нас обслуговувала пані Соломія, дівчинка молодчинка, допомогла нам в виборі і дуже якісно нас обслуговувала. Заклад однозначно рекомендую!”
“Дуже приємно вражена відвідуванням даного закладу! Рекомендую! Сподобалось все! Обслуговування на дуже високому рівні! Дякую!”
“Пройшов рік після мого останнього коментарю щодо цього закладу. Вирішила написати новий, оскільки є на це причина. Підросили в плані кулінарії. На даний час піцца найсмачніша в місті. Рекомендую піццу "Цезар" і піццу "Кватро Формаджі".”
“Все Ок. Окрім зробленого по телефону замовлення , потрібно було ще чекати ...”
“Залишилися дуже гарні враження, щиро вдячна персоналу за гарне обслуговування та смачну їжу)”
“Дуже смачно та швидко! Замовляли обід з ребрами — вони були просто неймовірні, соковиті та ароматні. Порція велика, залишилися повністю задоволені. Заклад дуже красивий та затишний. Однозначно рекомендуємо”
“Супер! Смачно! Були групою в 30 людей все смачно! Дівчатка супер)”
“Відвідали заклад — залишилися дуже задоволені. Атмосфера затишна, музика ненав’язлива. Кальяни якісні. Окремо варто відзначити уважний персонал, який допомагав із вибором. Ціни адекватні для такого рівня сервісу, обов’язково завітаємо ще”
“місце у якому затишно та до якого я повертаюсь від його відкриття. смачна кава, смачні круасани. можливо, начинки вже дещо менше ніж було у 2018, але навіть попри це, сюди хочеться повертатись :)”
“Піцца дуже смачна, я б не відмовився зробити піцейоллі горловий”
“11 років найкраще місце. Сама смачна піцца. Фелічіта, яка виграє в рейтингу всіх піцерій. Атмосфера і душевність персоналу рівень «Бог». Дякую, що тримаєте рівень! З любовʼю Ваші Софія і Оксана❤️❤️❤️”
“Відмінно! В прямому сенсі) Смачно, у суші достатньо риби, смачні супи і дуже приємні офіціанти. Дизайн закладу також на висоті. Приїхали в Ковель лише на один день і дуже приємно були здивовані якістю обслуговування в цьому закладі. Рекомендую.”
“Нещодавно відвідали кафе Добре і залишилися в повному захваті! Дуже сподобалася атмосфера та затишний інтер'єр. Окремо хочу відзначити піцу « Труфільна»— це було неймовірно смачно. Обслуговування на найвищому рівні, офіціант був дуже уважним та швидким. Обов'язково повернемося ще раз і всім рекомендуємо!”
“Замовлення нам принесли відносно швидко. Ціни адекватні. Їжа смачна. Є дитячий зал.”
“Смачна піца! Тоненьке тісто і багато начинки!! Атмосферний заклад, доступні ціни і ввічливий персонал☺️”
“Заїхали проїздом із Шацьких озер, без якихось особливих очікувань. А потім ледь не аилизували тарілки! Все такеее смачне, що не знаходяться слова. Десерти чудові - очікувано. Але обід!! Надзвичайно засмакував паштет із бріошами, пательні: з овочами, лисичками та креветками; з куркою і грибами. Не хотілося їхати далі)) дякуємо!”
“Відмінно! В прямому сенсі) Смачно, у суші достатньо риби, смачні супи і дуже приємні офіціанти. Дизайн закладу також на висоті. Приїхали в Ковель лише на один день і дуже приємно були здивовані якістю обслуговування в цьому закладі. Рекомендую.”
“Дуже гарний заклад ,піца ТОП,навіть чай дуже смачний”
“Чудовий заклад. Смачна їжа, страву принесли швидше, ніж обіцяли. Страви на різний смак, великий вибір. Гарна комунікація між персоналом, допомагають один одному, потім дякують) все чистенько. Побувала вперше, якщо буду в вашому місті в гостях, обов’язково завітаю ще!)”
Classic Lounge Bar — це атмосферний лаунж-бар у Ковелі, розташований на вулиці Адама Міцкевича, де поєднуються вечірній відпочинок, музика та кухня в одному просторі. Заклад позиціонується як місце для неспішних зустрічей, нічного дозвілля та перезавантаження від щоденної рутини.
“Відвідали ресторан «Лакомка» і залишилися у повному захваті! Атмосфера затишна й приємна, персонал дуже ввічливий та уважний до кожного гостя. Страви неймовірно смачні, подані красиво й свіжо, відчувається якість та любов до своєї справи. Обслуговування швидке, все продумано до дрібниць. Тут справді дбають про комфорт гостей. Обов’язково повернемося ще й щиро рекомендуємо ресторан «Лакомка» всім, хто цінує смачну кухню та гарний сервіс!”
“Гарне місце для відпочинку як вродинному колі так і здрузями за кухлем свіжого, холодного пива. Дуже гарна кухня, смачна і оригінальна подача . Дякуємо колективу цього чудового місця. Так тримати...”
“Кафе "Беліссімо" справило на мене неймовірне враження! Це справжня оаза затишку та смаку. Інтер'єр приємний та сучасний, атмосфера розташовує до відпочинку. Обслуговування на високому рівні – персонал привітний і завжди готовий допомогти з вибором страв. Що стосується їжі – тут дійсно знають, як вразити! Меню різноманітне, а кожна страва – це справжній кулінарний шедевр. Ціни приємно дивують, зважаючи на високу якість їжі та сервісу. Кафе "Беліссімо" однозначно рекомендую для приємного відпочинку чи зустрічі з друзями. Я обов'язково повернуся сюди ще!”
“Добрий вечір!!! Сьогодні я відпочивала на банкеті , і нас обслуговувала офіціантка Наталочка. Вона настільки врахувала всі наші побажання, що ми були у захваті!!! Дякуємо колективу закладу!!!!!!”
“Супер, все як дома! І ціни помірні. Раджу.”