Огляд каталогу
- 364 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 364 результатів
Перегляньте ужин у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 364 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 127,494 відгуків та оцінок.
“Святкувалы два разы день народження. Дуже сподобалося. Дуже смачно,велыкымы порцыямы подають.персонал хорошый.кухня необична.ціна выдповыдаэ якосты.”
“Гостинний і дуже гарний ресторан, зі смачною кухнею!”
“Відвідувала цей заклад і все дуже сподобалось, страви дуже смачні, приготування швидке, офіціанти вічливі. Рекомендую”
“Смаковий оргазм, кухарі знають своє діло, дівчата-офіціаетки детально і з ентузіазмом розповіли про кожне блюдо, яке я питала. Дуже задоволена!!! Я люблю основательні відгуки писати, особливо коли хочу похвалити заклад. Тож, пишу. Вони цього варті! Брала Мезе - набір закусок з свіжоспеченим хлібом-пітою, самі закуски - це хумус, ромеско, ще щось гостре і кульки з баклажанів і тіста обсмажені в клярі з соусом , весь цей парад смаків в роті - ох як же смааачно! Також брала Пад Тай - все чудово, а я жила деякий час в Таїланді, Камбоджі, Лаосі, Малайзії, тож я їла справжній Пад Тай сотні разів, і скажу, що в цьому закладі дуже достойно готують. Також взяла Смаженого Кальмара додому - теж дуже смачно, сам кальмар соковитий, не пересушений, при чому у них саме свіжі щупальця ( а не тулуб, який можна купити замороженим і якому може бути роки і роки). І кальмар в класному соусі, з зеленню і також такими величенькими азійськими бобами,не знаю назви, але знаю,що це традиційно для Азії і що вони смачні.”
“Смачна кухня, є місце для 50 людей. Різні страви з риби дуже смачні, деякі страви мали запах холодильника)”
“Дуже смачна їжа багато всього сервіс просто бомба дуже дякую за гарно проведені христини”
“Дякуєм за гарну кухню і чудове обслуговування. Рекомендую кумпачок і мамалигу з кручениками і печінку з грибами, салат коханий, запечена скумбрія))))). Дуже хороша кухня, повару респект. Дякуємо за наше весілля))))”
“Дуже сподобались бізнес ланчі, доступна ціна, порції досить великі. Можна добре поїсти за хорошою ціною!!!”
“Був чудовий обід. Піцца насичена та мяка, зайшла на ура. У супчику гарні кусоски курки. Затишний заклад, ввічливий персонал, рекомендую.”
“Вчора сталася дуже неприємна ситуація з доставкою. Але мова піде не про це. Дівчина Тетяна( на жаль не знаю,яку посаду вона займає) ,виправила ситуацію в раз. Дуже гарний підхід,дуже приємна дівчина,людяна і привітна. Навіть тільки і з-за однієї цієї дівчинки,я дуже раджу заклад ,,Соло,,. Хоча я не місцева,але знаю точно,що піца там найсмачніша в Луцьку . Дякую керівництву,за такий персонал”
“На мою думку,потрібно ретельніше слідкувати за туалетом.Почистити сіточку кранів та сифон”
“Назва не відповідає дійсності (що видно буде з фото). Можливо відсутня основна вивіска. Але є бар-баня. Про баню не цікавилися, нічого не можу сказати. Можливо хтось з місцевих щось скаже. Та і бару заклад не відповідає. Цілком пристойний ресторан. Відвідували в умовах карантину в рамках туристичної подорожі до Луцьку. Враження позитивні. Пообідали на літній терасі - досить зручно. Привітний персонал. Досить швидке та точне обслуговування. Помірні ціни. Стилізований середньовічний інтер’єр. Чисті вбиральні. Приймають картки. Дитячої зони нема (можливо закрита у зв’язку з карантином).”
“Дуже смачні сніданки включені в ціну номера.”
“Хороший заклад для проведення посиденьок. Трохи перебрали ресторанів для зустрічі випускників та зупинились на Мелодії з декількох причин: 1) чудовий інтер'єр – чисто, охайно, підходить для "багєми" замість закладів подорожче :) 2) наявність окремого будиночку дозволяє слухати власну музику чи горланити караоке коли самі захочете :) 3) ціни адекватні. В лютому 2019 кухня обійшлася в 450 грн, плюс мінімальне замовлення спиртного ще 150 грн. :) 4) можливість приносити власне спиртне поверх мінімального замовлення :) 5) не потрібно далеко перебиратися після опівночі :) караоке до ранку поруч”
“Дуже привітне і приємне обслуговування! Кухня сподобалась: брали три різні види медальйонів і усі смачні кожен по своєму, і салати і гарніри... І ціни не космічні. На літньому майданчику дуже гарно і є, хоч і невеличка, зона для діток. Дякуємо!!!”
“Хороший заклад покурити кальян. Уважний кальянщик. А на рахунок їжі незнаю просто їсти і курити одночасно це шкідливо. Хто розбирається зрозуміє”
“Ресторан справив надзвичайно приємне враження. Атмосфера затишна й доброзичлива, персонал уважний і професійний. Кухня на високому рівні — усі страви свіжі, смачні та естетично подані. Це місце, куди хочеться повертатися знову.”
“Гарна їдальня. Якщо розуміється, шо ты прийшов поїсти, а не за антуражем, то це ідеальне місце. Я, особисто, задоволений, і дуже наївся. Моя порція коштувала 249 шрн”
“Розташування самий центр, обслуговування на відмінно, шеф-кухар на відмінно, подача блюд ресторан найвищого рівня, дякуємо за сервіс та смачну кухню, однозначно повернемось до Вас!!!”
“Красива, доглянута територія, є парковка, гарне обслуговування”
“Просто чудово! Завітали на вечерю з новим гриль меню. Затишна атмосфера, уважний персонал, і страви просто шедевральні. Особливо вразило каре з телятини! І доповненням був шоколадний фондан. Обов'язково повернемося!"”
“Хороше місце для проведення святкування урочистих подій.”
Кафе «ПОРТ» — затишне місце у Ковелі на вулиці Варшавській, де можна швидко перекусити або спокійно посидіти за чашкою кави. Заклад поєднує формат кафе та кав’ярні, тож підходить і для короткої паузи в дорозі, і для невимушеної зустрічі.
“Замовляли нещодавно суші, дуже задоволені. Найкраща доставка в місті )”
“Вже не вперше по дорозі в Шацьк зупиняємося на обід у цьому затишному місці. Смачні страви і помірні ціни вас приємно здивують. Єдине, що потрібно трохи зачекати, бо тут, як правило, завжди людно. Рекомендую!”
Family cafe — затишне місце у місті Володимир на вулиці Ковельській, де можна неспішно відпочити та смачно поїсти в приємній атмосфері. Заклад позиціонується як сімейне кафе з акцентом на теплий прийом і комфортний простір для зустрічей.
“Гарне місце,гарна музика, смачна їжа”
“Дуже смачні роли. Особливо, сет # 10”
“Двоповерховий ресторан, великі зали для організації свят, різних заходів. На 2 поверсі зроблений ремонт, стильно , комфортно. Страви дуже смачні, різноманітні. Відпочити можна і за індивідуальним замовленням. Працює виїзна кухня( до речі все вчасно). На вулиці теж є столики. Є паркінг.”
“Доброго всім дня,щойно залиши цей заклад, і скажу Вам приємно вражена!!!Меню,ціни ,швидкість виконання замовлення,супер.Polecam wszystkim!!!”