ЦНАП
“Приємно вражена якістю обслуговування, тактовністю та професіоналізмом працівників!”
Знайдено 6 результатів
“Приємно вражена якістю обслуговування, тактовністю та професіоналізмом працівників!”
“Доброго дня скажіть будь ласка який день працюють”
“Прошу звернути увагу на неналежну роботу працівників Центру надання адміністративних послуг. Обслуговування на низькому рівні, працівники ставляться до відвідувачів з неповагою, створюють враження байдужості та формальності у виконанні своїх обов’язків. Атмосфера в закладі неприємна, відчувається зневага до людей.”
“Приємно вражена якістю обслуговування, тактовністю та професіоналізмом працівників!”