Delivery
“Відділення працює добре, тільки потрібно більше робочих , бо приїжаєш і чекаєш поки завантажать автомобілі фірми!!!”
Знайдено 6 результатів
“Відділення працює добре, тільки потрібно більше робочих , бо приїжаєш і чекаєш поки завантажать автомобілі фірми!!!”
“Відділення працює добре, тільки потрібно більше робочих , бо приїжаєш і чекаєш поки завантажать автомобілі фірми!!!”
“Доставка хороша і не дорога, можна було б більше вказівників на дорозі, щоб було легше знайти.”
“Дуже смачно!!!Великі порції по хорошій вартості ,відчувається що власники Sushi at Home турбуються про всі дрібниці Однозначно рекомендую!”
“Піцца дуже смачна, я б не відмовився зробити піцейоллі горловий”