Огляд каталогу
- 325 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 325 результатів
Перегляньте facebook у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 325 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 38,942 відгуків та оцінок.
“Відвідуємо другий рік школу bestar. Дитині дуже подобається, завжди охоче йде на заняття, що свідчить про професійно організований процес навчання та правильний підхід до дітей. Хочу відмітити, що після відвідування bestar загальний рівень знань з англійської значно покращився.”
“Дуже гарна школа англійської! Навчання проходить у цікавому та ігровому форматі, тому дитина із задоволенням відвідує уроки. Викладачі уважні й професійні, завжди підтримують та мотивують. Атмосфера тепла й дружня, а прогрес помітний уже після перших занять. Школа справді допомагає дітям полюбити англійську. Рекомендуємо!”
“Магазин супер,ми стали постійними клієнтами!”
“Найкраща клініка з найкращими фахівцями! Коротко опишу переваги: 1. Консультація максимально інформативна ( все чітко пояснили та порахували) 2. В процесі оперативного втручання, яке тривало протягом 3х годин, майже не відчула дискомфорту, який зазвичай буває. 3. Злагодженість лікаря та асистента мене вразили! 4. Ціни, також приємно здивували, зважаючи на професіоналізм лікарів та персоналу! Дякую ВЕЛИКЕ! Процвітання Вам та багато хороших клієнтів)”
“Чудові майстрині, спокійна атмосфера. Став постійним клієнтом, а отже задоволений їхньою роботою. Дякую.”
“Щиро рекомендую агенцію для подорожей! Дуже дякую агенції за надану допомогу та підбор туру!!! Особлива подяка пані Оксані за підбор туру, за допомогу і супровід майже до самого місця відпочинку. Думали їхати в іншу країну, пані Оксана запропонувала Грецію. Все нам розказала, «розжувала»), порадила , що брати з собою, що можна привезти з Греції , загалом було надано багато інформації. І ми не пожалкували. Відпочинок був дуже класний! Гарна погода, неймовірної краси Егейське море, тепле, прозоре. Вода була така прозора і чиста, що рибок було видно без усіляких масок. З води не хотілось виходити. Природа гарна, багато квітів, дерев- лаврове, оливкові всюди, лайм, агава й багато іншої краси. Місцеві люди дуже добрі і привітні. Номер простенький, але просторий з видом на оливковий сад. Їжа смачна, страви цікаві, на вечерю були і риба, і креветки гриль, багато видів мʼяса, салатів, нам вистачало їжі , при тому, що були сніданки і вечері. Ми шукали тихе місце, тому ми і жили в Пефкохорі, тихе спокійне місце, природа навкруги, широкі гарні пляжі. Їздили на екскурсію, на Метеору, неймовірне місце. Якщо будете в Греції, то обовʼязково туди поїдьте. Відпочинком залишились задоволені. Тому, звертайтесь до пані Оксани, до агенції, де вам допоможуть підібрати місце відпочинку, до якого ви обовʼязково захочете повернутись ще.”
“Дівчата в Red Barber — справжні майстрині! Зробили все швидко, акуратно і саме так, як я хотів. Атмосфера дуже приємна, без зайвого напруження. Сервіс на рівні, обов’язково прийду ще раз. Рекомендую!”
“Чудовий магазин, ходжу сюди вже не перший рік”
“Дуже хороші привітні розумні та гарні продавці.підскажуть по матеріалу та дають корисні поради.”
“Хороший магазин , і привітні продавці”
“Комфортне і приємне місце для відпочинку ❤️”
Комплекс «FIS» у Струмівці — це затишне й тихе місце для відпочинку за містом. Тут пропонують смачну кухню та гарну атмосферу.
“Орендовували терасу для проведення корпоративного заходу — залишилися дуже задоволені! Локація справді гарна та затишна, багато хто з колег, хто побував уперше, були приємно здивовані. Організація на високому рівні, все було комфортно й зручно навіть попри дощову погоду. Дякуємо за гостинність та чудовий сервіс! Рекомендуємо для корпоративних вечерь та інших подій.”
“Все дуже чудово. Відмінна організація дозвілля. Діти постійно в русі, грі, спілкуванні, молитві. Чисте повітря, хороше харчування, басейн, уважні наставники”
“Смачна їжа...гарна обслуга...попаритися було в саме задоволення...”
“Офіційно заявляю - це найкращий відпочинок біля басейнів, де ми побували. Найперше хочу відзначити сервіс. А він тут на висоті. Починаючи від воріт, сподобалося все: хороша велика парковка, привітні працівники, які вирішать всі твої проблеми. Чистота, наявність шафок та рушників для кожного відвідувача не може не тішити. Ну і головна любов - то офіціанти. Таке враження, що вони читають твої думки. Ти тільки подумав, що хочеш замовити чи запитати - вони тут як тут.”
“Дуже сподобалося, на території є кава, мафіни, круасани, чай.”
“Ми були у вихідний день, але людей не було зовсім, тільки ми і охоронець))) Ціна 120грн. дорослий, 80грн. дитячий, відерце корму 5грн. Беріть більше відерець, так як годувати з рук оленів дуже сподобається. Погода була чудова, тому ми з насолодою прогулялися фермою. Крім оленів ще є рись, лисичка, дикі кабани, муфлони. Годувати з рук можна тільки оленів і їх там ну дуже багато. З мінусів це туалет. Папір валяється на підлозі, не прибрано, світло відсутнє. Умивальник є, але води і мила немає.”
“Привітний персонал, завжди допоможуть у вирішенні вашого питання, в магазині є електро інструмент, сантехніка, замки та багато іншого”
“Завжди смачна кава! Даша - одна з найкрутіших барист міста Луцька! Рекомендую!”
“Найкраща клініка в Луцьку❤️Неймовірно вдячні за чарівну посмішку нашого 5 річного козака. За раз було зроблено 16 зубчиків, які в іншій клініці ( країні) нам просто хотіли видалити. Щиро дякуємо і рекомендуємо”
“Результатом задоволена ,професійний підхід.Тренер Денис фахівець своєї справи.З власного досвіду, рекомендую.Також дякую Будуй тіло, за атмосферу і підтримку своїм спортикам))”
“Медіа, яке не боїться транслювати правду в наш час суцільного телемарафону”
“Річка супер жалко що фото 3 річної давності”
“Дуже смачні суші,персонал привітний.З задоволенням піду ще раз!!!”
“Дуже задоволена доставкою квітів! Величезне дякую дівчатам ,що допомагаєте втілити мрії людей,котрі на жаль не мають можливості бути поруч рідних у святковий для них день. Замовила букет і ще вибрали вазу , для своєї мами на її день народження, і все пройшло бездоганно. Квіти свіжі і гарно оформленні, доставили вчасно, навіть з додатковими декоративними прикрасами. Рекомендую магазин квітів Жасмин! Ціную і обов‘язково буду замовляти ще,адже Ваш сервіс є найкращим ❤️”
“Дуже привітний та комунікабельний бариста (хлопець), смачна кава☕ Рекомендую для відвідування!”
“Класичний ранок: кава, круасан, спокій — чудовий початок дня.”
“Найкраща кавʼярня міста! Завжди привітний персонал, смачні десерти, та супер неймовірний хлібчик! А ще, дуже люблять песиків і готують для них корисні смаколики”