Огляд каталогу
- 1,689 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 1689 результатів
Перегляньте grocery у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,689 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 228,045 відгуків та оцінок.
“Дуже хороший магазин, приємні продавці, є чеки, цінники, мало алкоголю, великий вибір не дивлячись на розмір магазину, рекомендую!”
“Магазин СУПЕР!!! Дуже зручно розташований,приємні ціни і чудовий персонал.”
“Привітний персонал, завжди підскажуть та допоможуть у виборі медикаментів. Плюсом є ціна, нижча ніж у інших аптеках. Жіночка з чорним кольором волосся не відмовила на прохання продати ліки для дитини після закриття, точніше о 21:00. Рекомендую!”
“Приємні продавці, красиво та смачно! Рекомендую круасани.)”
“Магазин, який може дати фору супермаркету...! Все свіженьке, завжди є, величезний вибір! Є продукти з Польщі. Привітні та швидкі продавці! Навіть у найбільш завантажені години якась мить-дві, і тебе вже обслуговують! Однозначно раджу!”
“Майже кожен день заїдждаю. Усе на високому рівні. Тільки текучка касирів вражає. Що не тиждень то новий працівник. Не встигаю звикнути.”
“Відвідала «Львівські круасани» й залишилася у повному захваті! Атмосфера затишна й дуже приємна, персонал привітний і уважний. Круасани — свіжі, ароматні, з ідеальною текстурою та начинками на будь-який смак. Кава теж смачна й якісна, чудово доповнює смак випічки. Обов’язково повернуся ще не раз! Рекомендую всім, хто цінує смачну випічку та приємний сервіс.”
“Дуже смачно все. Особливо рекомендую спробувати вишневий пиріг. Замовляли сирну піццу і вона просто божественна- дуже ніжне і тоненьке тісто, смачний сир. Також зн замовляли зелений борщ і бульйон з локшиною- все будо свіженьким і смачним. Від усієї душі рекомендую”
“Писала негативний відгук бо була проблема саме з цим магазином…відгук видалила тому що сільпо ( а точніше керівник магазину Андрій) постарались знайти хоч якийсь вихід з ситуації… дякуючи керівнику Андрію проблема не зникла але я хоч побачила що сільпо не знімає з себе відповідальність!!! Зробили дуже приємний подарунок…хоч мені поки не можна солодкого…але чесно кажучи це порадувало”
“Обожнюю цей магаз)))Привітні і виховані дівчата-продавці-консультанти,величезний асортимент,постійні акції і знижки,чисто і тепло,легко знайти потрібний товар.Рекомендую!!!”
“Хороша база.Є різний метал,завжди.”
“Класний, доброзичливий персонал. Завжди допомагають і якісно консультують. Особлива подяка Валерію - не раз завдяки його допомозі купувала реально хороші товари”
“Дякую за відмінне обслуговування! 2 місяці тому придбала USB-кабель, який перестав працювати. Зайшла в Алло на Лесі УКраїнки , адже гарантійний термін роботи пристрою 12 міс. Працівники магазину одразу замінили на новий. Дуже хороше обслуговування, привітні працівники-консультанти.”
“Сьогодні приїхавши додому зрозуміла, що немає сиру, який оплатили. Звернулась на гарячу лінію, надали одразу номер магазину. Співробітник одразу уточнив всю інформацію, сказав, що перевірять по камерах і через 10 хвилин перетелефонує. Дійсно все швидко та коректно вияснили. Сир зник за нашою виною. Дякую за адекватну та швидку реакцію. Співробітнику окреме спасибі за ввічливість.”
“Дуже привітні дівчата , завжди допоможуть підкажуть. А особливо Іринка яка своїм позитивом заряджає і створює настрій на весь день Швидкий і якісний друк , люблю робити покупки саме у вашому магазині, приємні ціни на всі товари та великий асортимент”
“Гарний, новий магазин. Все, що треба, є.”
“Приємні продавці. Широкий ассортимент необхідних товарів за помірну ціну”
“Прекрасне працевлаштування, чудовий колектив, можливість кар'єрного росту”
“Одне з провідних підприємств Волині і не тільки. Націлене на постійний розвиток, вдосконалення та використання нових технологій. Спеціалісти, які тут працюють - високого рівня.”
“Дуже круто, дякую. Консультанти допомагають, помітно, що експерти. Якщо раптом щось не так, то можна повернути або обміняти. Ціни хороші і товарів багацько. Зручний графік роботи, тому можна усі проблеми вирішити зранку.”
“гарний заклад, юувалаа не один раз, не очікувала що так смачно! дякую за гарні емоції”
“Це неймовірно. Їжа дуууже смачна, і офіціанти дуже ввічливі. Той випадок , коли кожен із персоналу робить свою справу професійно. Щиро вдячній, та дуже задоволений від відвідування з сім'єю вашого закладу!!!”
“Доброго дня, замовляли у вас сет на обід дуже задоволені, все свіже та смачне, розміри теж супер, також порадувала ваша швидка доставка, все приїхало швидко. Дякуємо!!!”
“Дуже чудовий тихий і уютний заклад. Все дуже було смачно, офіціанти привітливі, дуже швидко обслуговували . Страви дуже смачні . Дякую працівникам закладу все було на висоті.”
“Класний великий вибір і ціни низькі) супер магазин”
“Магазин у якому є усе необхідне!!!”