Здоров'я плюс здоров’я
“Хочу висловити щиру подяку лікарю-невропатологу Юлії Володимирівні за високий професіоналізм, людяність, доброту, щире бажання допомогти, за призначений курс лікування. Бажаю навзаєм здоров'я, добробуту, злагоди, миру.”
Знайдено 14 результатів
“Хочу висловити щиру подяку лікарю-невропатологу Юлії Володимирівні за високий професіоналізм, людяність, доброту, щире бажання допомогти, за призначений курс лікування. Бажаю навзаєм здоров'я, добробуту, злагоди, миру.”
“Усім здоров'я! Краще ніколи не хворіти...”
“Були на прийомі у лікаря Меланин І.Ю. - гарна комунікація , висока якість допомоги. Рекомендую .”
“Моя пошана офтальмологині Нагірній Любові Сергіївні. Її кваліфіковане втручання в око дало прекрасні результати. Велика подяка молодій лікарці, і подальшого їй професійного зростання.”
“Мали змогу познайомитись з Юрко Оленою Юрііївною- привезли літню людину після падіння з болями в хребті ,що віддавали у нижні кінцівки . Перед цим на травмпункті лікарка О.не прийняла і навіть не пояснила куди звертатись. Приїхали ввечері ,на травмпункті порадили звернутись до лікарки Юрко. Ввічлива ,толерантна і дуже приємна лікарка ,ретельно оглянула ,розпитала про історію вже на бутої хвороби. Пояснила і заспокоїла ,дуже приємно ,що за такими лікарями майбутнє нашої медицини .”
“Нормально! Правда думаю ремонт потрібен ну це з того часу, як я був, там всередині”