Огляд каталогу
- 736 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 736 результатів
Перегляньте pizza у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 736 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 198,482 відгуків та оцінок.
“Дуже смачно! Приємний персонал! Рекомендую лише подавати піцу з приборами. Але вона не розвалюється, тому більшості думаю буде зручніше їсти руками. Неприємного досвіду з закладом не мав. Хоча буваю часто. Стосовно негативних відгуків. У кожному закладі бувають курйозні та проблемні ситуації. А частка нерозуміючих егоїстичних маргіналів полюбляють такі випадки сильно роздувати не пробуючи мирно та спокійно вирішити свою проблему з закладом. Щей отримати в подарунок десерт/напій чи то за очікування, чи переплутані замовлення, інше. Спробуйте попрацювати в сфері обслуговування. Неперевершений досвід) Всіх обійняв) Слава Україні!”
“Шороше місце для любителів активного відпочинку.”
“Дякуємо! Були непорозуміння з непрофесійними продавцями в березні місяці. Були на днях знову, ставлення було добре, та продукти свіжі.”
“Приємний персонал,смачні чебуреки)”
“Комплексний обід за ціною 75 грн складається з трьох страв - суп ,горох з котлетою,салат,хліб,сік і шматок пирога з яблуками.Не сказав би що дуже смачно але почуття голоду можна вгамувати”
“Швидке та якісне обслуговування”
“Непогана шаурма , раніше було смачніше.”
“Топ їжа за свої гроші! Слава Україні!”
“Вдалося побувати на відкритті цього закладу 28.12.20. Перше що відразу здивувало це мала площа кафе. Потім були лише позитивні враження від кавування (лате арт зробили, десерт підібрали, фоткати дозволили). Цікаво чому така назва, бо ХЛІБ я все таки купив. До речі, дуже смачний ХЛІБ.”
Комплекс «FIS» у Струмівці — це затишне й тихе місце для відпочинку за містом. Тут пропонують смачну кухню та гарну атмосферу.
“Це не заклад, а маніфест автентичності та атмосфери. Буваючи в фенсі місцях та супер наворочених закладах навряд отримаєш стільки кайфу від простого закладу з тим затишним каміном”
“Приємний та відмосферний заклад, і дуже смачно!!!”
“Дуже гарний заклад. Дуже смачна піца. Є можливість замовити із собою.”
“Історичний для мене ресторан. Тут побралися мої батьки. А ще родинний анекдот з цим місцем пов'язаний. Тато мені 4річному каже: "Я іду у Весну", а я йому на це: "Як це у Весну? Надворі ж Осінь." Ось такий анекдот ;) Гарне місце рекомендую.”
“Трошки довге очікування, ціни нормальні, їжа в міру смачна, площадка класна, велий вибір.”
“Доставка хороша і не дорога, можна було б більше вказівників на дорозі, щоб було легше знайти.”