Огляд каталогу
- 124 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 124 результатів
Перегляньте restaurant у Володимирі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 124 результатів у Володимирі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 15,735 відгуків та оцінок.
“Вже не вперше по дорозі в Шацьк зупиняємося на обід у цьому затишному місці. Смачні страви і помірні ціни вас приємно здивують. Єдине, що потрібно трохи зачекати, бо тут, як правило, завжди людно. Рекомендую!”
Family cafe — затишне місце у місті Володимир на вулиці Ковельській, де можна неспішно відпочити та смачно поїсти в приємній атмосфері. Заклад позиціонується як сімейне кафе з акцентом на теплий прийом і комфортний простір для зустрічей.
“Ніколи б не подумав що він так називається, враховуючи те що сквер був раніше майдану”
“Замовляли нещодавно суші, дуже задоволені. Найкраща доставка в місті )”
“Гарна заправка. Смачні хот- доги і кава. Є столики щоб поїсти. Привітний персонал. Чисто”
“Чудовий персонал. Особиста вдячність за компетентний підхід пані Людмилі Климюк!”
“Чудовий персонал. Особиста вдячність за компетентний підхід пані Людмилі Климюк!”
“Чудовий персонал. Особиста вдячність за компетентний підхід пані Людмилі Климюк!”
“Гарний магазин, з великим вибором товару. Є кава з двох кавомашин на вибір. Стійка де її можна випити, біля неї безкоштовний wi-hi і розетка щоб підзарядити гаджет.”
“Дякую дівчатам консультантам ! Дуже швидко доставили товар під замовлення все на Вищому Рівні. ДЯКУЮ”
“Дякую! Вчора вечеряли з подругами. Все ідеально смачне. Гарне обслуговування, дякую Михайло. Коктейлі!!! Дуже смачно!”
“Дуже приємна, тепла атмосфера закладу. Смачно, якісно приготовані страви, затишок як вдома. І банкети на вищому рівні! Рекомендую!”
“Дуже спокійне та красиве місце.”
“Супер. Ціни доступні, хороша якість, приємний персона.”
“Продуктів тут багато, є з чого вибрати, навіть грибочки мариновані є.”
“Смачна кава, класні десерти та гарний асортимент. Мій фаворит - чизкейк та кекс з маком - це дуже смачно!”
“Гарне,затишне місце !Сучасні лавки та тиша!”
“Обслуговування надзвичайно приємне! Давно таких продавців і консультантів не зустрічала. Вразило те, що крупи "на вагу" накриті, і не попадає туди всяке ....”
“Привітний персонал, який швидко обслуговує, тому черги велика рідкість. (За час карантину можливо рази три лише потрапила на чергу)”
“Усі умови для належного обслуговування є, відділення те що треба.”
“Дуже привітні дівчата продавці !”
“Ну дуже смачне лате !!! Дякую!!!”