Огляд каталогу
- 1,915 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1915 результатів
Перегляньте restaurant у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,915 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 417,020 відгуків та оцінок.
“Чудовий магазин з широким асортиментом!А головне-є сервісне обслуговування.Компетентні продавці-консультанти порадять вам саме те,що необхідно.А інструмент цієї торгової марки у співвідношенні ціна-якість надійний.Рекомендую фірмовий магазин Дніпро-М”
“Дуже сподобався стиль та колектив! Дуже затишно та натхненно! Відкриті дуже!”
“Все чудово дуже швидко та якісно роблять фурнітура дуже хороша. Персонал приємний завжди готовий допомогти”
“Купили ліжечко для доньки з інклюзією.Подарували нам подушку. Дуже дякуємо чуйним продавцям ❤️”
Кафе KANNA — це затишний заклад у Луцьку, куди зручно заїхати на обід або швидко перекусити в місті. Завдяки вдалому розташуванню та формату «смачно й без зайвого пафосу» сюди часто заходять і місцеві, і гості району.
“Дуже смачна випічка.) Дуже подобається лаваш с часниковою помазкою,добре смакує до борщу. Хочу відмітити, проводять безкоштовну дегустацію,так що можна скуштувати і вибрати на свій смак будь-яку випічку. Касир завжди ввічливий та привітний,запропонує каву, або якийсь інший напій, допоможе підібрати соус. Всім рекомендую.)”
“Заїхали сюди по рекомендації знайомих і не пошкодували. Симпатичне невеличке кафе, чисто, затишно. Чемне обслуговування, багатий вибір страв у меню. Замовили борщ - смачнющий! До нього подали тарілю із нарізаним соленим салом, цибулькою та підсмаженим на грилі житнім хлібом - це було неочікувано і дуже смачно! На друге замовили запечені у вершковому соусі пельмені (до того я й не чула про таку страву) - я в захваті! Потім усім друзім розказувала про цю смакоту :) Однозначно рекомендую цей заклад! При нагоді обов'язково заїду туди ще. Є wi-fi. PS: туалет там є, сучасний, чистий. Тільки чомусь у ньому висить камера спостереження)) І більше того - в зону камери потрапляють і самі кабінки, бо перегородка не суцільна до стелі. Якось незручно...”
“Вчора була можливість побувати у закладі де вино. І мені шкода, шкода що про це місце не дізнався в першу чергу. Не розумію чому про нього не розповідають болгари. Смак будь якої страви неперевершений, ціни клас, обслуговування на найвижчому рівні. Якщо Ви зателефонували і поцікавитись столиком, Вам зателефонують та попередять, що заклад скоро зачиниться та чи встигатимете зробити замовлення. Трішки тільки дратував столик який шатався, але це нн зіпсували враження про заклад. Всім обов'язково рекомендую!!!”
“Зазвичай відгук закладу це не про мене! Але тут не змогла не написати!Сказати, що смачно це say nothing, чого вартує лише одне тісто, it's amazing. Ця піццерія number one in my heart та в Луцьку! А піцца Сонеска my favourite pizza, в планах скуштувати весь асортимент, і знайти кілька фаворитів! Швидко, смачно, найголовніше ситно! Однозначно recommend you Nerone pizza!♥❤ The best one!”
GOBI — це гарний новий заклад з красивим інтер'єром та автентичною грузинською атмосферою. Кухня тут — це окреме мистецтво: страви не тільки смачні, але й естетично оформлені. Особливою популярністю користуються справжні хінкалі.
Premium Sushi — це місце, де готують об'єктивно найкращі суші у Луцьку. Смак тут чудовий, а якість відмінна. Суші та креветки просто бомба, свіжі та за приємною ціною.
“Дуже дякуємо сімейному ресторану "М'ята",за дуже смачну кухню,та обслуговування.Цей заклад є найкращим в місті, великий вибір різних страв,смачні десерти та кава. З радістю прийдемо ще.”
«Броварня» — атмосферний заклад у Ковелі на вулиці Адама Міцкевича, де поєднуються затишок, стильний інтер’єр і комфортна посадка для зустрічей у будь-якому форматі. Це місце часто обирають і для швидкого обіду в місті, і для неспішної вечері в приємній обстановці.
“Дуже затишно і спокійно. Красива природа, облагороджений та чистий пляж. Вся територія охороняється, повсюди відеонагляд, що також забезпечує душевний спокій. Обовязково повернемся в Іллічівку знову.”
“Надзвичайнe озеро у Волинському лісі. Природа тут чудова. Літом ажіотаж. Тут є де відпочити. Ми завжди приїздили сюди з друзями, навідміну від Світязя вода тут тепліша і озеро як на мене чистіше. Поряд у селі можна зняти житло - вибір є. Але влітку треба бронювати завчасно адже може не бути місця. Місце щасливих людей! Багато спогадів.”
“Гарне місце для відпочинку всією родиною, особливо після реконструкції набережної”
“Приємне, чисте місце відпочинку в сосновому лісі. Дуже гарно”
“Чудове місце,прекрасний сімейний відпочинок”
“Ми поїдемо ще 100%! Дякую за всю турботу, перебування тут було для нас великим благословінням!”
“Місце класне! Якщо Ви живете в місті і хочете сзоватись від світу, то Вам сюди. Дуже класна баня!!! Є ставок і річка, тому після того як попаришся, можна стрибнути в прохолодну водичку... Так є кухня, смачні і дешеві страви. Спокійно можна посвяткувати день народження чи ще якесь свято...”
“Святкували хрестини, багато місця,є кондиціонери,гарно та смачно готують.”
“Розташування -5,чистота-5, сервіс-5.п.Наталя 5+.”
“Мальовниче місце. Величний ліс і річка. Чудове місце як для звичайного відпочинку з сімєю і дітьми так і для святкування якоїсь події. У приміщенні чисто та тепло. Є сауна та басейн. Залишилися дуже задоволені. Рекомендую.”
“Чудове місце, прекрасні, чуйні, відповідальні, доброзичливі господарі! Дякую Вам за чудовий відпочинок!”
“Чудове місце. Чисто. Землянки партизанські. Музей лісу є. Вхід у парк безкоштовний. Ходи-гуляй скільки заманеться. Ліс навколо. Гарна ідея, щоб провести недільний день.”
“Чудовий, чистий готель. Прекрасне розташування на березі озера, гарний двір пристосований як для найменших діток так і є альтанки для дорослих)) Окремо варто згадати привітних господарів які зроблять все для вашого чудового відпочинку. Тому,наполегливо рекомендую!!”
“Величезне спасибі Ведмежому притулку Домажир за гостинність. Учні 2-А класу (з м.Львова) дізналися багато цікавої та пізнавальної інформації. Погода теж сприяла такій гарній прогулянці. А ще окрема подяка за смачний обід...все було вчасно і смачно. Гарних Вам і культурних дітей.Ви молодці робити хорошу ,пізнавальну справу. ДЯКУЄМО;)”
“Відпочивали у серпні 2024р. у цій садибі з дітками .Дуже гарне , комфортне та затишне місце. Велике дякую пані Надії за вкладену працю та приємний відпочинок : чисті номери, зона відпочинку для дітей, мангали та зручна кухня з усім необхідним. Чекаємо зустрічі цього літа. Рекомендую!!!”
“Дуже привітна господиня. В сучасному стилі,є всі умови для відпочинку. Кухня,Посуд є. Душова кабіна,літній душ,туалети. Оскільки їхав електрокаром, важлива можливість підзарядки, є виведена розетка біля щитка.”
“Тут - вперше. Є все потрібне для проживання. Поряд озеро Чорне, правда пляж тут не обладнаний. Відпочивати їздили на Світязь. До речі, це зручніше, ніж знімати житло на Світязі (там скупчення людей, будиночки схожі на перекошені будки). Єдине, чого не вистачало в Шацьку - доброї кави. Немає тут доброї кав'ярні”