Огляд каталогу
- 6,370 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 6370 результатів
Перегляньте store у Луцьку. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 6,370 результатів у Луцьку. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 499,707 відгуків та оцінок.
“Все пройшло відмінно. Подзвонила коли у мене був вільний час, прийняли без проблем. Шини поміняли швидко, час минув непомітно за чашкою чая! Привітні працівники. Рекомендую!”
“Святкували хрестини, багато місця,є кондиціонери,гарно та смачно готують.”
“Хочу щиро подякувати за привітне обслуговування у відділенні в Шацьку! Працівники банку професіонали своєї роботи! Рекомендую всім і буду звертатися не одноразово!”
“Затишно , комфортно, смачна кава для мене, поки чекав дружину , яка залишилась дуже задоволена! Рекомендуємо !”
“Відвідав магазин спортивного одягу та взуття — залишився дуже задоволений! Асортимент просто величезний, є все, що потрібно для різних видів спорту. Особливо сподобалось, що продавці дійсно розбираються у своєму товарі: порадили оптимальне взуття для тренувань і допомогли підібрати одяг, який ідеально підходить за розміром і стилем. Якість товарів на висоті, все зручно і виглядає відмінно. Однозначно рекомендую цей магазин усім, хто цінує комфорт і надійність у спортивному одязі!”
“Дуже гарне місце відпочинку , приємні господарі,все на вищому рівні!”
Студія краси з перукарськими та нейл-послугами для щоденних і святкових образів. Відвідувачі відзначають охайність, комфорт і майстерність спеціалістів.
“Довго думали де купити техніку, випадково побачили Ваш магазин. Приємно здивували великим асортиментом, хорошими кваліфікованими консультантами, які дуже допомогли з вибором, все пояснили та порадили. Ви супер, дякуємо Вам) Тепер рекомендуємо усім знайомим.”
“Дешево,Якісно,Швидко. Допоможуть з любою проблемою! Рекомендую на 100%”
“Якщо Ви хочете, окрім відмінної фізичної форми, отримувати задоволення від занять, Вам сюди!!!”
“Вожу 5ти річного сина. Артур-чудовий тренер. Рекомендую”
“Хороше СТО. Хоч і не дешеве. Зато зробив і їздиш!!! Розвал на місці роблять до речі!!!”
“Виконував в даній детейлінг студії полірування оптики із захистом поліуретановою плівкою(передні фари прозорою, задні - з притемненням). Результатом неймовірно вражений!!! Однозначно рекомендую, хлопці професіонали своєї справи. Якість надання послуг повністю виправдовує вартість. Найближчим часом планую звернутись на насення антидощу. P.S. Хлопці, ви круті! Успіхів вам, процвітання і побільше клієнтів. Дякую)))”
“Кавʼярня чудова.Всередині грає класна музика і дуже комфортний інтерʼєр. Сервіс приємний, звертаються до людей з усмішкою та повагою. Рекомендую!”
“Смачне та запашне лате, дуже смачні еклерчики, порції дуже великі, ціні не високі в порівняні з іншими кафе. Там працюють дужу привітні та приємні люди. Заклад є досить цікавим по оформленню. Все дуже сподобалося та рекомендую відвідати тим, хто ще ні разу там не був.”
“Все зроблено якісно та вчасно. Швидко знайшов проблему, усе пояснив і полагодив. Рекомендую!”
“100% Рекомендую! Дуже крута клініка із надзвичайно приємними людьми - майстрами своєї справи! Щиро задоволена)...”
“Так сталося що треба було знайти фотостудію з фотографом за дуже обмежений час і в обмеженому ліміті, при тому що ми самі не місцеві. Буквально одразу я натрапила на цю фотостудію швидко дізналася все що мене цікавило, до найменших нюансів, адміністратор відповідала дуже швидко та поважливо на всі мої запитання. Ми обрали дату, час для проведення фотосессії і стали чекати того дня)) Приїхавши за потрібною адресою нас зустріла дівчина-адміністратор, ввічлива та привітлива. Я приміряла сукню в якій хотіла фото (доречі, плаття на фотосессію вагітності мені надали безкоштовно!), я відчула себе принцесою і почався процес)) Все пройшло швидко, приємно, фото вийшли пречудові, нічого зайвого, тільки сама суть, власне те що я і хотіла отримати. З'явилося відчуття свята, настрій був на висоті! Дуже дякую всім хто має відношення до створення такої атмосфери в цій студії! Тримайте так і надалі! Ви на висоті!”
“Професіонали, віддані своїй справі!!!!!”
“Хороше відношення, привітний персонал, нормальні ціни При одинакових рівних, краще йти сюди, ніж в інші аптеки в центрі”
“Магазин має великий вибір якісної продукції, а консультації працівників дійсно допомагають швидко визначитися з потрібними товарами. Окремо хочу відзначити Юрія та Валентина: обидва дуже уважні, ввічливі та професійні. Вони детально пояснюють відмінності між моделями, підказують оптимальні рішення та допомагають підібрати все під конкретні потреби. Завдяки їхній компетентності покупка пройшла легко та без зайвих клопотів. Рекомендую цей магазин усім, хто цінує якість товарів і хороший сервіс.”
“Звернувся на СТО для обслуговування та ремонту кондиціонера в авто, і залишився дуже задоволений! До цього мав проблему з витоком фреону через фланець біля радіатора, а попередні СТО лише накосячили. Тут же хлопці швидко виявили причину, професійно усунули витік і заправили систему. Тепер кондиціонер морозить ідеально, в салоні комфортно навіть у спеку! Дякую за якісну роботу, оперативність і уважне ставлення. Рекомендую всім!”
“Обслуговую свою G30 регулярно, все швидко і професійно, поки виконується робота можна зачекати в клієнтській зоні випивши смачної кави”
Косметик Центр — студія краси. Тут доступні лазер. У роботі підтримують уважне ставлення.
“Ремонтувала телефон. Дуже задоволена результатом! Однозначно рекомендую і за потреби обов'язково звернуся.”
“Дуже дякуємо сімейному ресторану "М'ята",за дуже смачну кухню,та обслуговування.Цей заклад є найкращим в місті, великий вибір різних страв,смачні десерти та кава. З радістю прийдемо ще.”
“27.01.2020 підібрали краску за 8хвилин. Рекомендую однозначно.”
“Хочу подякувати консультантам магазину по вул. Незалежності❤️ Дівчата справжні професіонали своєї справи! З магазину завжди виходжу з гарним настроєм та хорошою продукцією.”
“Здавав ноутбук Провели діагностику та за розумну ціну виправили несправність Ноут вже кілька місяців штатно працює Дякую майстрам!”
“Приїхав перевірити ходову і виникла проблема з запаленням горів чекенджин. По чеку виявились вже старі свічки. По ходовій все ок але треба вже було переварювати гофру. За пару голин дістали і свічки і гофру і все замінили. Дуже задоволений дякую вам.”