Веранда
“Незнаю чому писали щось погане про власників абсолютна брехня це. Дуже ввічливі щирі господарі. Все на найвищому рівні, чистенько все необхідне є, дуже гарна територія. Жінка дуже ввічливо допомагала як ми щось просили. Обов'язково повернемося ще.”