Огляд каталогу
- 1,427 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1427 результатів
Перегляньте вечеря у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,427 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 894,191 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вечеря з таких міст як Львів, Трускавець, Дрогобич, Стрий, Самбір та інших міст.
“Дуже хороше місце для проведення різних заходів. Смачно готують!”
“З мінусів-дуже компактно все,на вулиці пару столиків,на 2 поверсі все забито та душно,є ще 0 та 1 поверх,але місць небагато.Далі,дуже тісний туалет,якщо хтось миє руки,то до туалету не зайдешь,нема місця.На цьому незначні мінуси закінчилися) Обслуговування привітне,як дівчат,що обслуговують,так чоловіка,якій розповідає за історію заклада. Їжа.Тут є кава на піску,подача цікава.Драники з мʼясом сподобалися.Банош не на вершках ,тому на любителя.Їжа на різний смак,але багато чого смачного,рекомендую.Ціни приємні. Сама атмосфера більш схожа на місце,де на вихідних збираються сусіди випити смачну каву з наливочкою)Усюди відреставровані печі,деякі старовинні речі,деталі.”
“Чудове, затишне місце ✨ гарно провели час, з друзями, тому хочете класно відпочити Вам сюди на Менцинського 5, враження дуже позитивні”
“Завітали до Вас на вечерю, довго не могли обрати страви, тому попросили офіціанта нам допомогти. Він своїми рекомендаціями попав у саме серденько❤️… Було дуже смачно і затишно, обслуговування не навʼязливе, але офіціант був уважним до нас. Щиро дякуємо, впевнена що повернемось до Вас ще не раз!!!”
“Оригінальна місцинка. Смачна кухня. Дуже красиво всередині.”
“Смачна кухня:) Особливо сподобалися равіолі з сьомгою. Є своя тепла атмосфера. Дуже приваблює те, що сидячи на терасі кафе можна насолоджуватися чудовою архітектурою каплиці Боїмів. Музика не заважає, а є вдалим доповненням до тематики закладу. Здивувала креативна подача солі і перцю в пляшечках з-під пробничків алкоголю:)”
“Один із найкращих торгових центрів! Адміністрація — чудова, завжди привітна та готова допомогти. Асортимент магазинів постійно зростає, з’являється багато нових цікавих точок. Є чимало місць, де можна приємно провести час і смачно перекусити. Хочу поділитися однією приємною історією. У 2024 році, коли я виїжджав, забув парасолю на візку. Спочатку подумав, що вже не знайду її, але звернувся до адміністрації. Вони уважно вислухали, пообіцяли допомогти — і через кілька днів парасолю знайшли! Щиро дякую адміністрації за порядність, уважність і чудове ставлення до відвідувачів!”
“не перший раз тут, були у неділю, між заходами бук форуму, сіли за столиком на літньому майданчику і замовили шпинатні зупки, дуже смачно і нова офіціантка досить швидко подала, бо не встигли навіть переглянути всі придбані книги, крім того, дуже здивувало, що поруч сидів власник сусіднього кафе і пив каву від селфі)”
“Святкували бенкет у цьому ресторані та залишились надзвичайно задоволені! Атмосфера затишна, персонал привітний і уважний, страви неймовірно смачні та красиво подані. Окрема щира подяка менеджеру закладу Зоряну – він професійно контролював увесь хід свята, завдяки чому все пройшло ідеально. Видно, що він справді дбає і стежить за кожною дрібницею. Рекомендуємо цей ресторан усім, хто цінує якісний сервіс, смачну кухню та комфорт!”
“Були тут з друзями — все сподобалося. Гарна атмосфера, приємна музика, смачні коктейлі. Персонал уважний і швидко обслужив. Місце виглядає стильно, хочеться повернутися ще раз.”
“Щиро дякуємо «Гуцульському двору » за надзвичайно смачну Святу вечерю з 12 страв. Усе було дуже смачно, по-домашньому та з дотриманням традицій. Такий формат справді економить час і дозволяє насолодитися святом без зайвих клопотів. Особливо сподобалися кутя та вареники просто неперевершені! Щиро рекомендую всім, хто цінує”
“Гарний заклад, щоб провести час у невеликій компанії. Хороший алкоголь, смачні ребра і особливо смачний бургер з рваною яловичиною. Хотілося б бачити таємні бокси від вас”
“+ доставка 1 годину + все смачно і гарно упаковано + начинки щедро додано + до кожного рола додається на вибір пиво, віскі або джин. 4 роли - 4 напої на вибір - єдине зауваження - є можливість оплати терміналом, проте кур'єру його не дали, оплачувала готівкою”
“Вишуканий ресторан з автентичною італійською кухнею та надзвичайно приємною атмосферою. Страви приготовлені на високому рівні — смачні пасти, піца та десерти з якісних інгредієнтів. Інтер’єр елегантний і затишний, ідеально підходить для романтичної вечері або особливої події. Обслуговування професійне та уважне, персонал дбає про кожну деталь.”
“Дуже класна дегустація та неймовірно смачні страви”
“Зайшли в сб ввечері, було спекотно і ми думали, що може не бути вільних місць. До нас одразу підійшов офіціант і запропонував столик на двох в хорошому місці на диванчику. Замовлення принесли одразу, пиво було хороше, як завжди у Кумпелі) Цікавий антураж, обслуговування хороше. Аби лиш не зіпсувалися!”
“Концепція закладу , атмосфера і інтерʼєр ідеально продумані до найдрібніших деталей Офіціантка справді хотіла нас нагодувати , як мама чи бабуся, спитала, чи ми голодні , коли почула ствердну відповідь, порадила взяти страви, які швидко приготують, при тому вислухала перелік того, що ми не їмо, а в кожного свої кулінарі бзіки і допомогла обрати страви, які нам максимально смакували. Тому сервіс на всі 100 При тому були в обід, відвідувачів Було багато, але дуже швидке обслуговування Офіціантка також порадила в подальшому бронювати столик , бо заклад невеликий і має своїх клієнтів, яких ми власне бачили Вони приходили , де їх уже чекала їжа на столиках Страви велетенські і ситні, Ледве подужали , але наїлися Куштували гефелте фіг, хелзель та фалафель Усе рекомендуємо Прийдемо вдруге , бо є ще що пробувати”
“Не знаю, як ресторан, але автомийка самообслуговувння тут найкраща в місті, з тих, що мені траплялись! Якісно, все працює, вигідно! Не з'їдає гроші намарно! Єдине, що можна було б покращити - це безготівкова купівля жетонів. Дякую!”
“Багато років ходимо в Мʼясо і справедливості і він змінюється тільки на краще. Трохи сумуємо за величезними стейками з відкритого вогню. Але все рівно дуже смачно і затишно!”
“Чудовий асортимент кави в даному закладі. Є ряд салатів та закусок, а також випічка зранку та морозиво протягом дня. Рекомендую”
“Кайф! Дуже смачні страви і великий вибір пива та сидрів. Атмосфера пабу шумна, людей багато, зрештою, таким і має бути паб!)”
“Дуже круте місце з неповторною атмосферою. Колега влаштував дегустацію віскі. Це було щось неймовірне! Дівчина-офіціант настільки професійно презентувала кожну з позицій, що було складно відмовитись від того, щоб не спробувати! Мій фаворит на фото - це французський Вrenne з шоколадними та цитрусовими нотками. Замовляли до віскі карамелізований бекон та гуакамоле з кукурудзяними чіпсами, було справді дуже смачно. Рекомендую відвідати заклад, якщо будете у Львові.”
“Затишне та приємне місце. Дружня атмосфера повністю відтворює назву закладу. Ми прийшли на сніданок, дуже ситний, нічого лишнього, гарна подача. Дякую, прийдемо ще☺️”
“Прийшла на перевірку матеріалу. І більше не хотіла йти. Дуже круті люди працюють в цьому закладі, я закохалась в гарбузові шоти і зупку. Брала пшеничне пиво. 3 шт за вечір і допобачення. Для мене розумінням що заклад дуже гарний, стало те що їх співробітники приходять туди і у вихідні, просто відпочити. Я давно не відчувала себе настільки комфортно, хочеться знову і знову приходити. Шкода що живу у іншому місті. Мені було весело, смачно, п'яно. Приходила сама, але не відчувала себе самотньо. Персонал зробив все, щоб я просто закохалась в їх заклад, те не було заради чайових чи через роботу, а видно що вони кайфують від того, що людям в їх закладі комфортно. Дякую вам величезне) як буду знову у Львові то прийду до вас.”
“Дякуємо Яші за дуже смачну кухню, а особливо кебаб. Приготовлено швидко, смачно, з любовʼю з натуральних інгредієнтів на мангалі! Усім раджу, скуштувати їхню кухню..”
“Дуже смачно,люблю Львівські круасани, але цього разу круасан з тунцем перевершив всі що їла до того, дівчинка запропонувала моцарелу додатково і це вау, буду брати тільки з нею! Доречі,також згадали про додаток, про який я й забула, це приємний бонус. Сервіс на висоті, тут працюють професіонали і як ж смачно готують..!”
“Святкували сьогодні день народження дитини. Персонал просто шикарний, дівчатка завжди усміхнені, ввічливі, позитивні, кухня дуже смачна. Марта, Марʼяна, Олена особливо справили на нас дуже хороше враження!”
“Мали можливість забігти сюди ввечері, були вперше, не знаємо як вдень, але саме у вечірній час все виглядало дуже магічно та атмосферно. Довелося трохи почекати на вільний столик, але це було не довго і того варте :) Якісне обслуговування, цікава подача, смачні страви та напої, гарна атмосфера з лампами повсюди, а також дуже файно підібрана музика. Єдине, що було не дуже - то брудний туалет :(”
“Якщо ви втомились від наштампованих кавярень «третьої хвилі» і хочеться заклад з душею та змістом, завітайте неодмінно! Особливо смакує в дощову погоду. Запашна кава по-турецьки, до неї Bailey’s та щось солодке (ми обрали вишню в шоколаді - сподобалось). Сповільнитись та розглядати інтерʼєр з великою купою артефактів або квапливих пішоходів за вікном. Нам дуже сподобалось і немає жодних питань до обслуговування (бачила скарги в минулих постах). Можливо це питання настрою?! Неодмінно повертатимемось за нагоди ☺️”
“Перший театр за моє життя, в якому вистава почалась вчасно)) театр маленький, раджу брати квитки в першиі ряди, щоб не зазирати між головами) а вистава така, що не захочеться нічого пропустити. Гра акторів крута, без перегравань. Чесно, це вау!”